bell-icon

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Finansal Sağlık
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Faizsiz Taksitli Nakit Avans Kampanyası

    Mobil'den müşterimiz olanlara, 5.000 TL’ye varan %0 faizli ve masrafsız Taksitli Nakit Avans!

    Garanti BBVA Mobil’den şubeye gitmeden müşterimiz olup, bireysel kredi kartı başvurusu yapın, başvurunuz onaylandığında 5.000 TL’ye varan faizsiz ve masrafsız Taksitli Nakit Avans’tan 6 ay taksitle yararlanın!

    Kimler Faydalanabilir?

    Kampanyadan Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerleyerek ilk defa Temassız Müşteri Olma Teknolojisi ile süreci tamamlayan müşterilerimiz kredi kartı başvuruları onaylandığında faydalanabilir.

    Kampanya Detayları:

    • Kampanya 12 Mayıs – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
    • Kampanyadan yararlanabilmek için müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanması gerekmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı uzaktan müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanamaması ve sürecin şubede devam etmesi durumunda kampanyadan faydalanılamaz.
    • Kampanyadan Garanti BBVA Mobil üzerinden müşterimiz olduktan sonra 14 gün içerisinde Garanti BBVA Mobil veya Garanti BBVA İnternet üzerinden bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan müşteriler, kredi kartı başvurularının onaylanması durumunda faydalanabilecektir.
    • Kampanya sadece Garanti BBVA Mobil ve İnternet üzerinden tamamlanacak kredi kartı başvuruları için geçerlidir.
    • Kampanya tanımı kredi kartı başvurusu onaylandıktan 1 gün sonra yapılacaktır.
    • Kampanya kapsamında kredi kartı 12-31 Mayıs tarihleri arasında açılan müşteriler 30 Haziran 2022 tarihine kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından faydalanabilecektir. Kredi kartı 1 – 15 Haziran tarihleri arasında açılan müşteriler 15 Temmuz 2022 tarihine kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından faydalanabilecektir. Kredi kartı 16 – 30 Haziran tarihleri arasında açılan müşteriler 31 Temmuz 2022 tarihine kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından faydalanabilecektir
    • Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans kredi kartı açılışından sonra sadece 1 kez kullanılabilecektir.
    • Kampanya kapsamında maksimum 5.000 TL Taksitli Nakit Avans 6 taksit ile kullanılabilir. 5.000 TL’den yüksek tutarlı veya 6 taksitten farklı vadelerde yapılan Taksitli Nakit Avans çekimlerinde çekilen tutarın tamamı için güncel nakit avans faizi uygulanacaktır.
    • Kampanya kapsamındaki faizsiz Taksitli Nakit Avans sadece Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet Şubesi ve BonusFlaş üzerinden kullanılabilir. ATM ve Müşteri İletişim Merkezi kanallarından yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
    • Kampanyadan her müşteri bir kez yararlanabilir. Kampanya döneminde birden fazla kredi kartı başvurusu onaylanan müşterilerin sadece ilk onaylanan kredi kartları kampanyaya dahildir.
    • Kampanyaya sadece bireysel ve asıl kredi kartları dahildir. Ticari kredi kartları, ek kartlar ve sanal kartlar dahil değildir.
    • Kredi kartı başvurusu onaylanmayan müşteriler kampanyadan faydalanamaz.
    • Kredi kartı başvurusunun 5.000 TL’den daha az limit ile onaylanması halinde çekilebilecek maksimum Taksitli Nakit Avans tutarı kredi kartının limitiyle sınırlıdır.
    • Taksitli Nakit Avans kampanyasından faydalanabilmek için kredi kartının şifresinin belirlenmesi ve kullanıma açık olması gerekmektedir. Şifresi belirlenmemiş ve henüz kullanıma açılmamış kartlar kampanyadan faydalanamaz.
    • Garanti BBVA kampanyada değişiklik yapma ve dilediği zaman sona erdirme hakkını saklı tutar.

    Sıkça Sorulan Sorular:

    Şubeye gitmeden nasıl Garanti BBVA’lı olunur?

    Yeni tip Türkiye Cumhuriyeti'ne ait kimliğiniz varsa Garanti BBVA Mobil’i telefonunuza indirip Müşterimiz Olun adımına dokunduktan sonra uygulamadaki yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli. Detaylı bilgi için videomuzu izleyebilir ya da buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

    Garanti BBVA Mobil’de Taksitli Nakit Avans nasıl kullanılır?

    Garanti BBVA Mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra Hesap ve Kart  > Kartlar adımından kredi kartınızı seçip, Nakit ve Ödeme Çözümleri > Nakit Avans/Taksitli Nakit Avans adımından Taksitli Nakit Avans’ı seçerek tutar ve taksit bilgileri girildikten sonra kolayca kullanılır.

    Garanti BBVA İnternet’te Taksitli Nakit Avans nasıl kullanılır?

    Garanti BBVA İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra Kart > Kredi Kartı adımından kartınızı seçip, Nakit Avans butonuna tıklayarak avans tipi olarak Taksitli Nakit Avans’ı, avansın aktarılmasını istediğiniz vadesiz hesabınızı seçtikten sonra tutar ve taksit bilgisini girerek kolayca kullanılır.

    BonusFlaş’ta Taksitli Nakit Avans nasıl kullanılır?

    BonusFlaş uygulamasına giriş yaptıktan sonra Kart Bilgileri ekranında Nakit Kullan butonuna tıklayarak Taksitli Nakit Avans işleminiz için tutar ve taksit sayıları girilerek kolayca kullanılır.