Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Garanti BBVA Güz Konserleri 2022

    Garanti BBVA Güz Konserleri Başlıyor

    25 yılı aşkın süredir müziğe verdiği destekle, müzikseverleri sevdikleri sanatçılarla buluşturan Garanti BBVA’nın güz dönemi konserleri başlıyor!

    16 Eylül, Blind Fest, Parkorman

    16 Eylül’de Parkorman’da gerçekleşecek Blind Fest’te Belçikalı indie rock grubu Balthazar’ın yanı sıra, yerli sahnenin sevilen gruplarından Dolu Kadehi Ters Tut, Perdenin Ardındakiler ve The Away Days sahne alacak. Üstelik tüm Garanti BBVA kredi kartları için biletler %20 indirimli!

    17 Eylül, Alexandra Savior, Zorlu PSM Turkcell Sahnesi

    Amerikalı şarkıcı – söz yazarı Alexandra Savior “desert rock” olarak da tanımlanan atmosferik ve saykedelik melodileriyle 17 Eylül 2022 akşamı Garanti BBVA Konserleri kapsamında Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde! Bilet satışları Garanti BBVA kredi kartları için %20 indirimli olarak devam ediyor.

    30 Eylül, Eylül Ergül Nat King Cole Project, Nardis Jazz Club

    Eylül Ergül (vo, p), Önder Focan (g), Ozan Musluoğlu (b), Burak Durman (d).
    Eylül Ergül bu konserinde Nat King Cole’un hem küçük grup hem de büyük orkestralarla seslendirdiği parçalardan bir kısmını Nat King Cole’un dörlü grup formatında sunacak. Nat King Cole gibi hem piyanist hem de şarkıcı olan genç neslin en parlak müzisyenlerinden olan Eylül Ergül’e gitarda Önder Focan, kontrbasta Ozan Musluoğlu ve davulda Burak Durman eşlik edecek.

    13-14 Ekim, Kathy Kosins Band, Nardis Jazz Club

    Amerikalı Jazz ve R&B müzisyeni Kathy Kosins, grubuyla birlikte unutulmaz bir konser için 13 ve 14 Ekim’de 2 akşam üst üste Nardis Jazz Club’ta sahne alacak.

    19 Ekim, Travis, Zorlu PSM Turkcell Sahnesi

    Dünyaca ünlü Brit-rock grubu Travis, Garanti BBVA konserleri kapsamında, 19 Ekim’de Zorlu PSM’de olacak. Grubun unutulmaz albümü 'The Invisible Band”in tamamını canlı çalınacağı konserde, aynı zamanda grubun unutulmaz hitleri de müzikseverlerle buluşacak. Konser biletlerine, satışa çıktıktan sonraki 2 hafta boyunca Garanti BBVA kredi kartlarına %20 indirim avantajı ile ulaşılabilir.