İşlemlerinizi Garanti Cep’ten yapın, Meal Box’tan %15 indirim kazanın!

.

17 Ekim - 16 Kasım 2017 tarihleri arasında Garanti Cep uygulamasından kredi kartı borcu, fatura ödeme veya para transferi işlemi gerçekleştirin, Meal Box Ev Yemeği Aboneliği'nde geçerli %15 indirim kazanın!

İndirimi nasıl kazanabilirsiniz?

Garanti Cep uygulamasından kredi kartı borcu, fatura ödeme veya para transferi işlemlerinden herhangi birini yapan ve adresi İstanbul iline kayıtlı olan müşterilerimize indirim kodu SMS ile iletilecektir. İndirim kodlarına dilediğiniz zaman Garanti Cep’teki “Kampanyalar” alanından ulaşabilirsiniz.

Kampanyadan nasıl faydalanabilirsiniz?

Kampanyadan faydalanmak ve Meal Box abonelik paketleri hakkında detaylı bilgi almak için www.mealbox.com.tr/abonelik adresinden form doldurabilir veya 0850 532 60 62 numaralı telefonlardan Meal Box müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir, indirim kodunuzu müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz.

İndirim kodunu ne zamana kadar kullanabilirsiniz?

İndirim kodu 30 Kasım 2017 tarihine kadar www.mealbox.com.tr/abonelik adresinde geçerlidir.

Kampanyaya dahil olan paket hangisidir? 

Kampanyaya dahil olan paket aylık ve iki aylık Ev Yemeği Aboneliği Paketleri'dir. Haftalık Ev Yemeği ve Diyet Abonelik Paketleri kampanyaya dahil değildir.

 • Kampanya Detayları
  • 17 Ekim - 16 Kasım 2017 tarihleri arasında Garanti Cep uygulamasından kredi kartı borcu, fatura ödeme veya para transferi işlemlerinden herhangi birini yapan İstanbul ikametli bireysel müşterilerimiz yararlanabilecektir.
  • Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 1 indirim kodu kazanabilir.
  • İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
  • İndirim kampanyası farklı kampanyalar ile birleştirilemez.
  • Kişiye özel üretilen kodlar, en geç 30 Kasım 2017 tarihine ve saat; 23:59’a kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.
  • Kampanyanın geçerliliği İstanbul sınırları içerisindedir.
  • Kampanya kapsamında aylık ev yemeği aboneliğinde geçerli %15 indirim sağlanacaktır. Maksimum limit 250 TL’dir ve haftalık abonelikler bu indirime dahil değildir. Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler, Garanti Bankası çalışanları yararlanamaz.
  • İndirim tarifelerinden yararlanılması, ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi T. Garanti Bankası A.Ş. sorumluluğunda değildir.
  • Kampanya kapsamında yapılacak alışverişe konu üründe herhangi bir hata, ayıp veya geç teslim ya da yanlış ürün teslimi ya da stok yetersizliği nedeniyle ürününün teslim edilmemesinden T. Garanti Bankası A.Ş. sorumlu değildir.
  • T. Garanti Bankası ve Meal Box Yemek ve Teknoloji A.Ş. kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

İlginizi çekebilir...

Western Union

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.
EFT

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı EFT limit ve saatleri.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı EFT limit ve saatleri.
Parola Al

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.