Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Garanti BBVA Kariyer Üyeliği

    Garanti BBVA Kariyer'e üye olmak için Kişisel Bilgilerinizi sunmanız gerekmektedir. Kişisel Bilgilerin Üye tarafından doğru ve eksiksiz verilmesi gerekir.

    Üye Kaydı

    Garanti BBVA Kariyer’e üye olmak için Kişisel Bilgilerinizi (İsim-Soyadı, E-posta adresi, Cinsiyet, Doğum Tarihi ve Yeri) sunmanız gerekmektedir. Kişisel Bilgilerin Üye tarafından doğru ve eksiksiz verilmiş olduğu varsayılır. Bu sitede vereceğiniz bilgilerin; yanıltıcı olmayan, başkalarına zarar vermeyen, ırk ayrımcılığı içermeyen, pornografik ve gayri ahlaki içerik taşımayan, başkalarının haklarına ve bunların gizliliğine saygılı nitelikte olması gerekmektedir.

    Üye, kayıt sonrasında kendisine iletilen Parola’yı saklı tutmakla yükümlüdür. Bu kuralın ihlali nedeni ile üçüncü kişilerin verdiği herhangi bir zarardan Garanti BBVA Kariyer sorumlu tutulamaz. Garanti BBVA Kariyer belirlemiş olduğunuz Parola’yı, sitenin güvenliğini sağlamak üzere değiştirme hakkını saklı tutar. Garanti BBVA Kariyer, sitede yer alan bilgilerinize teknik ya da iş amaçlı nedenlerle erişim hakkına sahiptir.

    Üye Bilgilerinin Gizliliği

    Garanti BBVA Kariyer, üye bilgilerini gizli tutar. Üye’nin onayı olmadan Garanti BBVA ve Garanti BBVA iştirakleri dışındaki kurumlara hiçbir bilgi iletilmez. Yalnızca Garanti BBVA Kariyer’i bağlayıcı bir yasal gereklilik sözkonusu olduğunda bu bilgiler açıklanabilir.

    Özgeçmiş Bilgileri

    Garanti BBVA Kariyer, üyenin sağladığı özgeçmiş bilgilerini sadece uygun olan kadrolar için yönlendirmek üzere kullanır. Garanti BBVA Kariyer, üye’ye iş bulma taahhüdünde bulunmaz.

    Garanti BBVA Kariyer’e kaydedilen özgeçmiş bilgilerinin doğruluğundan ve güncelliğinden üye sorumludur.

    Kopyalama

    Garanti BBVA Kariyer sitesinin tasarımında kullanılan yazılım kopyalanamaz ve kullanılamaz.

    Garanti BBVA Kariyer üzerinde yer alan yazı, resim, fotoğraf, makale, çeviri, vb. materyaller izinsiz kullanılamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bilgisayarlara yüklenemez, postalanamaz, dağıtılamaz. Diğer bir internet sitesinden Garanti BBVA Kariyer’e izinsiz link verilemez.

    Kullanım

    • Garanti BBVA Kariyer 18 yaşından büyük kişilerin kullanımına açıktır.
    • Garanti BBVA Kariyer, sayfa içerisinde kullanıcıların girdiği bilgi ve içeriklerden sorumlu tutulamaz.
    • Garanti BBVA Kariyer, sitenin virüs riskine karşı sorumluluk kabul etmemektedir. Sitenin kullanımında kullanıcı tarafında kaynaklanacak hata ve arızalara karşı sorumluluk kabul edilmemektedir.
    • Garanti BBVA Kariyer üyelik koşullarında değişiklik yapabilme hakkı saklıdır. Bu değişiklikler bu bölümde yer alacaktır.
    • Garanti BBVA Kariyer, önceden haber vermeksizin, Üye’nin Garanti BBVA Kariyer adresine erişim hakkını iptal etme hakkını saklı tutar.