Garanti’den Şubat ayına özel Ipekyol indirimi!

.

7 – 28 Şubat 2019 tarihleri arasında Bireysel Garanti Cep/İnternet üzerinden kredi kartı/fatura ödeme veya para transferi işlemlerinden herhangi birini gerçekleştiren müşterilerimiz, Ipekyol mağazalarından, Ipekyol App’ten veya www.ipekyol.com.tr adresinden İlkbahar-Yaz 2019 sezonundan yapacakları 300 TL ve üzeri alışverişlerinde anında 60 TL indirim kazanıyor.

İndirimi nasıl kazanabilirsiniz?

Garanti Cep veya Garanti İnternet’ten kredi kartı borcu, fatura ödeme veya para transferi işlemlerinden herhangi birini yaptığınızda indirim kodu cep telefonunuza SMS ile iletilecektir. İndirim kodunuza dilediğiniz zaman Garanti Cep veya Garanti İnternet’teki “Kampanyalar” alanından ulaşabilirsiniz.

İndirimi nasıl kullanabilirsiniz?

İndirimden yararlanmak için, indirim kodu ödeme esnasında kasa görevlisi ile paylaşılmalıdır. Ipekyol Online’da veya Ipekyol App’te kampanyadan yararlanmak için ödeme esnasında “kupon kodunuz” alanına indirim kodu girilmelidir.

İndirim kodunu ne zamana kadar kullanabilirsiniz?

İndirim kodları 7 Mart 2019 tarihine kadar Ipekyol mağazalarında, Ipekyol App’te veya www.ipekyol.com.tr adresinde İlkbahar-Yaz 2019 sezon alışverişlerinde geçerlidir.

 • Kampanya Detayları
  • Kampanya kapsamında, 7 – 28 Şubat 2019 tarihleri arasında Bireysel Garanti Cep/İnternet üzerinden kredi kartı ödeme, fatura ödeme veya para transferleri işlemlerinde herhangi birini gerçekleştiren müşterilerimiz, Ipekyol mağazalarından, Ipekyol App’ten veya www.ipekyol.com.tr adresinden yapacakları 300 TL ve üzeri alışverişlerde anında 60 TL indirim kazanacak.
  • İndirime ilişkin kodlar, belirtilen bankacılık işlemlerinden herhangi birini yapan bireysel kitle müşterilerine SMS yolu ile iletilecektir.
  • Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 1 indirim kodu kazanabilir.
  • Kampanya yalnızca Ipekyol İlkbahar-Yaz 2019 koleksiyonunda geçerlidir.
  • Bir müşteri kampanyadan tek alışverişte 1 kere yararlanabilir.
  • Diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez. Para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
  • Kampanya ile ilgili soru ve öneriler için 0850 399 4735 numaralı Ipekyol Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçilebilir.
  • Kişiye özel üretilen kodlar, en geç 7 Mart 2019 tarihine ve saat; 23:59’a kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.
  • İndirim tarifelerinden yararlanılması, ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi T. Garanti Bankası A.Ş. sorumluluğunda değildir.
  • Kampanya kapsamında yapılacak alışverişe konu üründe herhangi bir hata, ayıp veya geç teslim ya da yanlış ürün teslimi ya da stok yetersizliği nedeniyle ürününün teslim edilmemesinden T. Garanti Bankası A.Ş. sorumlu değildir.
  • T. Garanti Bankası ve İpekyol kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

İlginizi çekebilir...

Western Union

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.
EFT

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı EFT limit ve saatleri.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı EFT limit ve saatleri.
Parola Al

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.