Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Garanti BBVA Güz Konserleri 2022 Devam Ediyor!

    25 yılı aşkın süredir müziğe verdiği destekle, müzikseverleri sevdikleri sanatçılarla buluşturan Garanti BBVA’nın güz dönemi konserleri devam ediyor!

    3-4 Kasım, Ray Blue Band, Nardis Jazz Club

    Ray Blue müziğinde straight ahead caz ile Afrika ritimlerini bir arada harmanlamasıyla tanınan bir saksofoncu. Besteci kimliği ile de ön plana çıkan Ray Blue, uluslararası çapta bir müzisyen ve eğitmen. Şu an hala New York’ta yaşamaya devam ediyor.

    Bugüne kadar beraber sahne aldığı ve çaldığı müzisyenler arasında John Gilmore, Dr. Art Davis, Benny Powell, Kirk Lightsey, Bernard Purdie, Patience Higgins, Reuben Wilson, Danny Mixon, Wycliff Gordon, Bruce Cox, George Grey, Doug Sides, Wayne Dockery, Clifford Adams, Steve Turre, Belden Bullock, Ted Curson, Joe Lee Wilson, John Betsch, Calvin Hill, Michael Cochrane, The Sun Ra Arkestra, Cotton Club All Stars, Harlem Blues and Jazz Band ve niceleri bulunuyor.

    9 Kasım, Melike Şahin, IF Performance Hall Beşiktaş

    Çocukluğundan itibaren müziğe büyük ilgi duyduğunu belirten Melike Şahin, lise yıllarında Çağdaş Müzik Merkezi'nde Timur Selçuk'tan şan dersleri almıştır. 2012'de mezun olduğu Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji eğitiminin ardından 2017'ye kadar Baba Zula ile vokalist olarak çalışmıştır. 2017’de solo kariyerine başlayan Melike Şahin; bugüne kadar “Deli Kan”, “Tutuşmuş Beraber”, “Kara Orman”, “Sevmek Suçsa Suçluyum”, “Sakla Beni” ve “Geri Ver” gibi birçok teklisini yayımladı. Kutiman ve Boom Pam gibi isimlerle yaptığı ortak çalışmalarla dünya müzik sahnesinde de adından söz ettirdi. Prodüktörlüğünü ve sanat yönetmenliğini üstlendiği ilk albümü “Merhem”i 2021’in başında dinleyicisiyle paylaşan Şahin; albümde Mabel Matiz, Sabi Saltiel, Uri Brauner Kinrot, Can Güngör, Emre Malikler, Elif Dikeç ve Dijf Sanders gibi önemli isimlerle iş birliği yapmıştır.

    Melike Şahin, sevilen şarkılarıyla 9 Kasım’da IF Performance Hall Beşiktaş’ta dinleyicileri ile buluşuyor!

    Etkinlik biletleri Garanti BBVA kredi kartlarına %20 indirim avantajı ile satışta.

    23 Kasım, Adamlar & Hedonutopia, IF Performance Hall Beşiktaş

    Tolga Akdoğan (vokal, elektrik gitar), Gürhan Öğütücü (elektrik gitar, geri vokal), Berkan Tilavel (davul), ve Berat İşçioğlu (bas gitar)'ndan oluşan Adamlar, 23 Kasım akşamı IF Performance Hall Beşiktaş’ta!
    Adamlar’ın müziği kısaca Rock’n Roll, Blues ve biraz da Hip-Hop içeriyor.

    "Singer–Songwriter" geleneğinden gelse de bu müzik oldukça farklı janraları bir potada topluyor. Hip-Hop’tan uzun havaya, tangodan Rock’ın en damar hallerine girip çıkan bir dalgalanma içinde seyreden Adamlar, Türkçe sözlü müzikler üretiyor.

    Adamlar’dan hemen önce ise 2008’de İzmir’de bir araya gelen ikili Hedonutopia IF Performance Hall sahnesinde olacak.

    Etkinlik biletleri Garanti BBVA kredi kartlarına %20 indirim avantajı ile satışta.

    24 Kasım, Get Well Soon, Zorlu PSM %100 Stuido

    2005 yılından bu yana indie rock, folk rock ve progressive rock türlerinde üretimlerini sürdüren Get Well Soon, 24 Kasım akşamı Garanti BBVA Konserleri kapsamında %100 Studio’da İstanbul’daki dinleyicileriyle buluşacak.

    Alman şarkıcı, söz yazarı ve enstrümentalist Konstantin Gropper'ın müzikal projesi Get Well Soon, büyük çıkışını 2008 yılındaki “Rest Now, Weary Head” albümüne borçlu. “Coda”, “Prelude” ve “People Magazine Front Cover” gibi sevilen parçalarıyla bezeli 14 şarkıdan oluşan albüm dünya çapında olumlu eleştiriler aldı. Kariyerinde her zaman kendisine meydan okumaktan keyif alan ve yenilikçi üretimleriyle kendini öne çıkarmayı başaran Get Well Soon, 2018 yılındaki 4. stüdyo albümü “The Horror” ile müziğin efsnaesi Sinatra'ya ve 1950'lerin konsept albümlerine saygı duruşunda bulundu. Albümde Sam Vance-Law, Ghalia Benali ve Kat Frankie gibi isimlerle iş birliği yaptı.

    Tiyatro oyunları, sinema filmleri ve TV dizileri için de tematik şarkılara imza atarak üretimlerinde yeteneğinin kapsamını ispatlayan Get Well Soon, şu sırlar 25 Mart 2022’de yayımladığı altıncı stüdyo albümü “Amen” ile gündemde. 12 şarkıdan oluşan bu konsept albüm, Konstantin Gropper’in pandemic döneminde kafa yorduğu 12 leziz şarkıdan oluşuyor.

    Etkinlik biletleri Garanti BBVA kredi kartlarına %20 indirim avantajı ile satışta.

    30 Kasım, Coeur de Pirate, Zorlu PSM %100 Stuido

    Kanadalı söz yazarı ve piyanist Coeur de Pirate, 2008 yılından beri aktif bir şekilde müzikle ilgileniyor. Son olarak geçtiğimiz sene yedinci stüdyo albümü Impossible à aimer’i geçtiğimiz sene yayınlayan müzisyen, 30 Kasım akşamı büyüleyici sesi ve müziğiyle Zorlu PSM %100 Studio sahnesinde olacak. Etkinlik biletleri Garanti BBVA kredi kartlarına %20 indirim avantajı ile satışta.

    2 Aralık, Kaan Bıyıkoğlu Art Blakey Project, Nardis Jazz Club

    Yılın son Garanti BBVA konserinde, piyanist ve besteci Kaan Bıyıkoğlu, 1990 senesinde hayatını kaybeden Amerikalı efsane caz davulcusu Art Blakey’e saygı duruşu niteliğindeki özel projesi ile 2 Aralık’ta Nardis Jazz Club sahnesinde olacak.