Garanti BBVA İnternet Bankacılığı

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı 7 gün 24 saat hizmetinizde!

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'na Müşteri Numaranız ya da T.C Kimlik Numaranız ile giriş yapabilirsiniz. 

Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'nın tasarımını dünya trendlerine göre hazırladık. İlk bakışta finansal bilgilerinizi daha kolay görüntüleyebilmeniz için, ana sayfa görünümünü yeniledik. Garanti BBVA tasarımın yanında siz değerli müşterilerimizden gelen yorum ve önerilerden çıkardığımız sonuçlar doğrultusunda internet bankacılığına yeni fonksiyonlar ekliyor.

Yenilikler

SWIFT Takip Raporu Özelliği İnternet Bankacılığı’nda!

SWIFT Takip Raporu ile, talimatlarınızın detaylarını görüntüleme ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. Talimatlarınızın ne zaman oluşturulduğunu, kaçıncı adımda ne kadar süreyle beklediğini ve alıcı bankaya ulaşıncaya kadar geçen süreyi izleyebilirsiniz.

Dijital Kanallarda Parolalarımız Yenileniyor!

Müşterilerimizden aldığımız önerileri dikkate alarak parola yapısını yeniledik. Yalnızca rakamlardan oluşacak yeni parola yapısı ile, Garanti BBVA İnternet/Mobil ve BonusFlaş’a giriş sırasında parolanızı daha hızlı tuşlayabilir ve aklınızda kolay kalabilecek bir parola oluşturabilirsiniz. Üstelik Garanti BBVA Mobil uygulamasına giriş yaparken parolanızı doğru yazdığınızda “giriş” butonuna basmadan giriş yapabilirsiniz.

Mobil Uyumlu Yapı

Tablet veya telefondan giriş yaptığınızda bu cihazlara uyumlu tasarım sayesinde deneyiminiz en iyi şekilde devam eder.

 • İnternet Bankacılığı'ndan Yapabileceğiniz İşlemler
  • Dijital Kanallarda Parolalarımız Yenileniyor!

   Müşterilerimizden aldığımız önerileri dikkate alarak parola yapısını yeniledik. Yalnızca rakamlardan oluşacak yeni parola yapısı ile, Garanti BBVA İnternet/Mobil ve BonusFlaş’a giriş sırasında parolanızı daha hızlı tuşlayabilir ve aklınızda kolay kalabilecek bir parola oluşturabilirsiniz. Üstelik Garanti BBVA Mobil uygulamasına giriş yaparken parolanızı doğru yazdığınızda "Giriş" butonuna basmadan giriş yapabilirsiniz.
   Parolanızın geçerli ve güvenli olması için aşağıdaki kurallara dikkat etmelisiniz.

   Parolanız;

   • Sadece rakamlardan oluşmalıdır.
    6 karakter içermelidir.
    T.C. kimlik, müşteri veya telefon numarası ya da doğum tarihi gibi kolay tahmin edilebilir bilgiler içermemelidir.
    Son 3 parolanızdan farklı olmalıdır.

    

   Garanti BBVA İnternet/Mobil parolası nasıl alınır?

   İlk kez parola almak istiyorsanız Garanti BBVA’ya ait geçerli bir Paracard’ınız ya da kredi kartınız varsa "Parola Yenile/Al" adımını kullanarak kart numaranız ve şifreniz ile anında Garanti BBVA İnternet/Mobil parolanızı alabilirsiniz.

   Eğer kartınız yoksa başvuru formunu doldurmak için tıklayın.

   Şubelerimizden ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak da Garanti BBVA İnternet Bankacılığı parolanızı anında alabilirsiniz.

    

   Garanti BBVA İnternet/Mobil parolanızı nasıl değiştirebilirsiniz?

   Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’nda Tanımlamalar menüsünden, parolanızı kendi istediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. Garanti BBVA Mobil’de ise Giriş ve Güvenlik Ayarları, "Parola Değişiklik" adımlarından parolanızı değiştirebilirsiniz.

