ÖnemliGelişmeler

Önemli GelişmelerGaranti BBVA ve bankacılık ile ilgili tüm gelişmeler

Kadın Girişimci Yönetici Okulu

İş sahibi kadınlarımızı, girişimci ruhlarını daha da geliştirmek, işlerini giderek büyütmek ve uluslararası arenada rekabetçi güçlerini artırmak hedefiyle, Konya’da düzenlenecek “Kadın Girişimci Yönetici Okulu” eğitim programına davet ediyoruz.

Garanti Bankası ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) işbirliğiyle düzenlenecek kadın girişimcilere yönelik ücretsiz eğitim programı, 1 Şubat 2017 tarihinde Konya’da başlayacak.

İşletmelerin sürdürülebilirliği için kadın girişimcilerimizin ihtiyaç duyduğu donanımın oluşturulmasını ve girişimcilere yeni bir vizyon kazandırmayı amaçladığımız eğitimleri Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Gaziantep, Denizli, Adana, Diyarbakır, Eskişehir, Kayseri, Samsun, Bursa, Trabzon, Kocaeli, Hatay, Mersin, Alanya, Bodrum ve Manisa’nın ardından Konya’da gerçekleştireceğiz.

Siz de, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) tarafından hazırlanan “Kadın Girişimci Yönetici Okulu” eğitim programına başvurabilir, eğitimi başarıyla tamamlayarak, BÜYEM’den sertifika almaya hak kazanabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey, yönetici okulu başvuru formunu doldurmak! Başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

Eğitime katılacak adayların, online başvuruların ardından, başvurunun geçerli olabilmesi için 30-31 Ocak tarihlerinde kesin kayıt yaptırmaları gerekmektedir.     

Takvim 

Kayıt  Kabul:  30-31 Ocak 2017

                      Adaylar 09:00 - 17:00 saatleri arasında kendileri için uygun olan bir zaman aralığında Konya Ticaret Odası’na gelebilirler..

Bilgilendirme ve Kayıt Yeri: Konya Ticaret Odası

Vatan Caddesi No:1 42040 Konya

Eğitim Tarihleri: 1-24 Şubat 2017

Eğitim Yeri: Konya Ticaret Odası

Açılış: 01 Şubat 2017 Çarşamba / 13:30 – 14:30    

 

SON BAŞVURU TARİHİ: 31 Ocak 2017

 

Eğitim Yeri: Konya Ticaret Odası

Eğitim Saatleri : 13:30 – 17:00

Eğitim Planı

Dersin Adı Eğitim Tarihleri    
İşletme Organizasyonunda Vizyoner Kimlik 1 Şubat 2017 Çarşamba
Müşteri İlişkilerinde Süreklilik 2 Şubat 2017 Perşembe
İşletmenin Evrensel Köydeki Adresi 8 Şubat 2017 Çarşamba
Kurumsal Yönetici ve İnsan Kaynakları  9 Şubat 2017 Perşembe
Aile Şirketlerinde Kritik Başarı Faktörleri Yönetimin Ruhu 13 Şubat 2017 Pazartesi
Şirket Yönetimine Finansal Bakış 14 Şubat 2017 Salı
Yenilikçi Yönetim Becerileri 16 Şubat 2017 Perşembe
Sorun Çözme Karar Verme 17 Şubat 2017 Cuma
Yönetimin Ruhu 23 Şubat 2017 Perşembe
Kurumsal ve Bireysel Motivasyon 24 Şubat 2017 Cuma

Yardım ve ÖnerilerYardım ve Öneriler

 • Garanti BBVA ne zaman kuruldu, vizyon, misyon ve stratejisi nedir?

  Garanti BBVA 1946 yılında Ankara'da kuruldu. Garanti BBVA'nın vizyonu: Avrupa'nın en iyi bankası olmaktır, stratejisi: uzun vadeli sürdürülebilir büyüme kaydetmektir. Detaylı bilgi

 • Mülakatlarda adaylardan ne bekleniyor?

  Deneyimsiz / Deneyimli tüm mülakatlarımızda adaylarımızı bankamız değerleri ve pozisyonun gerektirdiği teknik bilgiler çerçevesince değerlendiriyoruz. Detaylı bilgi

 • Kimler başvurabiliyor?

  İlanlarımızda belirtilen kriterlere uygun olan tüm adaylarımız başvuruda bulunarak süreçlerimize dahil olabilir. Detaylı bilgi

 • Ağırlıklı olarak hangi pozisyonlar için alım yapılıyor?

  Alımlarımızın yaklaşık %75’ini yeni mezunlar oluşturuyor. Müşteri Danışmanı, Çağrı Merkezi Asistanı, Operasyon Asistanı alımlarımız yıl boyu; Şubelerimiz ve Genel Müdürlük birimlerimiz için Yetkili ve Müfettiş Yardımcısı alımlarımız ise, her yıl 1 kez gerçekleştiriliyor. Bunun dışında Genel Müdürlük ve şube müdürlüklerimize gerçekleştirdiğimiz bankacılık alanında deneyimli adaylarımız için alımlarımız da yıl boyu sürmektedir. Detaylı bilgi