Yeni yıl hediyeniz Garanti’den!

.

15 - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Garanti Cep veya Garanti İnternet’e giriş yapın, çekilişle 10 iPhone X’ten birini kazanma şansı yakalayın!

Çekilişe hak kazanma şansınızın yanında Garanti Cep veya Garanti İnternet’ten gerçekleştireceğiniz kredi kartı borcu, fatura ödeme veya para transferi işlemleri ile hem n11.com’da hem de dr.com.tr’de geçerli 25 TL indirim koduna sahip olun!

Üstelik, her Cuma işlemlerinize özel sanalmarket.com.tr’de geçerli 25 TL indirim kazanın!

İndirimi nasıl kazanabilirsiniz?

Garanti Cep veya Garanti İnternet’ten kredi kartı borcu, fatura ödeme veya para transferi işlemlerinden herhangi birini yaptığınızda hem n11.com hem de dr.com.tr’de geçerli indirim kodu, Cuma günlerine özel olarak da sanalmarket.com.tr indirim kodu cep telefonunuza SMS ile iletilecektir.

İndirim kodunuza dilediğiniz zaman Garanti Cep veya Garanti İnternet’teki “Kampanyalar” alanından ulaşabilirsiniz.

 

 • iPhone X Kampanya Kazananları

   

          ASİL TALİHLİLER

   1.  ELFİDE ÇELİK / BURSA                           
   2.  ERHAN ÇİRMİ / HATAY                          
   3.  MUSA USTA / BURSA                         
   4.  BURAK ÖCÜT / İSTANBUL       
   5.  NİSO DİNÇMEN / İSTANBUL                  
   6.  T. DOĞU ADIYAMAN / İZMİR          
   7.  MURAT KOPARAN / BOLU                    
   8.  FATİH ARIKAN / ANTALYA        
   9.  FATİH ÇELİK / ISPARTA                          
  10. TEVHİDE ÖZÇELİK / KONYA

   

          YEDEK TALİHLİLER

   1.  ÖMER ÖZDEMİR / İSTANBUL
   2.  OSMAN TUFAN / İZMİR
   3.  ÇİĞDEM ÖZTÜRK / ANKARA
   4.  ÜNAL HALAT / İZMİR
   5.  TAMER AKDERE / ANKARA
   6.  FATMA DERVİŞOĞLU / İSTANBUL
   7.  E. SENA DEMİRAL / BURSA
   8.  HALİL ŞEN / AYDIN
   9.  MEHMET ÇİYDEM / İZMİR
  10. ERGİN YEŞİLDAĞ / İSTANBUL             

  Bu kampanya MPİ’nin 12.12.2017 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.6662 sayılı izniyle düzenlenmiştir. 10.01.2018 tarihinde yapılan çekilişe 4.235.893 katılım gerçekleşmiştir. İkramiye kazanan asil talihlilerin ikramiyelerini almak için 31.01.2018 tarihine kadar; yedek talihlilerin 15.02.2018 tarihine kadar kimlik ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım'ın Gülbahar Mah. Cemal Sururi Sk. Halim Meriç İş Merkezi No:15 D:39 Mecidiyeköy-Şişli/İstanbul adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihlere kadar başvurmayan ve kendisinden istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. Adresi eksiksiz olan talihlilere taahhütlü posta ile bildirim yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Türkiye Garanti Bankası A.Ş. sorumlu değildir. Adres bilgileri eksik veya bilinmeyen talihliler adına bu ilan tebliğ için yeterlidir. İkramiye son teslim tarihi 28.02.2018'dir. ÖTV ve KDV hariç olmak üzere; Veraset ve İntikal Vergisi ile diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar ikramiye kazanan talihlilere aittir. Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.

