ÖDÜLLERİMİZ

Stevie Ödülleri’nde iki kategoride başarı!

Garanti BBVA uygulamaları üzerinden kolay/hızlı bir şekilde yükleme yapabileceğiniz Kentkart” ile, Stevie International Business değerlendirmesinde “Bronz Stevie’; Finansal Servisler’de ise “Müşteri İnovasyonu” kategorisinde “Free Speech” ile Bronz Stevie ödülünü kazandık.

Stevie Ödülü

Garanti BBVA Mobil’e “Büyük Onur”!

5.9 milyon müşterimizin pek çok bankacılık işlemini yapmasını sağlayan Garanti BBVA Mobil, The Webby Awards tarafından “Mobil Siteler & Uygulamalar:Finansal Servisler/Bankacılık” kategorisinde Onur Ödülü aldık.

Webby

Garanti BBVA Mobil bronz sertifikayı kaptı!

Hayatınızı kolaylaştıran uygulama Garanti BBVA Mobil ile Sosyal Medya Türkiye Jüri Ödülleri’nin “Dijital Özel-Mobil Uygulama” kategorisinde Bronz Sertifika’nın sahibi olduk.

Forrester’dan Garanti BBVA Mobil’e ödül!

Garanti BBVA Mobil ile Forrester’ın yaptığı değerlendirmede; Mobil İşlevsellik Değerlendirmesi’nde, “Avrupa’da Kullanıcı Deneyimi” dalında birincilik, “Genel Mobil” kategorisinde ise ikincilik ödülünün sahibi olduk.

 

Forrester

Communicator Ödülleri’ni topladık!

Garanti BBVA Mobil ve Garantibbva.com.tr ile Communicator Ödülleri’nde tam 10 dalda ödül kazanarak, Garanti BBVA Mobil ile “Kullanıcı Deneyimi” ve “Genel Finans” kategorilerinde Mükemmellik Ödülü’nü aldık.

Communicatior

En İyi Bankacılık Uygulaması!

Stevie International Business’ın değerlendirmeye göre Garanti BBVA Mobil “Finansal Servisler & Bankacılık” kategorisinde en iyi bankacılık uygulaması olarak “Gold Stevie” ödülünün sahibi olmayı başardı.

Global Finance Ödülleri’nde 5 ödül!

Global Finance Ödülleri’nde “Türkiye’nin En İyi Dijital Bankası”, “En İyi Web Sitesi: Garantibbva.com.tr”, “En İyi Entegre Bireysel Banka Sitesi: Garantibbva.com.tr”, “En İyi Mobil Bankacılık: Garanti BBVA Mobil” ve “En İyi Sosyal Medya Pazarlama ve Servisi” kategorilerinde birinci olmayı başardık.