Garanti BBVAe-Trader

.

Garanti BBVA e-Trader, pay piyasası (hisse senedi), VİOP sözleşmeleri ve varant alım satım işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlayan bir mobil ve web uygulamadır.

BIST, VİOP ve uluslararası piyasaları izlemek, alım-satım işlemlerinizi gerçekleştirebilmek, fiyat ve haber alarmı kurarak anlık bilgilendirme alabilmek için hemen giriş yapabilirsiniz.

Garanti BBVA e-Trader’a Nasıl Giriş Yapılır?

Web ve mobil uygulamamıza Garanti BBVA İnternet Bankacılığı bilgileriniz ile hemen giriş yapabilirsiniz.

Mobil uygulamamızı indirmek için:

Garanti BBVA  Garanti BBVA Mobil Google Play

 • Mobil Uygulama Özellikleri

  • Garanti BBVA e-Trader’ın Sayfam sekmesi ile İzleme Listesi’ne ulaşabilir, BIST Yükselenler/Düşenler/Hacimliler tablolarını hızlıca inceleyebilirsiniz. Kişiselleştirebildiğiniz bu sekmeye piyasa özeti, haberler, raporlar ve ekonomik takvim modüllerini ekleyebilirsiniz.
  • Gündem sekmesi ile yeni izleme listeleri oluşturabilir, BIST 100, 50 ve 30 gibi hazır listelere erişebilirsiniz. Haberler ve Analiz başlıklarından belirlediğiniz tarih aralığında belirlediğiniz kategorideki haberlere ulaşabilir, detaylı analizleri inceleyebilirsiniz.
  • Garanti BBVA İnternet Bankacılığı bilgileriniz ile hızlıca giriş yaparak gün içinde gerçekleşen, bekleyen ve iptal olan emirlerinizi Emirlerim sekmesinden takip edebilirsiniz. Zincir emir ve 40 gün süreli emir oluşturabilirsiniz. Ekranda kolayca hareket ettirebildiğiniz al-sat ikonu ile dilediğiniz sayfada hızlıca emir girişi yapabilirsiniz.
  • Portföyünüzü izlemek, yeni alım-satım işlemleri gerektirmek, hesabınıza ait özet bilgileri görüntülemek ve açık pozisyonlarınızın detaylarını görüntüleyebilmek için Portföyüm sekmesini kullanabilirsiniz.
  • Dilediğiniz sembol ile ilgili haber ve fiyat alarmı oluşturabilir ve bildirimler sekmesinden Garanti Yatırım’dan gelen bilgilere erişebilirsiniz.
  • NetDania ve TradingView grafik altyapılarından dilediğinizi seçip birçok indikatör ile teknik analizlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Garanti BBVA İnternet Bankacılığı Yatırım> Garanti BBVA e-Trader> Veri Yayın Paketi Satın Alma adımın satın aldığınız veri yayın paketini ek ücret ödemeden hem mobil hem de web uygulamasında aynı anda olmamak koşulu ile kullanabilirsiniz. Mevcut veri yayın paketlerine ek olarak sizlere Aracı Kurum Dağılımı veri yayın paketlerini de sunuyoruz.
 • Web Uygulama Özellikleri

  • Herhangi bir kurulum yapmanıza gerek kalmadan Garanti BBVA İnternet Bankacılığı bilgileriniz ile hızlıca giriş yapıp hisse senedi ve VİOP işlemlerinizi gerçekleştirmeye hemen başlayabilirsiniz.
  • Sembol fiyatları, döviz kurları, haberler, detaylı rapor ve analizlere tek sayfada ulaşabilirsiniz.
  • Sayfa düzenini dilediğiniz şekilde değiştirebilir, belirli modülleri ekleyip kaldırabilir ve kendinize en uygun görünüm ile kullanabilirsiniz.
  • Dilediğiniz sembol ile ilgili haber ve fiyat alarmı oluşturabilir, anlık bilgi alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir...

Yatirim Fonları

Siz sadece fonunuzun getirisini izleyin.

Yatirim Fonları
Yatirim Uzmani Garanti BBVA

Yatirim Uzmani Garanti BBVA, size en uygun yatırım seçeneklerini önerir.

Yatirim Uzmani Garanti BBVA
e-Vadeli Hesap

İnternet'ten özel faiz ile vadeli hesap açın, daha fazla getiri sağlayın.

e-Vadeli Hesap