Garanti BBVAe-Trader

.

Garanti BBVA e-Trader, pay piyasası (hisse senedi), VİOP sözleşmeleri ve varant alım satım işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlayan bir mobil ve web uygulamadır.

BIST, VİOP ve uluslararası piyasaları izlemek, alım-satım işlemlerinizi gerçekleştirebilmek, fiyat ve haber alarmı kurarak anlık bilgilendirme alabilmek için hemen giriş yapabilirsiniz.

Garanti BBVA e-Trader’a Nasıl Giriş Yapılır?

Web ve mobil uygulamamıza Garanti BBVA İnternet Bankacılığı bilgileriniz ile hemen giriş yapabilirsiniz.

Mobil uygulamamızı indirmek için:

Garanti BBVA  Garanti BBVA Mobil Google Play

 • Mobil Uygulama Özellikleri

  • Garanti BBVA e-Trader’ın Sayfam sekmesi ile İzleme Listesi’ne ulaşabilir, BIST Yükselenler/Düşenler/Hacimliler tablolarını hızlıca inceleyebilirsiniz. Kişiselleştirebildiğiniz bu sekmeye piyasa özeti, haberler, raporlar ve ekonomik takvim modüllerini ekleyebilirsiniz.
  • Gündem sekmesi ile yeni izleme listeleri oluşturabilir, BIST 100, 50 ve 30 gibi hazır listelere erişebilirsiniz. Haberler ve Analiz başlıklarından belirlediğiniz tarih aralığında belirlediğiniz kategorideki haberlere ulaşabilir, detaylı analizleri inceleyebilirsiniz.
  • Garanti BBVA İnternet Bankacılığı bilgileriniz ile hızlıca giriş yaparak gün içinde gerçekleşen, bekleyen ve iptal olan emirlerinizi Emirlerim sekmesinden takip edebilirsiniz. Zincir emir ve 40 gün süreli emir oluşturabilirsiniz. Ekranda kolayca hareket ettirebildiğiniz al-sat ikonu ile dilediğiniz sayfada hızlıca emir girişi yapabilirsiniz.
  • Portföyünüzü izlemek, yeni alım-satım işlemleri gerektirmek, hesabınıza ait özet bilgileri görüntülemek ve açık pozisyonlarınızın detaylarını görüntüleyebilmek için Portföyüm sekmesini kullanabilirsiniz.
  • Dilediğiniz sembol ile ilgili haber ve fiyat alarmı oluşturabilir ve bildirimler sekmesinden Garanti Yatırım’dan gelen bilgilere erişebilirsiniz.
  • Formasyon analizi ile farklı enstrümanlarda oluşan aktif ve tamamlanmış teknik analiz formasyonları hakkında bilgi sahibi olarak yatırım fırsatlarını değerlendirebilir. Temel analiz ile farklı şirketlerin bilanço, gelir ve nakit akışı bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.
  • Hızlı Al / Sat butonuna eklediğimiz sesli emir özelliği ile artık sesli olarak işlem yapabilirsiniz.
  • NetDania ve TradingView grafik altyapılarından dilediğinizi seçip birçok indikatör ile teknik analizlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Garanti BBVA İnternet Bankacılığı Yatırım> Garanti BBVA e-Trader> Veri Yayın Paketi Satın Alma adımın satın aldığınız veri yayın paketini ek ücret ödemeden hem mobil hem de web uygulamasında aynı anda olmamak koşulu ile kullanabilirsiniz. Mevcut veri yayın paketlerine ek olarak sizlere Aracı Kurum Dağılımı veri yayın paketlerini de sunuyoruz.
 • Web Uygulama Özellikleri

  Garanti BBVA e-Trader web sizler için yenilendi! Yenilenen uygulamada;

   

  • Yenilenmiş önyüz ve uygulama sayfası ile dışarı çıkarılabilir pencerelere, çoklu ekran takibine, açık ve koyu tema opsiyonlarına ulaşabilirsiniz. Örneğin, ekranınızda birden fazla sembolün derinlik ekranını açıp takip edebilirsiniz.
  • İyileştirilmiş emir verme deneyimi ve yeni portföy görünümü ile artık emir vermek daha da kolay. Emir ekranlarına derinlik, gerçekleştirilen işlemler ve finansal bilgileri ekleyip emir anında detaylı bilgilere ulaşmanızı sağladık.
  • Zenginleştirilmiş izleme listesi fonksiyonları – modüler yapı ve sağ tıklama ile sembole ait kolay aksiyon alabilme, kolonların çeşitlendirilmesi ve kolon içerisinde sıralama (en yüksek-en düşük) özelliklerine ulaşabilirsiniz.
  • Grafik yapısındaki iyileştirme ile yeni teknik analiz fonksiyonlarını ekleyebilir, yaptığınız analizleri farklı kaydedebilirsiniz.
  • Değişen portföy görünümü ile uygulamanın alt kısmında hesap geçişini hızlıca yapabilir, dilerseniz açılır kapanır portföy yapısını farklı pencerede takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir...

Yatirim Fonları

Siz sadece fonunuzun getirisini izleyin.

Yatirim Fonları
Yatirim Uzmani Garanti BBVA

Yatirim Uzmani Garanti BBVA, size en uygun yatırım seçeneklerini önerir.

Yatirim Uzmani Garanti BBVA
e-Vadeli Hesap

İnternet'ten özel faiz ile vadeli hesap açın, daha fazla getiri sağlayın.

e-Vadeli Hesap