Cep ŞifrematikŞifrematik

.

Tek Kullanımlık şifreniz cebinizde.

Cep Şifrematik/Şifrematik’te üretilen bir şifre ile Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ve Garanti BBVA Mobil’de işlemlerinizi gerçekleştirdikten sonra, siz ya da Cep Şifrematik/Şifrematik kullanan bir başkası aynı şifreyi bir kez daha kullanamaz. 

Cep Şifrematik/Şifrematik PIN kodununuzu hemen açmak için tıklayın.

Cep Şifrematik/Şifrematik’in faydaları

 • Cep Şifrematik/Şifrematik’inizi her zaman yanınızda taşıyabilir, istediğiniz her yerde, farklı cihazlardan Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ve Garanti BBVA Mobil’e güven içinde ve kolayca erişebilirsiniz.

 • Şifrenizi unutmak gibi bir derdiniz kalmaz.

 • Cep Şifrematik uygulamasını telefonunuza indirmek tamamen ücretsizdir.

 • Cep Şifrematik’le şifre ürettiğinizde hattınızdan kontör düşmez, faturanıza bir bedel yansımaz.

 • Garanti BBVA Mobil’e daha hızlı giriş yapabilirsiniz.

Cep Şifrematik/Şifrematik’inizi kullanırken dikkat!

 • Cep Şifrematik/Şifrematik’inizi kimseyle paylaşmamalı, güvenliğiniz için sürekli yanınızda bulundurmalısınız.
 • Cep telefonunuz kaybolduğunda ya da çalındığında 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’yi arayarak Cep Şifrematik’inizi kullanıma kapattırmalısınız.
 • Cep Şifrematik/Şifrematik PIN KODU’nuzu doğum tarihi gibi kolay tahmin edilebilir ve birbiriyle aynı veya ardışık rakamlardan oluşturmamalısınız. PIN KODU’nu bankamız yetkilileri dahil kimseyle paylaşmamalısınız.
 • Cep Şifrematik tarafından üretilen şifreleri bankamız yetkilileri dahil kimseyle kesinlikle paylaşmamalısınız.

Cep Şifrematik talebinin nasıl yapılacağını öğrenmek için hemen tıklayın.

Cep Şifrematik’i telefonunuza kurmakta sorun yaşıyorsanız, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’yi arayabilirsiniz.

* Şifrematik Garanti BBVA Mobil’e girişte de kullanılabilmektedir; ancak Garanti BBVA Mobil üzerinden Şifrematik talebi yapılamamaktadır.

İlginizi çekebilir

 • İşlem İmzalama

  Şifrematik kullanıyorsanız işlemleriniz için de ekstra güvenlik sağlayın.

Bankacılık işlemleriniz ne kadar hızlı olabilir?Bankacılık işlemleriniz ne kadar hızlı olabilir?

Yardım ve ÖnerilerYardım ve Öneriler

 • Şifrematik almak için Garanti BBVA müşterisi/garanti.com.tr kullanıcısı mı olmalıyım? Ücretli mi?

  Evet. Şifrematik sahibi olabilmeniz için Garanti BBVA müşterisi olmanız ve İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Şifrematik aktivasyonunu sadece ve sadece mevcut parolanız / şifreniz ile giriş yaptığınız İnternet Şubesi'nden yapabilirsiniz. Bu nedenle öncelikle İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. İnternet Şubesi'ne başvuru için tıklayın.Şifrematik talebi sırasında bir defalık 30 TL Şifrematik hizmet bedeli alınmaktadır.Şifrematik talebini yalnızca İnternet Şubesi'nde bulunan Şifrematik menüsünden yapabilirsiniz. Şirketler ise Şifrematik talebi için şubelerine başvurabilirler.Şifrematik'iniz 7 iş günü içerisinde talep sırasında belirttiğiniz adresinize kurye ile ulaştırılacaktır.Şirketler ise Şifrematik'lerini şubelerinden alabilirler. Detaylı bilgi

 • Şifrematik'in PIN Kodu nedir? Unutursam/değiştirmek istersem ne yapacağım?

  Şifrematik PIN Kodu, Şifrematik ile şifre üretmenizi için sizin belirleyeceğiniz bir güvenlik kodudur. PIN Kodunu 5 defa yanlış girerseniz Şifrematik'iniz kilitlenecektir. Detaylı bilgi

 • Şifrematik'im kaybolursa/çalınırsa ne yapmalıyım?

  Şifrematik'inizin kaybolduğunu ya da çalındığını düşünüyorsanız 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak kullanıma kapatabilirsiniz. Detaylı bilgi

 • Şifrematik nedir, nasıl çalışır? Şirketlerde kullanabilir mi?

  Şifrematik, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı kullanımınızda ekstra güvenlik sağlayan "Tek Kullanımlık Şifre" üretme cihazıdır. Detaylı bilgi