Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Müşterimiz Olun - Avantajlı Garanti BBVA'lı Kampanyası

    Mobilden müşterimiz olup Avantajlı Garanti BBVA'lı Kampanyası'na katılın 3.000 TL'ye varan bonus kazanın.

    Mobilden müşterimiz olup Avantajlı Garanti BBVA'lı Kampanyası'na katılın 3.000 TL'ye varan bonus kazanın.

    Kampanya Detayları:

    • 29 Mart 2024 itibariyle başlayan Avantajlı Garanti BBVA’lı kampanyamızdan Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerleyerek ilk defa Garanti BBVA müşterisi olup AVANTAJ4 promosyon kodunu uygulamaya giren ve aktif Bonus kredi kartı sahipliği olan faydalanabilir. (Harcamada iade işlemleri dikkate alınacaktır. Money, Altın Bonus, Bonus Kontör ve sanal kartlar ile ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.)
    • AVANTAJ4 promosyon kodunun Garanti BBVA Mobil’deki Profil ve Ayarlar adımında yer alan Promosyon Kodu Paylaş/Gir alanından ilgili kampanya seçilerek müşteri olmasının ardından 30  gün içerisinde girilmesi gerekmektedir.
    • Kampanyadan faydalanabilmeniz için Bonus kredi kartı başvurusu yaparak onaylanması gerekmektedir.  Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil veya İnternet Bankacılığı üzerinden yapılması gerekmektedir. Aynı zamanda kampanya süresi boyunca Vadesiz TL Mevduat hesabınızın açık olması gerekmektedir.  

    Başvurularınız için:

    Garanti BBVA Mobil >> Başvurular >> Kart Başvuruları >> Bonus adımından, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, tüm şubelerimizden kart başvurusu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

    • Koşulları sağlayan müşterilerimizin, 6 ay boyunca her ay en az 15.000 TL Garanti BBVA Vadesiz TL Mevduat hesabına bakiye aktarması, Bonus kartından her ay 500 TL harcama yapması ve vermiş olduğu iki adet otomatik fatura talimatını iptal etmemiş olması veya her ay en az iki fatura ödemesi kontrol edilecektir. İlgili bonus, müşterinin gerekli şartları sağladığı ilk ay hesabına yüklenecektir. Takip eden aylarda koşulları sağlama durumu kontrol edilecek olup, koşulları sağlamadığı durumda kalan dönem için ilgili tutar Bonuslardan düşecektir.
    • Müşterinin ödül yüklemesinin yapılabilmesi için, AVANTAJ4 kodunu girdikten sonraki gün Garanti BBVA Mobil'e girişlerinden birinde ana sayfada karşısına çıkacak olan bilgilendirme metnine “Kabul Ediyorum” demesi gerekmektedir. Aksi halde müşteri kampanyadan faydalanamayacaktır.Hesabınıza o ay içinde sizin tarafınızdan ve mutlaka bankamız dışındaki bir hesaptan (FAST/EFT) yada ATM’den hesaba para yatırma yoluyla tek seferde toplam 15.000 TL giriş olması gereklidir.  Havale ya da virman olması durumunda kampanya koşulu gerçekleşmeyecektir. Hesabınıza kampanya şartı olan 15.000 TL girmiş olması akabinde, söz konusu tutarı istediğiniz şekilde kendi tasarrufunuzda kullanabilirsiniz. 
    • Başvurusu Garanti BBVA Mobil veya İnternet’ten olan aktif Bonus kredi kartı sahipliği ve her ay minimum 500 TL harcama gereklidir. (Harcamada iade işlemleri dikkate alınacaktır.)
    • Kampanya katılımın gerçekleştiği ilgili ayın sonuna kadar belirtilen koşulların sağlanıp sağlanmadığı günlük olarak kontrol edilecektir ve en geç ilgili ayın son günü koşulların sağlanması gerekmektedir.
    • Kampanya dönemleri aylık bazda olacaktır. 29 Mart 2024 itibariyle başlayıp 30 Eylül 2024 tarihinde sonlanacaktır. Mart 2024 ayındaki kampanya katılımları Nisan 2024 olarak dikkate alınacaktır.
    • Kampanya kapsamında kazanılan bonuslar ile havale ve EFT ücretsizliği avantajı kampanya  koşullarının sağlandığı ayı takip eden 7 iş günü içerisinde hesaplara tanımlanacaktır. Ödüllerin yüklenebilmesi için, koşulları belirtilen her kampanya döneminin son gününe kadar sağlamış olması gerekmektedir. Kampanya koşullarının sağlanamadığı her ay için, toplam bonus miktarının 1/6’sı devam eden ayda kartınızda yüklü bonus miktarından düşülecektir. Kartınızı kapatmanız durumunda, taahhüdünüzün bitimine kadar kalan ayların tamamı için geri alınacak toplam bonus tutarı kıstevyelm yöntemi ile hesaplanarak kart ekstrenize borç olarak yansıtılacaktır.
    • Bonus ödülü tek seferde, müşterinin minimum 500 TL harcama yaptığı kampanyaya konu olan Bonus kartına yüklenecektir. Kampanya sonuna kadar kartın açık ve aktif kalması gerekmektedir.
    • Müşterinin tüm kampanya süresi boyunca maaş müşterisi ya da emekli maaş müşterisi olması durumunda program sona ermeyecektir. Katılımcı, koşulları sağladığı sürece ödülün geri alınması söz konusu olmayacak ve ek avantajlar geçerliliğini koruyacaktır.
    • Bankamızda maaş müşterisi olanlar ve banka personelleri ile emekli maaş müşterileri kapsam dışında olacaktır.
    • Müşterimiz Olun - 3.000 TL Bonus Kampanyası, bu kampanya ile birleştirilemez. (https://www.garantibbva.com.tr/kampanyalar/musteri-ol-bonus-kampanyasi)
    • Garanti BBVA, kampanya koşul/şartlarında, aynı zamanda kampanya ile sunulacağını bildirdiği faydalarda değişiklik yapma, iptal etme ve istediği zaman kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.