 • iPhone X Kampanya Detayları
  • 15-31 Aralık 2017 tarihleri arasında Garanti Bireysel Cep veya Garanti Bireysel Internet’e giriş yapan müşteriler 10 adet iPhone X 64 GB cihazdan birini kazanmak üzere çekilişe katılmaya hak kazanacaktır.
  • Kampanyaya katılımın gerçekleştiğine dair bilgilendirme kısa mesaj yolu ile iletilecektir. Cep telefonu bilgisinin güncel olması katılımcıların sorumluluğundadır.
  • Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
  • Kazanan talihliler 16.01.2018 tarihinde Posta Gazetesi’nde duyurulacaktır.
  • Bu kampanya Türkiye Garanti Bankası A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 12.12.2017 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.6662 sayılı izni ile 15.12.2017(saat:00.01)-31.12.2017(saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir. Kampanya tarihleri arasında Garanti Bankası Cep Şubesi’nin tanıtımı amacıyla iPad, iPhone, Android telefon ve tabletler ile Windows 8 telefon ve bilgisayar uygulamaları üzerinden Cep Şubesi’ne müşteri numarası ve parolası ile ilk kez giriş yapan Garanti Bankası bireysel müşterilerine 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 10 kişi iPhone X 64 GB Cep Telefonu ikramiyesi kazanacaktır. Kart ve hat bedeli gibi harcamalar talihliye aittir. Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyelerin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş 10.01.2018  tarihinde saat 11.00’da. Levent Mah. Ülgen Sok. 4.Gazeteciler Sitesi A3/8 Blok No:40 Beşiktaş/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 16.01.2018 tarihinde Posta Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Türkiye Garanti Bankası A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Kampanyaya katılmak için 15-31 Aralık 2017 tarihleri arasında Garanti Cep veya Garanti İnternet Şubesi’ne 1 kez giriş yapılması yeterlidir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez. Kampanya T.Garanti Bankası bireysel müşterilerine yöneliktir. T.Garanti Bankası A.Ş. ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları, kampanya bitiş tarihi itibarı ile teknik inceleme sonucunda T. Garanti Bankası’ndan idari veya kanuni takibe konu müşteriler, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Diğer mevzuattaki hükümler saklı kalmak kaydıyla düzenlenen piyangolar için, ikramiyelerin son teslim tarihini takip eden onbeş gün içerisinde idareye itiraz veya şikâyette bulunulabilir. Bu sürenin bitiminden sonra yapılacak itiraz veya şikâyetler hakkında ise idarece herhangi bir işlem yapılmaz.
 • İndirim Kampanyası Detayları
  • 15 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, Garanti Cep veya Garanti İnternet’ten kredi kartı borcu, fatura ödeme veya para transferi işlemlerinden birini gerçekleştiren müşterilerimiz, n11.com ve dr.com.tr’de geçerli 25 TL değerinde indirim kodunu kazanıyor olacak.
  • 15 Aralık 2017, 22 Aralık 2017, 29 Aralık 2017 tarihlerinde Garanti Cep veya Garanti İnternet’ten kredi kartı borcu, fatura ödeme veya para transferi işlemlerinden birini gerçekleştiren müşteriler sanalmarket.com.tr’de geçerli 25 TL değerinde indirim kodunu kazanıyor olacak. 
  • N11.com indiriminden ilk 5.000 müşterimiz, dr.com.tr indiriminden ilk 2.000, sanalmarket.com.tr indiriminden ise ilk 7.000 müşterimiz yararlanabilecektir. Belirlenen kullanım adetlerine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulacaktır.
  • İlgili kampanya, n11.com’da 200 TL, dr.com.tr’de 100 TL ve sanalmarket.com.tr’de 125 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerlidir.
  • n11.com’da indirim kodu sadece “Ev & Yaşam” kategorisinde geçerlidir.  Kampanyada “Süpermarket” ve “Evcil hayvan ürünleri” kategorileri hariçtir.
  • Sanalmarket.com.tr’de indirim kodu elektrik/elektronik kategorisinde yer alan ürünler, yılbaşı sepeti ve hediye çeki satın alımları ve telefonla sipariş uygulaması kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 1 indirim kodu kazanabilir.
  • İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez. 
  • İndirim kampanyası farklı kampanyalar ile birleştirilemez.
  • n11.com’da indirim kodu, hesaba tanımlandıktan sonra 7 gün içinde kullanılmalıdır. Kullanılmayan kodlar hesaplardan silinir. 
  • Kişiye özel üretilen kodlar, dr.com.tr’de en geç 15 Ocak 2018 tarihine ve saat 23:59’a kadar, sanalmarket.com.tr’de ise 31 Aralık 2017 tarihine ve saat 23:59’a kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.
  • Sanalmarket.com.tr indirimi, Migros Sanal Market’in hizmet verdiği 25 ilde (Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale Denizli, Diyarbakır, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Malatya, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Trabzon) geçerlidir. 
  • İndirim tarifelerinden yararlanılması, ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi T. Garanti Bankası A.Ş. sorumluluğunda değildir.
  • Kampanya kapsamında yapılacak alışverişe konu üründe herhangi bir hata, ayıp veya geç teslim ya da yanlış ürün teslimi ya da stok yetersizliği nedeniyle ürününün teslim edilmemesinden T. Garanti Bankası A.Ş. sorumlu değildir.
  • T. Garanti Bankası, Doğan Müzik Kitap Mağ. Paz. A.Ş., Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. ve Migros Sanal Market (Migros T.A.Ş.) kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

İlginizi çekebilir...

Western Union

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.
EFT

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı EFT limit ve saatleri.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı EFT limit ve saatleri.
Parola Al

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.