Garanti BBVA Gayrimenkulleri

Garanti BBVA GayrimenkulleriBankamızca satışa sunulan gayrimenkullere kolayca ulaşın

Gayrimenkuller

Bankamızca satışa sunulan gayrimenkuller ile ilgili olarak, daha önce şubelerimiz aracılığı ile ulaşabildiğiniz detaylı bilgilere artık Gayrimenkulleri Arama Modülü’nü kullanarak ulaşabilirsiniz. Satılık gayrimenkullerimizden kendi kriterlerinize uyanları aşağıdaki seçeneklerden bir veya bir kaçını belirleyerek listeleyebilir veya gayrimenkullerimizin tamamını "Ara" butonuna basarak görüntüleyebilirsiniz.

Satış Ön Koşulları

Bankamız devlet ihale yönetmeliğine tabi olmadığından satışa sunulmuş olan taşınmazları satıp satmamakta veya dilediği bedelle, dilediğine satmakta serbesttir.

Belirlenen baz satış fiyatları endikatif fiyatlar olup, kesin satış fiyatları gayrimenkullere teklif verme yöntemi sonucunda belirlenmektedir. Bankamız satışa konmuş gayrimenkullerin baz satış fiyatlarını genel ekonomik konjonktür paralelinde olmak üzere revize edebilir.

Belirlenen baz satış fiyatları peşin ödeme içermekte olup, bankamızca kredilendirilmesi yoluyla desteklenmesinin istenmesi halinde bankamızın olağan kredilendirme süreci yaşanacaktır. Bu gibi alıcı talepleri bankamız kredi tahsis mercilerince, kredi prosedürlerimiz çerçevesinde değerlendirilecektir.

Satışa sunulmuş olan gayrimenkuller ile ilgili verilen bilgiler taahhüt niteliğinde olmayıp, genel bilgi niteliğindedir. Teklif sahipleri taşınmazı mevcut durumu ile (kiracı, işgalci, hasar, hisse, imar, iskan, konum, yüzölçüm, tapu bilgileri vb.) görmüş, beğenmiş ve kabul etmiş sayılacak olup; bu konularda eksik, ayıp, farklılık vb. gibi nedenlerle bankamızdan herhangi bir itiraz ve talepte bulunmayacaktır.

Bilgi ve Talepleriniz için İletişim Bilgileri

Satınalma talepleri bankamızın yurt içi - dışı tüm şubelerimize, temsilciliklerimize, bölge müdürlüklerimize , Satınalma ve Emlak Müdürlüğü / Emlak Servisi’ne yazılı ve Teklif Verme Formu ile yapılabilecektir

Gayrimenkuller hakkında detaylı bilgi Satınalma ve Emlak Müdürlüğü / Emlak Servisi’nden alınabilecektir. Emlak Servisimize 0212 318 20 48-57-58 numaralı telefonlardan ulaşabilir, 0212 356 79 13’ e faks gönderebilirsiniz.

E-ihale ile teklif verilmesi yöntemi ile satılmakta olan gayrimenkullere ulaşmak için tıklayınız*. 

 

*Gayrimenkuller için teklifler, Garanti BBVA'nın talipliye göndereceği genel müdürlük hesaplarına muhammen bedelin %5’i kadar teminat yatırılması sonrasında verilebilecektir. Süreçler ile ilgili tüm detaylı bilgiye linkteki yardım bölümünden ulaşabilirsiniz.