Open Talent 2018’e başvurun, girişiminizi globale taşıyın!

.

Türkiye’den Dünya’ya açılmak için finansal teknolojiler veya finansal teknolojiler alanına dolaylı da olsa katkı sağlayacağını düşündüğünüz yaratıcı girişim projenizle sizi, bu yıl 10.’su düzenlenen Open Talent 2018’e bekliyoruz.

Bugüne kadar 80’den fazla ülkeden, 6.000’in üzerindeki girişimin yarıştığı BBVA Open Talent’ta bu sene tüketicilerin finansal hayatına çözüm sunan girişimler FinTech for People, şirketlerin daha verimli ve güvenli olmasını sağlayan girişimler FinTech for Business, finans sektörünü dönüştüren girişimler Fintech for Future kategorilerinde yarışacak.
Her bir kategori için kazanan girişim, 50.000 Euro ödül ile birlikte BBVA Madrid ofisine ziyaret, networking ortamı sunan road show katılım hakkı ve dünyanın bir çok yerinden yatırımcılarla tanışma olanağı kazanacaktır.

Son başvuru tarihi 6 Haziran!

 

Başvuru yapılacak projeler için ön şartlar;

  • Projeler çalışır veya beta versiyonunda olmalıdır.
  • Girişimler 1 Ocak 2012’den sonra kurulmuş olmalıdır.
  • Girişimler geçen yıl 3 milyon Euro’dan fazla gelir kazanmamış olmalıdır.

 

BBVA Open Talent Nedir?

BBVA Open Talent, uluslararası düzeyde Fintech girişimcilerinin yarıştığı en büyük yarışmadır. Finansal Teknoloji veya finans alanına direkt ve dolaylı olarak çözüm getiren girişimlere yönelik yapılan bir yarışma olup bu yıl 10.su düzenlenmektedir. Finansal ekosistem ve onu çevreleyen her şey de inovasyon, BBVA’nın odak noktasıdır. On yıldan uzun süredir girişimlerin yanında olan BBVA, keşfetmeye duyduğu hayranlıkla yetenekleri destekleme stratejisini benimsiyor. Open Talent Platformu da; BBVA ile beraber kendini geliştirmek ve bankacılık dünyasını değiştirme imkanını sunuyor.

İlginizi çekebilir...

e-Trader Uygulamaları

e-Trader ile borsada hızınızı arttırın!

e-Trader ile borsada hızınızı arttırın!

Cep Şifrematik

Tek kullanımlık şifreniz cebinizde!

Tek kullanımlık şifreniz cebinizde!

CepBank Uygulaması

CepBank ile anında para gönderin!

CepBank ile anında para gönderin!