Garanti Cep/İnternet işlemlerinize Boyner.com.tr’de geçerli indirim fırsatı!

.

9-14 Aralık 2017 tarihleri arasında Garanti Cep veya Garanti İnternet’ten kredi kartı borcu, fatura ödeme veya para transferi işlemi gerçekleştirin, Boyner mobil uygulaması ya da boyner.com.tr’de geçerli her 150 TL alışverişe 25 TL indirim kazanın!

İndirimi nasıl kazanabilirsiniz?

Garanti Cep veya Garanti İnternet’ten kredi kartı borcu, fatura ödeme veya para transferi işlemlerinden herhangi birini yaptığınızda indirim kodu cep telefonunuza SMS ile iletilecektir. İndirim kodunuza dilediğiniz zaman Garanti Cep veya Garanti İnternet’teki “Kampanyalar” alanından ulaşabilirsiniz.

İndirim kodunu nasıl kullanabilirsiniz?

İndirim kodları, boyner.com.tr web sitesinden veya Boyner mobil uygulamasından hesaba yüklenebilir. Web sitesinden “Sepetim” sayfasında, “İndirim Kuponu” alanına yazılarak kullanılabilir.

İndirim kodunu ne zamana kadar kullanabilirsiniz?

İndirim kodu 31 Ocak 2018 tarihine kadar Boyner mobil uygulaması ya da boyner.com.tr adresinde geçerlidir.

 

 • Kampanya Detayları
  • 9 Aralık - 14 Aralık 2017 tarihleri arasında Garanti Cep ya da İnternet’ten kredi kartı borcu, fatura ödeme veya para transferi işlemi yapan bireysel müşterilerimiz yararlanabilecektir.
  • Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 1 indirim kodu kazanabilir.
  • İlgili kampanya, boyner.com.tr’de ve Boyner mobil uygulamasında geçerli her 150 TL alışverişe 25 TL indirim fırsatı sunar.
  • İndirim kodu Lacoste, Converse, Keds, Mavi, The North Face, Harley Davidson, Caterpillar, Dior, Hermes, Voit, Gopro, Kolej Markaları, Hardline Nutrition, Elektrikli Ev Ürünleri, Hush Puppies, Sunglass Hut gözlüklerde Lancome, Estee lauder, Cliniqiue yılbaşı setlerinde geçerli değildir.
  • İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
  • İndirim kampanyası farklı kampanyalar ile birleştirilemez.
  • Kişiye özel üretilen kodlar, en geç 31 Ocak 2018 tarihine ve saat; 23:59’a kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.
  • İndirim tarifelerinden yararlanılması, ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi T. Garanti Bankası A.Ş. sorumluluğunda değildir.
  • Kampanya kapsamında yapılacak alışverişe konu üründe herhangi bir hata, ayıp veya geç teslim ya da yanlış ürün teslimi ya da stok yetersizliği nedeniyle ürününün teslim edilmemesinden T. Garanti Bankası A.Ş. sorumlu değildir.
  • T. Garanti Bankası ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

İlginizi çekebilir...

Western Union

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.
EFT

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı EFT limit ve saatleri.

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı EFT limit ve saatleri.
Parola Al

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.