    

   Parolanızı unutursanız ne yapmanız gerekir?

   Garanti BBVA’ya ait geçerli bir Paracard’ınız veya kredi kartınızın numarası ve şifresi ile "Parola Yenile/Al" sayfasından yeni parolanızı anında alabilirsiniz. Aynı işlemi 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni aradığınızda Garanti BBVA İnternet Bankacılığı parolası almak istediğinizi belirttikten sonra ilgili yönlendirmeleri takip ederek de gerçekleştirebilirsiniz.

    

   Parolanız bloke olursa ne yapmanız gerekir?

   Parolanızı fazla sayıda hatalı girerseniz, parolanız bloke olur. Parolanız bloke olduğunda yeni parola alma işleminizi "Parola Yenile/Al" adımından ya da 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

    

   Bireysel ve Kurumsal İnternet Bankacılığı Arasındaki Hızlı Geçiş

   Hem Bireysel hem  Kurumsal İnternet Bankacılığı kullanıyorsanız, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan anında yapacağınız hızlı geçiş sizi müşteri numarası, parola ve kullanıcı kodu ile tekrar giriş yapmaktan kurtarır.

   • Hızlı Geçiş için gereken buton, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ana sayfasının sağ üst köşesinde yer alır.
   • Geçişi tamamlamak için hangi Garanti BBVA İnternet Bankacılığı hesabınıza giriyorsanız, onun şifresini kullanmanız gerekir.
   • Eğer birden çok Kurumsal Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’nda aynı Şifrematik’i kullanıyorsanız kullanıcısı olduğunuz hesaplar arasında parola girişine gerek olmadan daha hızlı geçiş yapabilirsiniz.
  • Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’nda Ödeme menüsü Fatura adımından aşağıdaki fatura türlerini ödeyebilirsiniz.

   • Doğalgaz
   • Elektrik
   • Su
   • Noter odası ödemeleri
   • Sigorta ve özel firma ödemeleri
   • Tüketici finansmanı
   • Telekomünikasyon
   • Üyelik Aidatı 
  • E-Devlet Kapısı, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı parolanız ile açılıyor!

   Kamu hizmetlerine erişim imkanı sağlayan E-Devlet Kapısı’na Garanti BBVA İnternet/Mobil parolanız ile girebilirsiniz!

   e-Devlet şifreniz olmasa bile turkiye.gov.tr sitesine Garanti BBVA Garanti BBVA İnternet Bankacılığı parolası ile Garanti BBVA İnternet Bankacılığı üzerinden giriş yapabilirsiniz. Aynı şekilde, turkiye.gov.tr sitesinden de “İnternet Bankacılığı” butonu ile yine Garanti BBVA İnternet Bankacılığı parolası ile giriş yaparak e-devlet üzerinden sağlanan SGK Hizmet Dökümü alma, dava dosyası, aile hekimi, araç, askerlik durum belgesi sorgulama, IMEI kaydetme gibi işlemlerinize erişilebilirsiniz.

   e-Devlet şifresi almak için beklemeye ya da ücret ödemeye gerek kalmadan sadece Garanti BBVA İnternet Bankacılığı parolanızı bilmeniz yeterlidir.

  • Kredi kartınızla havale ve EFT yapma imkanı Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’nda!

   Hesabınızda para olsun ya da olmasın, dilediğiniz kişiye para göndermek, kira, aidat vb. ödemelerinizi gerçekleştirmek için Garanti kredi kartınızı Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan havale veya EFT yapmak için kullanabilirsiniz.

   Üstelik yaptığınız havale veya EFT ile gönderdiğiniz tutar kartınıza alışveriş olarak yansır. İşlem için nakit avans faizi uygulanmaz, ilgili tutar aralığına denk gelen işlem ücreti tahsil edilir.

   Garanti BBVA İnternet Bankacılığı Para Transferleri menüsü Havale veya EFT adımında kredi kartınızı seçerek istediğiniz kişiye ve hesaba anında para gönderebilirsiniz.

   Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan ve Garanti BBVA ATM’lerinden gerçekleşen kredi kartından havale ve EFT uygulaması için, %3,75 + 6 TL ücret alınacaktır. Bu ücretlere BSMV+KKDF dahildir.

   • İşlem ücreti için; kredi kartı limitinin yeterli olmaması durumunda ücret hesaptan tahsil edilebilmektedir.
   • Kredi kartından havale/EFT işlemlerinden bonus/mil/MR kazanılmamaktadır.
   • Kredi kartı havale/EFT uygulaması ile kredi kartı borcu ödenememektedir.
   • Ticari kredi kartları uygulamanın kapsamı dışındadır.
   • Sadece TL cinsinden para transferi yapılabilmektedir.

   Uygulama için geçerli tutar limitleri aşağıdaki gibidir:

   • Günlük en fazla yapılabilecek işlem tutarı 5.000 TL
   • Aylık en fazla yapılabilecek işlem tutarı 10.000 TL
   • Yıllık en fazla yapılabilecek işlem tutarı 100.000 TL
  • Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan Döviz Transferi (Swift) adımıyla, yurt içi ve yurt dışındaki bankalara döviz transferi işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde yurt dışından hesabınıza döviz transferi yapılmasını istiyorsanız, bankamızın swift kodu olan TGBATRISXXX, ad-soyadınız ve hesap numaranızı size gönderim yapacak kişiye iletmeniz yeterli.

   Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan Swift işlemi nasıl yapılır?

   • Döviz Transferi (Swift) yapacağınız döviz hesabınızı,
   • İşlem ücretinin alınacağı TL hesabınızı,
   • Transferi gerçekleştireceğiniz bankanın bulunduğu ülkeyi ve bu bankanın ilk harfini,
   • Transferi gerçekleştirmek istediğiniz bankanın/şubenin bulunduğu şehrin ilk üç harfini girmeniz gerekir.

   Tüm bu bilgiler yerine, para transferi yapacağınız bankanın Swift kodunu biliyorsanız bu kodu girmeniz yeterli. Banka Swift kodları 11 haneden oluşur. Eğer Swift kodu 11 haneden az ise, sonuna X harfi ekleyerek 11 haneye tamamlayabilirsiniz.

   Bu girişleri yaptıktan sonra belirlediğiniz kriterlere uyan ve SWIFT sistemine tanımlı banka şubeleri listelenecektir. Döviz Transferi yapmak istediğiniz banka bu listede yoksa, işleminizi şubenize giderek yapmanız gerekir.

   Döviz Transferi (Swift) işlemi girişinizi saat 17:00’dan önce yaparsanız transferiniz iki iş günü içinde, 17:00’dan sonra yaparsanız 3 iş günü içinde karşı bankadaki hesaba ulaşır.

   Dilerseniz, aynı gün valörlü seçeneği ile saat: 13:45’e kadar olan USD, EUR ve GBP döviz cinsi gönderimlerinizi ek ücret karşılığında aynı gün içerisinde yapabilirsiniz.

   Gönderdiğiniz Swift transfer tutarı üzerinden karşı banka tarafından masraf/komisyon kesintisi yapılabilir. BSMV dahildir.

   Swift Gelen Takip Raporu

   Gelen döviz transferlerinde gözünüz yollarda kalıyorsa , Garanti BBVA İnternet’ten transferlerinizi adım adım takip edin , rahat edin.

   Garanti BBVA Bireysel ve Tüzel müşterileri, yurt içi ve yurt dışı bankalardan hesaplarına gelecek para transferi (SWIFT) işlemlerini, Garanti BBVA İnternet’e eklenen “SWIFT Gelen Takip Raporu” hizmetiyle artık daha rahat takip edebilecekler. Swift Gelen Takip Raporu ile ;

   • Paranın tutulduğu aracı banka bilgilerini,
   • Aracı bankadaki işlem başlangıç ve bitiş tarihlerini,
   • İşlem statüsünü,
   • Komisyon bilgilerini,
   • Devam eden işlemlerde gönderilen tutar; tamamlanan işlemlerde gönderilen ve hesaba geçen tutar bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

   Yurt içi ve yurt dışı bankalardan hesaplarınıza gelecek para transferi (SWIFT) işlemleri için görüntüleme ekranlarımıza aşağıdaki adımları izleyerek ulaşabilirsiniz.

