Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Alacak Satış Duyurusu

    Duyuru

    15-16 Kasım 2022 tarihinde, Bankamız alacaklarından bir kısım portföyün satışı planlanmaktadır. Bireysel ve Ticari ağırlıklı, toplam yaklaşık 724 milyon TL. tutarında, 3 ayrı portföy halinde ihaleler gerçekleştirilecektir.

    Sürecimiz ve satış takvimi aşağıdaki şekilde ilerleyecektir. Tarihlerde değişiklik olması halinde imzalı şartnamesini teslim edip ve dataroom şifresini alan varlık yönetim şirketlerine mail ile bildirilecektir.

    • 27 Ekim 2022 saat 13.00 sonrası dataroomu açacağız.
    • 18 Kasım 2022 saat 17.00’e kadar dataroom açık kalıp erişim sağlanabilecektir.
    • 18-31 Kasım 15.00’e kadar ilk teklifleri sistem üzerinden alıyor olacağız.
    • 21-22 Kasım 2022 tarihinde ihaleyi gerçekleştiriyor olacağız. İhale şekli daha önceki ihalelerde olduğu gibi web tabanlı olacaktır.

    Süreç boyunca bireysel portföy ile ilgili olası sorularınızı HukukMudDebtSaleDD@garanti.com.tr ,ticari portföy ile ilgili sorularınızı HukukMudTicariDebtSaleDD@garantibbva.com.tr mail adresi aracılığı ile takip ediyor olacağız

    Şirketinize özel hazırlanmış şifreleri ; 26 Ekim günü saat 10.00’dan itibaren; Teslim alacak kişinin kimlik fotokopisi, yetki belgesi ve imza sirkülerinin fotokopisi ile Gizlilik Sözleşmesi’nin ıslak imzalı halini ibraz ederek, Hukuk Müdürlüğümüzden; Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş ; Etiler, Demirkent Sk. No:1, 34337 Beşiktaş/İstanbul adresimizde imza karşılığında temin edebilirsiniz.

    Erişim şifresini Varlık Yönetim Şirketi yetkilisi bizzat gelip alacak ise imza sirkülerinin ve kimlik fotokopisinin ibrazı sonrası imzalı teslim tesellüm belgesi yapılarak (data room erişim şifresini teslim aldım yazıp tarih imza atarak) verilecektir. Şirket yetkilisi bizzat kendisi gelmeyecek ise, şifreyi alacak kişiyi yetkilendirdiğine dair ekli belgenin imzalı olarak ibrazı ve bu belgeye de imzalayan kişinin yetkisini gösterir imza sirkülerinin, kimlik fotokopisinin mutlaka eklenmesi gerekir.

    Diğer yandan teslimden önce , yukarıda belirtilen tüm dokümanların taranmış hallerinin de HukukMudDebtSaleDD@garanti.com.tr mail adreslerine iletilmesini rica ediyoruz.

    Şifreleri temine gelirken aynı zamanda gönderilen Gizlilik Sözleşmesi ve İhale Şartnamesinin de ıslak imzalı halinin tarafımıza iletilmesini rica ederiz.

    Hepimiz için sağlıklı, verimli bir süreç olması dileklerimizle

    Saygılarımızla