Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Uluslararası Caz Günü 2023

    Garanti BBVA’dan 30 Nisan “Uluslararası Caz Günü”nde 5 farklı konser

    Garanti BBVA, depremin açtığı yaraları sarmak için müziğin iyileştirici gücüne duyduğu inançla , UNESCO’nun 2012’de ilan ettiği 30 Nisan Uluslararası Caz Günü’nde 5 ayrı konsere destek oluyor. 30 Nisan Pazar akşamı İstanbul’da 5 farklı mekanda caz sahnesinin önemli isimleri müzikseverlerle buluşacak. Blind’da Elif Çağlar feat. Aga B, Bova’da İmer Demirer Quartet feat. Çağla Karaali & Kuzey Aktuğ, Nardis Jazz Club’da Dilek Sert Erdoğan Band, Salon İKSV’de Ishmael Ensemble, Zorlu PSM touché’de ise Gilad Atzmon Quintet konserleri düzenlenecek.

    Caz ve hip hop aynı sahnede

    Solist, besteci ve söz yazarı Elif Çağlar ve hip hop’un özgün isimlerinden Aga B, Blind’daki konserlerinde aynı sahneyi paylaşacak. Türkiye’nin önde gelen caz solistlerinden Çağlar ve her albümüyle bütünlüklü anlatı geleneğini sürdüren Aga B, yüksek enerjileriyle müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak. Konser biletlerini, Garanti BBVA kredi kartlarına özel %20 indirimli olarak satın alabilirsiniz.

    İmer Demirer, genç yeteneklerle
    Trompet ustası İmer Demirer, genç yetenekler Çağla Karaali ve Kuzey Aktuğ ile Bova’da bir araya gelecek. İmer Demirer Quartet’e eşlik edecek Çağla Karaali, Genç Caz Vokal Yarışması’nı kazanarak ülkemizi Letonya’daki Riga Jazz Stage’de temsil etmişti. Alto saksafondaki Kuzey Aktuğ ise İstanbul Caz Festivali’nin Genç Caz+ bölümünde caz severlerin karşısına çıkmıştı.

    Kült şarkıların soul ve caz uyarlamaları
    Soul vokalde güçlü yorumuyla dikkat çeken Dilek Sert Erdoğan, Nardis Jazz Club’ta sahne alacak. Erdoğan, kısa zamanda en çok satan caz albümleri arasında yer alan kendi albümünün yanı sıra 80′li ve 90’lı yılların unutulmaz kült şarkılarının soul ve caz uyarlamalarından oluşan renkli bir repertuarla Nardis sahnesinde olacak.

    Farklı bir sentez: Ishmael Ensemble
    İngiltere caz sahnesinin popüler topluluklarından Ishmael Ensemble, Salon İKSV’de cazseverler ile buluşacak. Sevilen beşli, saksafon ve yaylı çalgıları farklı bir sentez ile yorumluyor; caz, elektronik müzik ve saykodelik akımlarını sahneye taşıyor. İlk 100 bileti Garanti BBVA kredi kartlarına özel %50 indirim avantajı ile satın alabilirsiniz.

    Cazda Akdeniz tınıları
    Uluslararası Caz Günü konserleri kapsamında Zorlu PSM touché’de ise Gilad Atzmon Quintet konseri yapılacak. Ünlü saksafoncu, bop ve hord bop tınılarını etnik ezgiler ile yorumluyor, Akdeniz müziği ile birleştiriyor. Konserde Atzmon’a piyanoda Ercüment Orkut, gitarda Sarp Maden, bas gitarda Alper Yılmaz, davulda Volkan Öktem eşlik edecek. Konser biletlerini, Garanti BBVA kredi kartlarına özel %20 indirimli olarak satın alabilirsiniz.