   Bireysel İnternet kullanıcısı müşterilerimiz “Garanti BBVA İnternet > Para Transferi > Swift(Başka bankaya döviz transferi) > Gelen Takip Raporu”
   Tüzel İnternet kullanıcısı müşterilerimiz “Garanti BBVA İnternet > Para Transferi > Swift Gelen Takip Raporu”

  • iTunes Kodu’nu Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ve Garanti BBVA Mobil’den satın alabilirsiniz. iTunes Kodu ile App Store ve iTunes Store’dan alışveriş yapabilir ve dilediğinizce kullanabilirsiniz.

   25 ile 300 TL arasındaki kartlardan istediğinizi seçip satın alarak uygulama, oyun, müzik ve film satın alımlarınızda kodu kullanabilirsiniz. Hatta iTunes Kodu’nu isterseniz sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

   iTunes Kodu için;

   • Günlük iTunes alım üst limiti 300 TL’dir.
   • 300 TL’ye kadar istediğiniz tutarda hediye veya kendiniz için iTunes kodu alabilirsiniz.
  • Kentkart’a, tüm dijital kanallarımız üzerinden kolayca yükleme yapabilirsiniz.

   Kentkart’ınıza, bayi ya da kiosk ihtiyacı olmadan, istediğiniz zaman Garanti BBVA Mobil/İnternet uygulamaları üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde yükleme yapabilirsiniz.

   Aşağıdaki şehirlerde kullandığınız Kentkartlar’a bakiye yükleyebilirsiniz:

   • Alanya
   • Antakya
   • Bandırma
   • Burdur
   • Çanakkale
   • Edirne
   • Gaziantep
   • İnegöl
   • Karadeniz Ereğlisi
   • Mersin
   • Muğla
   • Niğde
   • Sivas
   • Yozgat

   Kentkart’ınıza yükleme yapmak, düzenli yükleme talimatı vermek ve bakiyenizi görüntülemek için:

   • Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’nda Ödemeler > Ulaşım Kartları > Kentkart adımlarını,
   • Garanti BBVA Mobil’de İşlemler > Ödemeler > Ulaşım Kartları adımlarını,
   • GarantiOne’da İşlemler > Ödemeler > Ulaşım Kartları adımlarını takip edebilirsiniz.

   Toplu taşımada Türkiye’de ilk ve tek banka olarak Garanti BBVA’nın aracılık ettiği dijital kanallardan kart dolum uygulaması, yakında Kentkart’ın kullanıldığı bütün şehirlerde yaygınlaşarak, çok daha fazla sayıda müşterimizin hayatına kolaylık katacak.

  • Hesabınızdan Western Union’ın yurtdışındaki 500.000’in üzerinde acente hizmet noktasına para gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz para sadece dakikalar içinde alıcısına ödenir.* Western Union aracılığıyla gelen havaleleriniz de Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ile doğrudan hesabınıza aktarılır.

   Para Gönderimi

   Para gönderme işlemini, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı Para Transferleri menüsü Western Union adımından kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Para göndermek istediğiniz kişinin adı soyadını, ülkesini ve göndermek istediğiniz tutarı, ardından kendi ad, soyad ve iletişim bilgilerinizi girerek para gönderimini gerçekleştirebilirsiniz.

   "Kayıtlı Gönderim" ile önceki gönderimlerin detaylarına ulaşabilir ve para gönderme işlemini daha hızlı yapabilirsiniz.

   Dilerseniz "Quick Pay" özelliği ile firmalara da para gönderebilirsiniz. Quick Pay, Western Union ile Quick Pay anlaşması yapmış ilgili ülkedeki kurumlara ödeme yapmanızı sağlayan bir hizmettir.

