Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Spora Destek - Spor Sponsorluğu

    Garanti BBVA'nın Basketbola Destek Projeleri

    • 12 Dev Adam

     Garanti BBVA 2001’den bu yana 12 Dev Adam’ın yanında.

    • 12 Dev Adam Basketbol Okulları

     Garanti BBVA, 2002 yılından bu yana Türkiye Basketbol Federasyonun önderliğiyle 12 Dev Adam Basketbol Okulları (12 DABO) projesini yürütüyor.

    • Potanın Perileri

     Potanın Perileri'ni 2005'ten beri destekliyoruz.

    • Tekerlekli Sandalye Basketbolu

     Garanti BBVA olarak Tekerlekli Sandalye Basketbolu'nu destekliyoruz!

    Garanti BBVA'nın Türk Basketboluna desteği devam ediyor.

    Basketbolun doğasında bulunan ekip çalışması, disiplin, inanç ve özgüven, Garanti BBVA’nın kurumsal kültürünün vazgeçilmez özellikleri arasında yer alıyor. Garanti BBVA bu kapsamda basketbola, altyapı çalışmalarından milli takımlar seviyesine uzanan çok geniş bir yelpazede destek vererek, basketbol kültürünün benimsenmesini sağlıyor.

    İşte bu nedenle Garanti BBVA, 2001 yılından bu yana 12 Dev Adam’ın ana sponsorluğunu (A Milli Erkek Basketbol Takımı) üstlenmiştir. 2002 yılında basketbolu tüm Türkiye’de yaymak, basketbol sever bir kitle oluşturmak ve geleceğin milli basketbolcularını keşfetmek amacıyla 12 Dev Adam Basketbol Okulları projesini de hayata geçirmiştir.

    2005 yılında Türkiye’de yapılan Kadınlar Avrupa Basketbol Şampiyonası’na destek vermek amacıyla Kadın Basketbolcularımızın ana sponsorluğunu da üstlenmiştir. 2005 yılında başlattığı iletişim kampanyası ile takıma "Potanın Perileri" ismini vermiştir.

    2013 itibari ile Tekerlekli Sandalye Basketboluna destek vermeye başlayarak kadın, erkek ve genç Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımları’na ana sponsoru olmuştur.

    Garanti BBVA 20 yılı aşkın süredir Türk Basketbolunun kalpten destekçisi olmaya devam ediyor.