bell-icon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Finansal Sağlık
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    ELMA Mevduat Hesabı

    ELMA Mevduat Hesabı açın, paranızı katlayın!

    ELMA Mevduat Hesabı, siz tüm ödeme işlemlerinizi gerçekleştirirken, Vadesiz TL Hesabı’nızdaki bakiyenizi limitler dahilinde gecelik ELMA mevduat faiziyle değerlendirir.

    Garanti BBVA Mobil veya İnternet’ten kolaylıkla açabileceğiniz ELMA Mevduat Hesabı ile bankacılık işlemlerinizi zaman kaybetmeden hızlıca gerçekleştirirken paranıza değer katmaya devam edebilirsiniz.

    • ELMA Mevduat hesabınızdan dilediğiniz zaman fatura, kredi kartı, düzenli ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilir, otomatik ödeme talimatı verebilir ve para çekme/yatırma işlemi yapabilirsiniz.
    • ELMA Mevduat hesabının vadesiz TL alt limiti Bireysel müşterilerimiz için minimum 5.000 TL’dir. Hesabınızdaki alt limitin üzerinde kalan kısım gecelik ELMA mevduat faizi ile nemalandırılır. Hesabınıza para girişi olduğunda veya maaşınız yattığında, ELMA Mevduat Hesabı paranızı gecelik mevduat faizi ile değerlendirmeye başlar, paranıza değer kazandırır.
    • Özellikler

     • Kira, taksit, elektrik, telefon gibi düzenli ödemelerinizin zamanı geldiğinde, tümü ELMA Mevduat Hesabı’ndaki paranızla otomatik olarak ödenir.
     • Paranız ELMA Mevduat Hesabı’nda değerlenirken dilediğiniz zaman nakit para çekebilirsiniz.
     • Gecelik ELMA Mevduat faizi ile değer kazanan paranızı tüm ödemeleriniz ve nakit ihtiyaçlarınız için 24 saat boyunca, Garanti BBVA Mobil, İnternet, ATM’lerimiz, 444 0 333 Müşteri İletişim Merkezi veya şubelerimizden kullanabilirsiniz. Kira, taksit, elektrik, telefon gibi tüm düzenli ödemeleriniz zamanı geldiğinde, ELMA Mevduat Hesabı’ndaki paranızla otomatik olarak ödenir.
     • ELMA Hesabı tanımlı vadesiz TL hesap bakiyenizin 5.000.- TL üzerinde kalan kısmı için nemalandırma işlemleri yapılmaktadır.
    • Elma Mevduat Faizi

     ELMA Mevduat Hesabı, Vadesiz TL Hesabı’nızdaki bakiyenizi limitler dahilinde gecelik ELMA mevduat faiziyle değerlendirir. Gecelik ELMA mevduat faizi yıllık brüt %5 olarak uygulanmaktadır.