    Western Union Quick Pay Komisyonları

   USD ($) EUR (€)
   Tutar Aralığı USD ($)  Komisyon EUR (€)

   Tutar Aralığı USD ($)

   Komisyon EUR (€)
   0-3.000 15,00  0-3.300  16,50

    

   Para Alımı

   Para alımı işlemini, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı Para Transferleri menüsü  Western Union-Para Alımı adımından kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Para Transferi Kontrol Numarası (MTCN), gönderen ad soyadı, ülke adı ve tutar bilgilerini girmeniz sonrasında işleminiz doğrulanır ve paranız istediğiniz hesaba aktarılır.

   Western Union Anında (In-Minutes) Para Gönderme Komisyonları

    

   Standart Fiyat Tablosu (ABD DOLARI) 
   Tutar Aralığı ($) Masraf ($)  
   0,00-100,00 15,00
   100,01-200,00 20,00
   200,01-300,00 30,00
   300,01-400,00 35,00
   400,01-500,00 45,00
   500,01-750,00 50,00
   750,01-1.000,00 55,00
   1.000,01-1.500,00 75,00
   1.500,01-2.000,00 85,00
   2.000,01-2.500,00 100,00
   2.500,01-3.000,00 125,00
   3.000,01-3.500,00 145,00
   3.500,01-4.000,00 165,00
   4.000,01-4.500,00 185,00
   4.500,01-5.000,00 205,00
   5.000,01-7.500,00 220,00

   Tüm şehirler, şubeler, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ve Garanti BBVA Mobil kanalları bu kapsama dahildir.

   ABD, Çin, Türki Cumhuriyetler, (İstanbul’dan) Rusya ve (İstanbul’dan) Filipinler koridorlarında uygulanan özel fiyatlarımız, bu değişiklikten etkilenmeyecek.

   Standart Fiyat Tablosu (EURO) 
   Tutar Aralığı (€) Masraf (€)  
   0,00-100,00 10,00
   100,01-200,00 20,00
   200,01-300,00 30,00
   300,01-400,00 35,00
   400,01-500,00 45,00
   500,01-750,00 55,00
   750,01-1.000,00 65,00
   1.000,01-1.500,00 80,00
   1.500,01-2.000,00 100,00
   2.000,01-2.500,00 120,00
   2.500,01-3.000,00 140,00
   3.000,01-3.500,00 160,00
   3.500,01-4.000,00 180,00
   4.000,01-4.500,00 200,00
   4.500,01-7.500,00 220,00

    

   Standart Fiyat Tablosu (Türk Lirası)
   Tutar Aralığı (TRY) Masraf (TRY)
   0,00-200,00 30,00
   200,01-400,00 45,00
   400,01-600,00 60,00
   600,01-750,00 70,00
   750,01-1.000,00 85,00
   1.000,01-1.500,00 95,00
   1.500,01-2.000,00 105,00
   2.000,01-3.000,00 125,00
   3.000,01-3.500,00 150,00
   3.500,01-4.000,00 175,00
   4.000,01-5.000,00 200,00
   5.000,01-25.000,00 225,00

   Tüm şehirler, şubeler, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ve Garanti BBVA Mobil kanalları bu kapsama dahildir.

   ABD, Çin, Türki Cumhuriyetler, (İstanbul’dan) Rusya ve (İstanbul’dan) Filipinler koridorlarında uygulanan özel fiyatlarımız, bu değişiklikten etkilenmeyecek.

