Avans Hesap (Kredili Mevduat Hesabı) Hesaplama

Avans Hesap (Kredili Mevduat Hesabı) nedir?

İnternet Bankacılığı'ndan Başvur 

Avans Hesap, acil para lazım olduğunda, hesabınızda para yokken bile acil nakit çekebilmenizi ve ödemelerinizi gerçekleştirmenizi sağlayan, vadesiz hesabınıza bağlı kredili mevduat hesabıdır. Kısa süreli tl nakit (Türk Lirası) ihtiyaçlarınızı karşılamak için hesabınızda yeterli para olmadığında Avans Hesap (Kredili Mevduat Hesabı) limitinizi kullanabilir ve sadece kullandığınız tutar ve gün için çektiğiniz nakit avans tutarının faizini ödersiniz. Üstelik başka hiçbir ücret veya komisyon ödemezsiniz.

Avans Hesap limitinizden dilerseniz taksitli avans çekerek, borcunuzu küçük taksitlerle ve 12 aya varan vadelerle ödeyebilirsiniz. Üstelik Avans Hesabınızın bağlı olduğu vadesiz hesabınızda artı bakiye olsa bile mevcut bakiyenize dokunmadan Taksitli Avans Hesap kullanabilirsiniz. Taksitli Avans Hesap ile ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Ücretli çalışanlar/esnaflar Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Garanti BBVA Mobil ya da web sitemiz üzerinden, şubeye gitmeden 7/24 kredili mevduat hesabı başvurusu yapabilir ve Avans Hesap ayrıcalığından yararlanabilir.

Avans Hesap faiz oranı her tutar için %1,25’tir. Avans Hesaba yapılan tüm para girişleri hesabınıza bir sonraki iş günü yansımaktadır. 500 TL’nin 7. gününde yapılan ödemelerde 8 gün üzerinden faiz hesaplanacaktır. Kullanım süresince oluşacak KKDF ve BSMV dahil faiz tutarı 2,00 TL’dir. Borcun 7 gün sonunda kapatılması durumunda ödenmesi gereken tutar 502,00 TL’dir.

Avans Hesap faiz oranı her tutar için %1,25’tir. Avans Hesaba yapılan tüm para girişleri hesabınıza bir sonraki iş günü yansımaktadır. 5000 TL’nin 7. gününde yapılan ödemelerde 8 gün üzerinden faiz hesaplanacaktır. Kullanım süresince oluşacak KKDF ve BSMV dahil faiz tutarı 20,00 TL’dir. Borcun 7 gün sonunda kapatılması durumunda ödenmesi gereken tutar 5020,00 TL’dir

Avans Hesap faiz oranı her tutar için %1,25’tir. Avans Hesaba yapılan tüm para girişleri hesabınıza bir sonraki iş günü yansımaktadır. 1000 TL için 30 günlük hesaplanan KKDF ve BSMV dahil faiz tutarı 15,00 TL’dir. 2000 TL için 30 günlük hesaplanan KKDF ve BSMV dahil faiz tutarı ise 30,00 TL’dir.