Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Müşterimiz Olun - Vodafone Her Şey Yanımda Kampanyası

    Vodafone Her Şey Yanımda’da 700 TL’ye varan fırsat!

    Vodafone Happy/Fırsatlar Dünyası’ndan promosyon kodunuzu alıp, Garanti BBVA Mobil’den müşterimiz olun 300 TL hediye çeki kazanın. Üstelik Bonus ile 400 TL Vodafone Her Şey Yanımda harcamanıza 400 TL bonus fırsatından da yararlanın!

    Vodafone Happy/Fırsatlar Dünyası’ndan promosyon kodunuzu alıp, Garanti BBVA Mobil’den müşterimiz olun 300 TL hediye çeki kazanın. Üstelik Bonus ile 400 TL Vodafone Her Şey Yanımda harcamanıza 400 TL bonus fırsatından da yararlanın!

    Kampanya Detayları:
    • Kampanyadan 2 - 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında Vodafone Happy/Fırsatlar Dünyası’ndan promosyon kodu alarak Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımı ile ilerleyerek ilk defa Garanti BBVA’lı olan ve aldığı promosyon kodunu uygulamaya giren bireysel müşterilerimiz faydalanabilir.
    • Vodafone Happy/Fırsatlar Dünyası’ndan alınan promosyon kodunun Garanti BBVA Mobil’deki Profil ve Ayarlar adımında yer alan Promosyon Kodu Paylaş/Gir alanından ilgili kampanya seçilerek girilmesi gerekmektedir.
    • Koşulları sağlayarak, promosyon kodunu girmiş müşterilerimize Vodafone Yanımda mobil uygulaması içinde yer alan online alışveriş platformu Her Şey Yanımda’da kullanılabilecek 301 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 300 TL hediye çeki tanımlanacaktır. Vodafone aboneliği olan müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilir.
    • Müşterilerimiz Her Şey Yanımda hediye çekine, Garanti BBVA Mobil uygulaması veya Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'nda yer alan “Kampanyalar” alanından ulaşabileceklerdir. Hediye çekleri 3 gün içerisinde ilgili alandan paylaşılacaktır.
    • Kampanyalar alanına mobil uygulama içerisindeki “çan” ikonu, ardından sağ üstteki “hediye paketi” ikonundan ulaşılmaktadır.
    • Kişiye özel üretilen hediye çekleri, en geç 15 Haziran 2024 saat 23:59’a kadar kullanılabilir. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.
    • Garanti BBVA’lı olan ve promosyon kodunu giren müşteriler, 300 TL hediye çekine ek olarak, Bonus kredi kartı başvurusu yapmaları ve onaylanması durumunda Bonus kredi kartları ile Vodafone Yanımda mobil uygulaması içinde yer alan online alışveriş platformu Her Şey Yanımda’da tek seferde yapacakları 400 TL’lik ilk harcama sonrası kazanacakları 400 TL bonus kartlarına yüklenecektir. 400 TL’lik harcama Her Şey Yanımda alanındaki herhangi bir postan yapılabilir.
    • Kampanya dahilinde kazanım sağlayabilmek için Bonus kartın 31 Mayıs 2024 tarihi öncesinde alınmış ve ilk alışverişin yine 10 Haziran 2024 tarihinden önce yapılmış olması gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan alışverişler kampanyaya dahil olmayacaktır.
    • Kampanya dahilinde kazanılan 400 TL bonus 15 Haziran 2024 tarihinde yüklenecek olup, 16 Haziran 2024 – 16 Temmuz 2024 tarihleri arasında kullanılabilecektir. Kullanılmayan bonuslar 17 Temmuz 2024 tarihinde geri alınacaktır.
    • Hediye çekleripara ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
    • Hediye çeki kampanyası, müşterimizin Vodafone hesabında tanımlı farklı hediye çekleri ile birleştirilemez.
    • Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 1 hediye çeki kazanabilir.
    • Kazanılan hediye çeklerisadece Vodafone Yanımda mobil uygulaması içinde yer alan online alışveriş platformu Her Şey Yanımda’da geçerlidir. İndirimi uygulamak için sepet adımındaki İndirim Kodu girişine ilgili kodu yazabilirsiniz. Altın ve kuyum dışındaki tüm kategori ve ürünlerde indirim kodları geçerlidir.
    • Bir alışverişte sadece bir adet hediye çekikullanılabilir, çekler tek kullanımlıktır, bölünemez.
    • İptal ve iade durumlarında müşterilere yapılacak geri ödeme tutarı, indirim harici tutar olacaktır.
    • Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler yararlanamaz
    • Vodafone kampanyası kapsamında Her Şey Yanımda’da yapılacak alışverişe konu üründe herhangi bir hata, ayıp veya geç teslim ya da yanlış ürün tesliminden T. Garanti Bankası A.Ş. sorumlu değildir.
    • T. Garanti Bankası A.Ş. ve Vodafone Mall A.Ş. kampanya süresini ve kapsamını müştereken değiştirme hakkını saklı tutar.
    • Müşterimiz, hediye çeki kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, iptal ve iade kontrolü Vodafone tarafından yapıldıktan sonra, müşterimiz iptali veya iadeyi ispatladıktan sonra yeniden kullanmak isterse ve kampanya halen devam ediyorsa yeni hediye çeki tekrar kullanılabilir hale gelir. Geri yüklenen hediye çekleri kampanya süresi içerisinde kullanılmalıdır. Müşterimiz, hediye çeki kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya kısmi iade yaptığı durumlarda hediye çekleri hesabına tekrar yüklenmez.

    Geçmiş Kampanyalar

    Müşterimiz Olun - Vodafone Her Şey Yanımda Kampanyası I 08 Mart 2024 - 31 Mart 2024
    Müşterimiz Olun – Vodafone Her Şey Yanımda Kampanyası I 01 Kasım 2023 - 30 Kasım 2023