Open Talent 2019’a başvurun, girişiminizi globale taşıyın!

.

Türkiye’den Dünya’ya açılmak için finansal teknolojiler veya finansal teknolojiler alanına  katkı sağlayacağını düşündüğünüz girişiminizle  sizi, bu yıl 11.’si düzenlenen Open Talent 2019’a bekliyoruz.

BBVA Açık Yetenek, FinTech sektöründe uzmanlaşan, insanların ve şirketlerin finansmanlarını yönetme şeklini geliştirmek için sektördeki en yıkıcı potansiyele sahip çözümler aramaktadır. 2019'da, bu zorlukların üstesinden gelmek için en yenilikçi çözümler üzerinde çalışan dünya çapında girişimler bulmak istiyoruz. Open Talent 2018’de 90 farklı ülkeden 800'ün üzerinde aday vardı.

  • Küresel Ödül: önümüzdeki on yıl içinde finans endüstrisini dönüştürmek için en fazla potansiyeli gösteren çözüme verilecek.
  • Ülke Ödülleri: Ülkenin yerel sanayisini dönüştürmede en fazla etkiye sahip olan çözüme verilecek (BBVA'nın ayak izinin olduğu ülkelerde)

 

Her bir girişimi temsil edecek olan bir kişi, girişime en fazla görünürlük ve katılma imkanı sunan BBVA Open Summit, Madrid'e davet edilecektir.

Sadece Global ödüle hak kazanan girişim, diğer ödüllere ek olarak,  BBVA Anthemis Venture Creation Partnership tarafından 100.000 € 'luk yatırım ödülü alacak.

Tüm kazanan girişimler ve Global Ödülün 3 finalisti 4 hafta boyunca BBVA çalışanlarından bir danışmanlık alacak.

Ayrıca girişimcilere,  6 hafta boyunca BBVA mentorunun atanmasıyla desteklenen çevrimiçi bir hızlandırma programına da erişim verilecek

 

Son başvuru tarihi 8 Temmuz!

Başvuru yapılacak projeler için ön şartlar;

  • Projeler çalışır veya beta versiyonunda olmalıdır.
  • Girişimler 1 Ocak 2012’den sonra kurulmuş olmalıdır.
  • Girişimler geçen yıl 3 milyon Euro’dan fazla gelir kazanmamış olmalıdır. 

 

BBVA Open Talent Nedir?

BBVA Open Talent, uluslararası düzeyde Fintech girişimcilerinin yarıştığı en büyük yarışmadır.  Finansal Teknoloji veya finans alanına direkt ve dolaylı olarak çözüm getiren girişimlere yönelik yapılan bir yarışma olup bu yıl 11.si düzenlenmektedir.  Finansal ekosistem ve onu çevreleyen her şey inovasyonun konusu ve BBVA’nın odak noktasıdır.  On yıldan uzun süredir girişimlerin yanında olan BBVA, keşfetmeye duyduğu hayranlıkla; yetenekli ve yaratıcı çözümler sunan girişimleri destekleme stratejisini de benimsemiştir.

 

İlginizi çekebilir...

e-Trader Uygulamaları

e-Trader ile borsada hızınızı arttırın!

e-Trader ile borsada hızınızı arttırın!
Cep Şifrematik

Tek kullanımlık şifreniz cebinizde!

Tek kullanımlık şifreniz cebinizde!
CepBank Uygulaması

CepBank ile anında para gönderin!

CepBank ile anında para gönderin!