2022 Ocak Motorlu Taşıtlar Vergisi ödeme işlemlerine ücretsiz 2 taksit!

.

1 Ocak - 31 Ocak 2022 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine ücretsiz 2 taksit fırsatı sunulacaktır. MTV ödemesi için son tarih 31 Ocak 2022’dir.

MTV ödemesi nereden yapılır ? MTV ödemesi nasıl taksitlendirilir?

Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, BonusFlaş, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi, Garanti BBVA ATM’leri, Garantibbva.com.tr ve gib.gov.tr’den yapılan tüm MTV ödemelerine ücretsiz 2 taksit, gib.gov.tr'den GarantiPay ile yapılan ödemelerde ise ücretsiz 3 taksit fırsatı sunulacaktır.

MTV ödemesi nasıl yapılır?

Garantibbva.com.tr: Hızlı Öde, Hızlı Al > Motorlu Taşıtlar Vergisi  (MTV) Sorgulama ve Ödeme

Garanti BBVA Mobil: İşlemler > Ödemeler > Vergi Ödemeleri > Motorlu Taşıtlar Vergisi

Garanti BBVA İnternet: Ödeme > Vergi Ödemeleri > Motorlu Taşıt Vergisi

BonusFlaş: Ödemeler > Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme

Gib üzerinden MTV ödemesi nasıl yapılır?

Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr’de ödeme seçeneklerinden mobil ödeme altında GarantiPay seçilip kart bilgileri girilmeden yapılan ödemelerde ise ücretsiz 3 taksit, ödeme seçeneklerinden kredi kartı seçilip kart bilgileri girilerek yapılan ödemelere ücretsiz 2 taksit fırsatı sunulacaktır.

 • Kampanya Detayları
  • Kampanyadan Garanti BBVA Bonus’lar, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Flexi, Shop&Fly, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, Bonus American Express, Bonus Business, Dragon Bonus Business, Bonus Business American Express, Shop&Fly Business, Shop&Fly Business American Express, Miles&Smiles Business, Miles&Smiles Business American Express, Filo Card, EASY, American Express Business kart sahipleri yararlanabilir.
  • BonusFlaş’ta Ödemeler menüsünde yer alan Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödeme adımından plaka bilgisini girerek, seçeceğiniz kart ile taksit seçiminizi de yaparak ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr’de, Mobil ödeme seçeneklerinden GarantiPay seçilerek ödeme yapıldığında BonusFlaş’a gönderilen işleme ait gelen bildirimi açıp onaylayarak ya da “Ödemeler” menüsünden GarantiPay ile Ödeme adımında bekleyen işleminizi onaylayarak kart bilgilerini girmeye gerek kalmadan kolayca ücretsiz 3 taksit ile ödeme gerçekleştirilebilir.
  • BonusFlaş ve GarantiPay üzerinden ödeme sadece şahıs firması sahibi müşterilerin Ticari Kartları için geçerlidir.
  • BonusFlaş, Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi ve Garanti BBVA ATM’lerinden yapılan ödemelerde tek ödeme ve 2 taksit seçenekleri bulunmaktadır. MTV borcunuzu sorgulamak için “MTVSOR PLAKA NO” yazıp 3340’a SMS gönderebilirsiniz.  MTV borcunuzu SMS ile ödemek için “MTVÖDE KART SON 6 HANE PLAKA NO TC Kimlik Numarası” veya  “MTVÖDE KART SON 6 HANE PLAKA NO VKN (Vergi Kimlik Numarası)” yazıp 3340’a gönderebilirsiniz.
  • Kampanyaya ekspres limit dahil değildir.
  • Taksitlendirme işlemi ödeme gerçekleştirildikten bir gün sonra otomatik olarak gerçekleşecektir.
  • İşlemin yapıldığı tarihle ekstre kesim tarihi aynı ise kampanyadan yararlanılamaz.
  • Garanti BBVA’nın kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma hakkı ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Bu durumda katılımcılar hiçbir hak iddia etmeyeceklerini kabul eder.

İlginizi çekebilir...