Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Alacak Satış Duyurusu

    Duyuru

    1 Haziran tarihinde, Bankamız alacaklarından bir kısım portföyün satışı planlanmaktadır. Bireysel ve gerçek kobi teminatsız müşterilerden oluşan yaklaşık 433 milyon TL. tutarında, 2 ayrı portföy halinde ihaleler gerçekleştirilecektir.

    Sürecimiz ve satış takvimi aşağıdaki şekilde ilerleyecektir.

    • 13 Mayıs 2022 saat 13.00 sonrası Dataroomu açacağız.
    • 31 Mayıs 2022 saat 18.00’e kadar dataroom açık kalıp erişim sağlanabilecektir.
    • 31 Mayıs 13.00’e kadar ilk teklifleri sistem üzerinden alıyor olacağız.
    • 1 Haziran 2022 tarihinde ihaleyi gerçekleştiriyor olacağız. İhale şekli daha önceki ihalelerde olduğu gibi web tabanlı olacaktır.

    Süreç boyunca bireysel portföy ile ilgili olası sorularınızı HukukMudDebtSaleDD@garanti.com.tr, mail adresi aracılığı ile takip ediyor olacağız.

    Şirketinize özel hazırlanmış şifreleri ; 10 Mayıs günü saat 10.00’dan itibaren; Teslim alacak kişinin kimlik fotokopisi, yetki belgesi ve imza sirkülerinin fotokopisi ile Gizlilik Sözleşmesi’nin ıslak imzalı halini ibraz ederek, Hukuk Müdürlüğümüzden Av. Tuba Nil Sezginer’den; Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş ; Etiler, Demirkent Sk. No:1, 34337 Beşiktaş/İstanbul adresimizde imza karşılığında temin edebilirsiniz.

    Erişim şifresini Varlık Yönetim Şirketi yetkilisi bizzat gelip alacak ise imza sirkülerinin ve kimlik fotokopisinin ibrazı sonrası imzalı teslim tesellüm belgesi yapılarak (data room erişim şifresini teslim aldım yazıp tarih imza atarak) verilecektir. Şirket yetkilisi bizzat kendisi gelmeyecek ise, şifreyi alacak kişiyi yetkilendirdiğine dair belgenin imzalı olarak ibrazı ve bu belgeye de imzalayan kişinin yetkisini gösterir imza sirkülerinin, kimlik fotokopisinin mutlaka eklenmesi gerekir.

    Diğer yandan teslimden önce, yukarıda belirtilen tüm dokümanların taranmış hallerinin de Av.Tuba Hanım’a TubaK@garantibbva.com.tr veya Emel Hanım’a EmelKi@garantibbva.com.tr mail adreslerine iletilmesini rica ediyoruz.

    Şifreleri temine gelirken Gizlilik Sözleşmesi ve İhale Şartnamesinin de ıslak imzalı halinin tarafımıza iletilmesini rica ederiz.

    Saygılarımızla