Avans Hesap Hesaplama

Avans Hesap (Kredili Mevduat Hesabı) nedir?

İnternet Bankacılığı'ndan Başvur 

Avans Hesap, acil para lazım olduğunda, hesabınızda para yokken bile acil nakit çekebilmenizi ve ödemelerinizi gerçekleştirmenizi sağlayan, vadesiz hesabınıza bağlı kredili mevduat hesabıdır. Kısa süreli tl nakit (Türk Lirası) ihtiyaçlarınızı karşılamak için hesabınızda yeterli para olmadığında Avans Hesap (Kredili Mevduat Hesabı) limitinizi kullanabilir ve sadece kullandığınız tutar ve gün için çektiğiniz nakit avans tutarının faizini ödersiniz. Üstelik başka hiçbir ücret veya komisyon ödemezsiniz.

Avans Hesap limitinizden dilerseniz taksitli avans çekerek, borcunuzu küçük taksitlerle ve 12 aya varan vadelerle ödeyebilirsiniz. Üstelik Avans Hesabınızın bağlı olduğu vadesiz hesabınızda artı bakiye olsa bile mevcut bakiyenize dokunmadan Taksitli Avans Hesap kullanabilirsiniz. Taksitli Avans Hesap ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Ücretli çalışanlar/esnaflar Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Garanti BBVA Mobil ya da web sitemiz üzerinden, şubeye gitmeden 7/24 kredili mevduat hesabı başvurusu yapabilir ve Avans Hesap ayrıcalığından yararlanabilir.

Avans Hesap faiz oranı her tutar için %1,60’tır. Avans Hesaba yapılan tüm para girişleri hesabınıza bir sonraki gün yansımaktadır. 200 TL’yi 7 gün kullanmanız durumunda oluşacak KKDF ve BSMV dahil faiz tutarı 0,90 TL’dir.

Avans Hesap faiz oranı her tutar için %1,60’tır. Avans Hesaba yapılan tüm para girişleri hesabınıza bir sonraki gün yansımaktadır. 1000 TL’nin 30 günlük kullanım süresince oluşacak KKDF ve BSMV dahil faiz tutarı 19,20 TL’dir