Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Kiralık Kasa

    Değerli eşya ve belgelerinizin her zaman güvende olması için kiralık kasa hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

    Değerli eşyalarınızı saklamanın en güvenli yolu!

    Kiralık kasa nedir?

    Bankada kasa kiralama imkanı sağlayan kiralık kasa hizmeti, müşterilerimizin değerli eşyalarını güvenli bir ortamda saklamalarını sağlayan bankacılık hizmetlerimizdendir. Bu kasalar, genellikle yüksek güvenlik standartlarına sahip olup yangın, hırsızlık ve doğal afetlere karşı koruma sunar.

    Değerli eşyalarınızın ve önemli belgelerinizin güvenle korunması için sizlere özel kiralık kasa hizmetimizle yanınızdayız. Şubelerimizde bulunan kiralık kasalarımızla, değerli eşya ve evraklarınızı güvenle saklayabilirsiniz.

    Henüz müşterimiz değilseniz Garanti BBVA Mobil’den online banka hesabı açma işleminizi gerçekleştirebilir, anında müşterimiz olabilirsiniz.

    • Özellikler

     • Kiralık kasalarda yalnızca bir kere 1 yıllık kiralık kasa fiyatı kadar depozito alınır.
     • Yıllık kiralık kasa fiyatları, kiralık kasa açılış tarihi, kasa boyutu ve ödeme şekline göre değişkenlik göstermektedir.
     • Yıllık kiralık kasa kira ücretinizi vadesiz hesabınızın yanısıra Garanti BBVA kredi kartınızdan da ödeyebilirsiniz. Kredi kartınızdan nakit avans olarak değil alışveriş olarak ödeme yapılacağından, kart ile ödemek hem pratik hem de avantajlıdır.

     Kiralık kasa ücretlerini öğrenmek için tıklayın.

     Kiralık Kasalarımızın bulunduğu şubelerimizi öğrenmek için tıklayın.