GüvenlikGaranti BBVA e-Trader

.

Güvenliğiniz sizin için olduğu kadar, bizim için de önemli.

Biz ne yapıyoruz?

 • Garanti BBVA e-Trader aracılığıyla gerçekleştirdiğiniz finansal işlemlerin ve kişisel bilgilerinizin güvende olması, en az sizin için olduğu kadar bizim için de önemli. Garanti BBVA e-Trader işlemlerinde gizliliğinizi en yüksek seviyede tutabilmek için en yeni ve en gelişmiş güvenlik önlemlerini sürekli takip ediyor ve etkin güvenlik çözümleri sunmaya çalışıyoruz.
 • Garanti BBVA ve Garanti Yatırım’ın "Güvenlik" ile ilgili hassasiyeti, çeşitli güvenlik uygulamalarını da beraberinde getirdi:
 • Phishing (olta) saldırılarını engellemek için geliştirilmiş olan Güvenlik Resmi,
 • SMS şifresi yerine Garanti BBVA Mobil’den cihazınıza gelen bildirimi onaylayarak giriş yapılmasını sağlayan yeni bir yöntem Mobil Bildirim ile Giriş

Siz ne yapmalısınız?

Lütfen unutmayın, bizim uygulamalarımızın yanı sıra, sizin dikkat etmeniz gereken noktalar da güvenliğinizi sağlamak için önemli rol oynuyor:

Sıkça Sorulan Sorular

"Yardım ve Öneriler" bölümümüzden aşağıdaki soruların sizin için faydalı olabileceğini düşündük...

Garanti BBVA e-Trader Mobil parolamı unutursam ne yapmalıyım?

Garanti BBVA Mobil kullanıcısıysanız, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı parolanızla Garanti BBVA e-Trader Mobil’i kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi

Garanti BBVA Mobil’de işlem yapmak istediğim hesabımı göremiyorsam ne yapmalıyım? İşlem yapmak istediğim tutar limitimi aşıyorsa ne yapmalıyım?

Garanti BBVA e-Trader Mobil’de işlem yapabileceğiniz hesaplarınız Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndakiler ile aynıdır. İşlem yapmak istediğiniz hesap/kartları en yakın şubemizden tanımlatabilirsiniz. Detaylı bilgi

Güvenlik Resmi

Sizi korumak için Güvenlik Resmi’ni geliştirdik.

Garanti BBVA ve Garanti Yatırım, Garanti BBVA e-Trader Mobil müşterilerini hedefleyen saldırıların başında gelen phishing (olta) saldırılarını engellemek amacıyla Güvenlik Resmi uygulamasını geliştirdi.

Güvenlik Resmi Nedir, Nasıl  Çalışır?

 • Sistemin devreye girmesinin ardından Garanti Yatırım'ı ilk ziyaret ettiğinizde sistem size dokuz resim sunarak bunların arasından birini seçmenizi ister ve seçtiğiniz resim sizin "güvenlik resminiz" olur.
 • Güvenlik resminizi Garanti BBVA e-Trader Mobil uygulamasına her girişinizde parola adımından sonra görürsünüz.
 • Bu uygulama sahte sitelerde işlem yapmanızı engellemek için geliştirilmiştir.
 • Eğer güvenlik resminizi göremezseniz ya da farklı bir resim ile karşılaşırsanız bu durumu işlem yapmadan, 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi ve 444 0 630 Yatırımcı Destek Merkezi’ne bildirin!

Phishing saldırıları hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Mobil Bildirim ile Giriş

SMS şifresi yerine Garanti BBVA Mobil’den cihazınıza gelen bildirimi onaylayarak giriş yapılmasını sağlayan yeni bir yöntemdir.

Mobil Bildirim ile Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’na kolayca girmek için:

 • Parolanızı girdikten sonra Garanti BBVA Mobil ile eşleştirilmiş olan cihazınıza bildirim gönderilir.
 • Cihazınıza gelen bildirime basarak onay butonuyla Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’na güvenli bir şekilde giriş yapabilirsiniz.
 • Cihazınıza bildirim gelmediği durumlarda, Garanti BBVA Mobil Profil ve Ayarlar menüsü altındaki Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’na Giriş Onayı adımını kullanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

İşlemlerinizi cep telefonunuz ile dilediğiniz yerden yapın!İşlemlerinizi cep telefonunuz ile dilediğiniz yerden yapın!

Cep Bankacılığı

Yardım ve ÖnerilerYardım ve Öneriler

 • Garanti BBVA Mobil parolamı unutursam ne yapmalıyım?

  Garanti BBVA İnternet Bankacılığı kullanıcısıysanız, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı parolanızla Garanti BBVA Mobil'i kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi

 • Garanti BBVA Mobil'de işlem yapmak istediğim hesap ve kredi kartları hangileridir? İşlem limitim ne kadar?

  Garanti BBVA Mobil'de işlem yapabileceğiniz hesaplarınız İnternet Şubesi'ndekiler ile aynıdır. İşlem yapmak istediğiniz hesap/kartları en yakın şubemizden tanımlatabilirsiniz. Detaylı bilgi

 • Garanti BBVA İnternet/Mobil hesaplarınız kullanıma kapalı uyarısı alıyorum,neden?

  Garanti BBVA İnternet Bankacılığı veya Garanti BBVA Mobil'de aldığınız bu mesaj şifrenizi 3 defa hatalı girmenizden dolayı çıkmaktadır. Detaylı bilgi