WhatsApp’ta da çevrimiçiyiz!

Garanti BBVA WhatsApp Hattı Nedir?

Garanti BBVA olarak sizlerin hayatını kolaylaştırmak adına yaptığımız geliştirmelerin yanına WhatsApp’ı da ekledik. Garanti BBVA WhatsApp Hattı, günün her saati ulaşabileceğiniz yapay zeka tabanlı bot altyapısıyla geliştirilmiştir. Günlük hayatta yoğun olarak kullandığınız WhatsApp platformu üzerinden mesajlaşma yoluyla hızlı şekilde sorularınıza çözüm bulabilir; ürün ve hizmetler hakkında detaylı bilgi alarak sıkça yönelttiğiniz sorulara WhatApp botumuz sayesinde anlık olarak cevap alabilirsiniz.

Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Akıllı bot teknolojisiyle çalışan Garanti BBVA WhatsApp kurumsal hesabımıza +90 444 0 333 no’lu telefonu rehberinize kaydederek ya da Garanti BBVA Mobil’de yer alan “Bize Ulaşın” sayfasından 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

WhatsApp bot hizmetimiz ile dijital kanallarımızdan yapabileceğiniz birçok işleme yönlendirilebilir, ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Videomuzu izlemek için tıklayın.

Hangi Amaç için Kullanabilirsiniz?

WhatsApp’ta bankacılık işlemleri ile ilgili sorduğunuz 100’den fazla konuyla ilgili yönlendirme alabilirsiniz.

🔢 Kredi hesaplaması yapmak istiyorum.

💱 Güncel döviz kuru nedir? 

 📍 En yakın ATM nerede? 

🔎 Kart başvurusu yapmıştım, nerede? 

👛 Nereden hesap açtırabilirim? 

🆘 Kartım kayboldu! 

💭 ATM’den para çekme limitim nedir? 

🔑 Kart şifresi alacağım. 

💸 Para transferi yapacağım. 

📋 Adres bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim? 

Garanti BBVA ile WhatsApp‘tan iletişime geçerek birçok konuda çağrı merkezini aramaktan daha hızlı bir şekilde sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Güvenliğiniz İçin Dikkat Edilecek Hususlar

  • WhatsApp uygulamamızı kullanırken şifrelerinizi ve kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız. Banka personelimiz dahil olmak üzere kimseyle WhatsApp üzerinden kişisel bilgiler paylaşılmamalıdır.
  • WhatsApp uygulamamız onaylanmış bir işletme hesabıdır (verified business account). Her durumda profil alanında bu ibareyi ve sohbeti başlattığınızda profil isminde yeşil tik gördüğünüzden emin olunuz.