ELMA Mevduat Hesabı

ELMA Mevduat Hesabı açın, paranız para kazansın!

ELMA Mevduat Hesabı, siz tüm ödeme işlemlerinizi gerçekleştirirken, Vadesiz TL Hesabı’nızdaki bakiyenizi limitler dahilinde gecelik ELMA mevduat faiziyle değerlendirir.

ELMA Mevduat hesabınızdan dilediğiniz zaman fatura, kredi kartı, düzenli ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilir, otomatik ödeme talimatı verebilir ve para çekme/yatırma işlemi yapabilirsiniz.

ELMA Mevduat hesabının vadesiz TL alt limiti Bireysel müşterilerimiz için minimum 5.000 TL’dir. Hesabınızdaki alt limitin üzerinde kalan kısım gecelik ELMA mevduat faizi ile nemalandırılır. Hesabınıza para girişi olduğunda veya maaşınız yattığında, ELMA Mevduat Hesabı paranızı gecelik mevduat faizi ile değerlendirmeye başlar, paranıza değer kazandırır.

Böylece, Bankacılık işlemlerinizi zaman kaybetmeden hızlıca gerçekleştirirken paranıza değer katmaya devam edersiniz.

Elma Mevduat Hesabınızı Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan veya size en yakın Garanti BBVA şubesinden açabilirsiniz. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan Elma Mevduat Hesabı açmak için “Başvur” butonuna tıklamanız yeterli.

 • Özellikler
   • Kira, taksit, elektrik, telefon gibi düzenli ödemelerinizin zamanı geldiğinde, tümü ELMA Mevduat Hesabı’ndaki paranızla otomatik olarak ödenir.
   • Paranız ELMA Mevduat Hesabı’nda değerlenirken dilediğiniz zaman nakit para çekebilirsiniz.
   • Gecelik ELMA Mevduat faizi ile değer kazanan paranızı tüm ödemeleriniz ve nakit ihtiyaçlarınız için 24 saat boyunca, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan, Garanti BBVA ATM’lerinden, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’nden veya Garanti BBVA şubelerinden kullanabilirsiniz. Kira, taksit, elektrik, telefon gibi tüm düzenli ödemeleriniz zamanı geldiğinde, ELMA Mevduat Hesabı’ndaki paranızla otomatik olarak ödenir.
   • Paranız ELMA Hesabı’nda değerlenirken dilediğiniz zaman nakit para çekebilirsiniz.
   • ELMA Hesabı tanımlı vadesiz TL hesap bakiyenizin 5.000.- TL üzerinde kalan kısmı için nemalandırma işlemleri yapılmaktadır.
 • ELMA Mevduat Faizi

   ELMA Mevduat Hesabı, Vadesiz TL Hesabı’nızdaki bakiyenizi limitler dahilinde gecelik ELMA mevduat faiziyle değerlendirir. Gecelik ELMA mevduat faizi yıllık brüt %5 olarak uygulanmaktadır.