SMART BirikimHesabı

Düzenli ödemelerle tasarrufunuzu fona dönüştürün.

.

SMART Birikim Hesabı, SMART Fonlar ile düzenli yatırım yapmanızı sağlar. Çeşitlendirilmiş varlık yatırım stratejisi ile Türkiye, Avrupa, Amerika ve gelişmekte olan ülkelerin hisse senedi ve tahvil piyasaları, yabancı borsa yatırım fonları, altın ve diğer kıymetli madenler gibi geniş bir yelpazeye yayılan varlıklara yatırım yapan SMART Fonlar ile uzun vadeli yatırım portföyünüzü adım adım oluşturabilirsiniz. SMART Birikim Hesabı açıldığı anda Garanti BBVA kredi kartınızdan veya Vadesiz TL Hesabı’nızdan düzenli yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.

SMART Bikirim Hesabını tüm şubelerimizden açtırabilirsiniz. Şube listemize ulaşmak için “En Yakın Şube” butonuna tıklayınız.

SMART Birikim Hesabı artık Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’nda de hizmetinizde. Siz de hemen SMART Birikim Hesabı açmak için tıklayın.

 • Özellikler

  • Yapacağınız düzenli ödemeler ile seçmiş olduğunuz SMART Fon (SMART Temkinli / SMART Dengeli / SMART Büyüme) alınır.
  • SMART Birikim Hesabı’nda aylık minimum ödeme tutarı 100 TL’dir.
  • SMART Birikim Hesabı’nda düzenli fon alışlarını Vadesiz TL Hesabı’nızdan veya kredi kartınızdan vereceğiniz otomatik ödeme talimatı ile gerçekleştirebilirsiniz.
  • Vadesiz TL Hesabı’ndan yapılan ödemelerde belirlenen tahsilat tarihindeki, kredi kartından yapılan ödemelerde ise kartın son ödeme tarihindeki fon fiyatından işlem gerçekleştirilir. Her iki şekilde yapılan ödemede, ilgili tarihlerde ödeme tutarı ile alınabilen en yüksek adette fon alımı yapılır. Ödeme tutarı ile alınan fon tutarı arasındaki fark hesabınıza ya da kartınıza iade edilir.
  • Kredi kartından yapılan ödemeler hesap kesim tarihi esasına göre çalışır; hesap kesim tarihinde aylık ödeme tutarı, karttan provizyon alınarak SMART Birikim Hesabı blokesine alınır; son ödeme tarihinde ise fon alımı gerçekleştirilir.
  • Hesap açılışı yapıldıktan sonra istenildiği zaman Garanti BBVA Şubelerinden, ödeme aracı ve birikim tutarında değişiklik yapılabileceği gibi birikim yapılan SMART Fon tipinde (Temkinli / Dengeli / Büyüme) değişiklik yapılabilir.

İlginizi çekebilir...

Yatırım Sepeti

Birikimleriniz, size en uygun Yatırım Sepeti'nde büyüsün.

Yatırım Sepeti
Flexi Fon

Hisse senedi piyasasındaki yükselişlerden faydalanma fırsatı yakalayın!

Flexi Fon
e-Vadeli Hesap

İnternet'ten özel faiz ile vadeli hesap açın, daha fazla getiri sağlayın.

e-Vadeli Hesap