Garanti Cep/İnternet işlemlerinize Morhipo’da geçerli indirim fırsatı!

.

12 Ekim - 31 Ekim 2017 tarihleri arasında Garanti Cep veya Garanti İnternet’ten kredi kartı borcu, fatura ödeme veya para transferi işlemi gerçekleştirin, Morhipo.com’ da tüm ürünlerde geçerli 150 TL alışverişlerinize 15 TL indirim kazanın!

İndirimi nasıl kazanabilirsiniz?

Garanti Cep veya Garanti İnternet’ten kredi kartı borcu, fatura ödeme veya para transferi işlemlerinden herhangi birini yaptığınızda indirim kodu cep telefonunuza SMS ile iletilecektir. İndirim kodunuza dilediğiniz zaman Garanti Cep veya Garanti İnternet’teki “Kampanyalar” alanından ulaşabilirsiniz.

Kampanyadan nasıl faydalanabilirsiniz?

Kodlar, morhipo.com web sitesinden veya mobil uygulamasından hesaba yüklenebilir ve web sitesinde “Sepetim” sayfasında “Hediye Çekleri” alanına yazılarak kullanılabilir.

İndirim kodunu ne zamana kadar kullanabilirsiniz?

İndirim kodu 30 Kasım 2017 tarihine kadar morhipo.com adresinde geçerlidir.

 

 • Kampanya Detayları
  • 12 Ekim - 31 Ekim 2017 tarihleri arasında Garanti Cep ya da İnternet’ten kredi kartı borcu, fatura ödeme veya para transferi işlemi yapan bireysel müşterilerimiz yararlanabilecektir.
  • Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 1 indirim kodu kazanabilir.
  • İndirime ilişkin kodlar, Garanti Cep ya da İnternet’ten kredi kartı borcu, fatura ödeme veya para transferi işlemi yapan bireysel müşterimize kısa mesaj yoluyla iletilecektir.
  • İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
  • İndirim kampanyası farklı kampanyalar ile birleştirilemez.
  • Kişiye özel üretilen kodlar, en geç 30 Kasım 2017 tarihine ve saat; 23:59’a kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.
  • İndirim tarifelerinden yararlanılması, ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi T. Garanti Bankası A.Ş. sorumluluğunda değildir.
  • Kampanya kapsamında yapılacak alışverişe konu üründe herhangi bir hata, ayıp veya geç teslim ya da yanlış ürün teslimi ya da stok yetersizliği nedeniyle ürününün teslim edilmemesinden T. Garanti Bankası A.Ş. sorumlu değildir.
  • T. Garanti Bankası ve Fırsat Elektronik Tic. Ve San. A.Ş. kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

İlginizi çekebilir...

Western Union

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.
EFT

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı EFT limit ve saatleri.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı EFT limit ve saatleri.
Parola Al

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.