ÖnemliGelişmeler

Önemli GelişmelerGaranti BBVA ve bankacılık ile ilgili tüm gelişmeler

Kadın Girişimci Yönetici Okulu

İş sahibi kadınlarımızı, girişimci ruhlarını daha da geliştirmek, işlerini giderek büyütmek ve uluslararası arenada rekabetçi güçlerini artırmak hedefiyle, Aydın’da düzenlenecek “Kadın Girişimci Yönetici Okulu” eğitim programına davet ediyoruz.

Garanti Bankası ve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) işbirliğiyle düzenlenecek kadın girişimcilere yönelik ücretsiz eğitim programı, 5 Temmuz 2017 tarihinde Aydın’da başlayacak. 

İşletmelerin sürdürülebilirliği için kadın girişimcilerimizin ihtiyaç duyduğu donanımın oluşturulmasını ve girişimcilere yeni bir vizyon kazandırmayı amaçladığımız eğitimleri Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Gaziantep, Denizli, Adana, Diyarbakır, Eskişehir, Kayseri, Samsun, Bursa, Trabzon, Kocaeli, Hatay, Mersin, Alanya, Bodrum, Manisa ve Konya’nın ardından Aydın’da gerçekleştireceğiz.

Siz de, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) tarafından hazırlanan “Kadın Girişimci Yönetici Okulu” eğitim programına başvurabilir, eğitimi başarıyla tamamlayarak, BÜYEM’den sertifika almaya hak kazanabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey, yönetici okulu başvuru formunu doldurmak! Başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

Eğitime katılacak adayların, online başvuruların ardından, başvurunun geçerli olabilmesi için  3-4 Temmuz tarihlerinde kesin kayıt yaptırmaları gerekmektedir.     

Takvim 

Kayıt  Kabul:  3-4 Temmuz 2017

Adaylar 09:00 - 17:00 saatleri arasında kendileri için uygun olan bir zaman aralığında Aydın Ticaret Odası’na gelebilirler.

Bilgilendirme ve Kayıt Yeri: Aydın Ticaret Odasıı

Ürgenpaşa Cad.No:13 Efeler AYDIN

Eğitim Tarihleri: 5-28 Temmuz 2017

Eğitim Yeri: Aydın Ticaret Odası Konferans Salonu

Açılış: 5 Temmuz 2017 Çarşamba / 13:30 – 14:30   

 

SON BAŞVURU TARİHİ: 4 Temmuz 2017

 

Eğitim Yeri: Aydın Ticaret Odası

Eğitim Saatleri: 13:30 – 17:00

Eğitim Planı

Dersin Adı Eğitim Tarihleri    
İşletme Organizasyonunda Vizyoner Kimlik 5 Temmuz 2017 Çarşamba
İşletmenin Evrensel Köydeki Adresi 6 Temmuz 2017 Perşembe
Yönetimin Ruhu 11 Temmuz 2017 Salı
Kurumsal ve Bireysel Motivasyon 12 Temmuz 2017 Çarşamba
Yenilikçi Yönetim Becerileri 14 Temmuz 2017 Cuma
Müşteri İlişkilerinde Süreklilik  19 Temmuz 2017 Çarşamba
Kurumsal Yönetici ve İnsan Kaynakları 20 Temmuz 2017 Perşembe
Aile Şirketlerinde Kritik Başarı Faktörleri 24 Temmuz 2017 Pazartesi
Şirket Yönetimine Finansal Bakış 25 Temmuz 2017 Salı
Sorun Çözme Karar Verme 28 Temmuz 2017 Cuma

Yardım ve ÖnerilerYardım ve Öneriler

 • Garanti BBVA ne zaman kuruldu, vizyon, misyon ve stratejisi nedir?

  Garanti BBVA 1946 yılında Ankara'da kuruldu. Garanti BBVA'nın vizyonu: Avrupa'nın en iyi bankası olmaktır, stratejisi: uzun vadeli sürdürülebilir büyüme kaydetmektir. Detaylı bilgi

 • Mülakatlarda adaylardan ne bekleniyor?

  Deneyimsiz / Deneyimli tüm mülakatlarımızda adaylarımızı bankamız değerleri ve pozisyonun gerektirdiği teknik bilgiler çerçevesince değerlendiriyoruz. Detaylı bilgi

 • Kimler başvurabiliyor?

  İlanlarımızda belirtilen kriterlere uygun olan tüm adaylarımız başvuruda bulunarak süreçlerimize dahil olabilir. Detaylı bilgi

 • Ağırlıklı olarak hangi pozisyonlar için alım yapılıyor?

  Alımlarımızın yaklaşık %75’ini yeni mezunlar oluşturuyor. Müşteri Danışmanı, Çağrı Merkezi Asistanı, Operasyon Asistanı alımlarımız yıl boyu; Şubelerimiz ve Genel Müdürlük birimlerimiz için Yetkili ve Müfettiş Yardımcısı alımlarımız ise, her yıl 1 kez gerçekleştiriliyor. Bunun dışında Genel Müdürlük ve şube müdürlüklerimize gerçekleştirdiğimiz bankacılık alanında deneyimli adaylarımız için alımlarımız da yıl boyu sürmektedir. Detaylı bilgi