Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Müşterimiz Olun – Hisse Senedi %0 Komisyon Kampanyası

    Mobil’den Garanti BBVA’lı olup Hisse Senedi işlemi yapanlara %0 komisyon fırsatı! Siz de Garanti BBVA Mobil’i indirip müşterimiz olun, fırsatı kaçırmayın.

    Müşteri Ol Hisse Senedi %0 Komisyon Kampanyası

    Kampanya Detayları:

    • 10 Mayıs – 10 Haziran 2024 tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil’den müşterimiz olup ve Garanti BBVA Yatırım nezdinde ilk defa hisse senedi hesabı açanlar 30 Haziran tarihine kadar %0 komisyon fırsatından faydalanabilir.
    • %0 komisyon tanımlaması hisse senedi hesap açılışını takip eden bir sonraki iş günü itibarıyla yapılacaktır.
    • %0 komisyon tanımı 1.000.000-TL‘ye kadar olan işlem hacimleri için geçerlidir.
    • Kampanyaya katılan müşterilerimiz, belirtilen tarihler arasında işlem hacim tutarının aşılması ya da kampanya süresinin sona ermesi durumunda bankamızın güncel komisyon tarifesinde yer alan komisyon oranları ile işlemlerine devam edeceklerdir. Dilerseniz Garanti BBVA Mobil ya da İnternet’ten komisyon modelinizi “Geçmiş Hacme Oranlı Komisyon Modeli” olarak değiştirebilirsiniz. Hacimsel komisyon oranları için tıklayınız.
    • Kampanya Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet ve Garanti BBVA e-Trader kanallarımızdan gerçekleştirilecek işlemler için geçerlidir.
    • Garanti BBVA Mobil'den müşteri olduktan sonra Garanti BBVA Mobil'den hisse senedi hesabı açmak için Başvurular > Yatırım > Hisse Senedi Hesap Açılışı, 
     Garanti BBVA İnternet'ten hisse senedi hesabı açmak için Yatırım > Hisse Senedi > Garanti BBVA Yatırım Hisse Senedi Hesap Açılışı adımlarını izleyebilirsiniz
    • Garanti BBVA ve Garanti BBVA Yatırım kampanya koşullarını değiştirme, ek bilgi ve belge talebinde bulunma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.