Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Garanti BBVA Güz Konserleri 2023

    Garanti BBVA Güz Konserleri Başlıyor

    Garanti BBVA’nın geleneksel hale gelen Güz Konserleri’nin ilk kısmı elektronik, caz ve indie müziğin sevilen isimleriyle müzikseverleri bir araya getiriyor. 5-27 Ekim tarihlerindeki konserlere Nardis Jazz Club, Salon İKSV, Frankhan ve Blind ev sahipliği yapıyor.

    5-6 Ekim Francesca Tandoi Trio, Nardis Jazz Club

    İtalyan caz piyanisti ve şarkıcısı Francesca Tandoi’ye basta Stefano Senni ve davulda Ayhan Öztoplu eşlik ediyor.

    6-7 Ekim Jadu Heart, Salon İKSV

    İngiliz ikili Diva-Sachy Jeffrey ve Alex Headford’ın kurduğu ve Pixies, My Bloody Valentine ve Belle and Sebastian gibi kült grupların ayak izlerini takip eden Jadu Heart, 2 gece üst üste Salon İKSV sahnesinde olacak. Konser için Garanti BBVA kredi kartlarıyla bilet satın alan ilk 100 kişi, %50 indirimden faydalanabilecek.

    14 Ekim Mauskovic Dance Band, Frankhan

    Amsterdam merkezli prodüktör ve multi-enstrümentalist Nic Mauskovic tarafından kurulan Mauskovic Dance Band, 14 Ekim akşamı müzik severleri dansa davet ediyor! Biletler Garanti BBVA kredi kartları ile %20 indirimli satın alınabilir.

    27 Ekim Kit Sebastian, Blind

    Kit Martin ve Merve Erdem tarafından 2018’de Londra’da kurulan grup, Türkçe, İngilizce ve Fransızca söylediği şarkılarla 27 Ekim akşamı Blind’da olacak. Konser biletlerini, Garanti BBVA kredi kartları ile %20 indirimli satın alabilirsiniz.