    

   Ülke Gruplarına Göre Western Union Anında(In-Minutes) Para Gönderme Komisyonları 

   Türkiye -> ABD - Çin

   ABD ve Çin’e Gönderim Fiyat Tablosu (ABD Doları) 
   Tutar Aralığı ($)  Masraf ($) 
   0,00-100,00 15,00
   100,01-200,00 22,00
   200,01-300,00 30,00
   300,01-400,00 35,00
   400,01-500,00 43,00
   500,01-750,00 48,00
   750,01-1.000,00 53,00
   1.000,01-1.500,00 55,00
   1.500,01-3.500,00 60,00
   3.500,01-,5.000,00 70,00
   5.000,01-7.500,00 80,00

    

   Tüm Türkiye’den Almanya, Fransa, Ingiltere, ABD ve Kanada’ya TL Gönderim

   Anında Gönderim Fiyat Tablosu (Türk Lirası)
   Tutar Aralığı (TRY)  Masraf (TRY) 
   0,00-200,00 20.00
   200,01-400,00 25.00
   400,01-600,00 35.00
   600,01-750,00 45.00
   750,01-1.000,00 55.00
   1.000,01-1.500,00 65.00
   1.500,01-2.000,00 75.00
   2.000,01-3.000.00 85.00
   3.000,01-3.500,00 100.00
   3.500,01-4.000,00 120.00
   4.000,01-5.000,00 140.00
   5.000,01-15.000,00 200.00
   15.000,01-25.000,00 225.00

    

    

    

   İstanbul -> Rusya 

   Rusya’ya Gönderim

   Rusya’ya Gönderim Fiyat Tablosu (ABD Doları) 
   Tutar Aralığı ($)  Masraf ($)
   0,00-100,00 6,00
   100,01-200,00 8,00
   200,01-300,00 14,00
   300,01-400,00 17,00
   400,01-500,00 20,00
   500,01-600,00 25,00
   600,01-700,00 28,00
   700,01-1.500,00 3,6%
   1.500,01-7.500,00 3,7%

    

   Türkiye -> Bulgaristan (Garanti BBVA İnternet Bankacılığı üzerinden)

   Söz konusu 10 ülkeye (koridorlar) ‘Dakikalar içinde gönderim’ özelinde, USD gönderimler için fiyatlar aşağıdaki gibidir. EUR ve TRY gönderimleri için geçerli değildir.

   Bulgaristan’a Gönderim Fiyat Tablosu (Euro)
   Tutar Aralığı (€) Masraf (€)
   0,00-200,00 5,00
   200,01-500,00 10,00
   500,01-800,00 20,00
   800,01-1.000,00 40,00
   1.000,01-1.500,00 60,00
   1.500,01-2.000,00 80,00
   2.000,01-3.000,00 100,00
   3.000,01-4.000,00 120,00
   4.000,01-5.000,00 140,00
   5.000,01-ve üzeri 160,00

   Türkiye -> 10 Ülke

   Söz konusu 10 ülkeye (koridorlar) ‘Dakikalar içinde gönderim’ özelinde, USD gönderimler için fiyatlar aşağıdaki gibidir. EUR ve TRY gönderimleri için geçerli değildir.

   • Azerbaycan 
   • Belarus    
   • Gürcistan  
   • Kazakistan 
   • Kırgızistan 
   • Özbekistan 
   • Moldova   
   • Tacikistan 
   • Türkmenistan 
   • Ukrayna

    

   Tüm Türkiye’den 10 Ülkeye Anında Gönderim Fiyat Tablosu (ABD Doları)
   Tutar Aralığı ($)   Masraf ($)
   0,00-100,00 6,00
   100,01-200,00 8,00
   200,01-300,00 14,00
   300,01-400,00 17,00
   400,01-500,00 20,00
   500,01-600,00 25,00
   600,01-700,00 28,00
   700,01-1.500,00 4,0%
   1.500,01-7.500,00 4,5%

    

   Tüm Türkiye’den 10 Ülkeye Ertesi Gün Gönderim Fiyat Tablosu (ABD Doları)
   Tutar Aralığı ($) Masraf ($)
   0,01-100,00 3,00
   100,01-200,00 4,00
   200,01-300,00 7,00
   300,01-400,00 10,00
   400,01-500,00 13,00
   500,01-700,00 3,00%
   700,01-1.000,00 3,50%
   1.000,01-7.500,00 4,00%

    *İşlem süresi ülkeden ülkeye değişebilir ve ülkeler arası saat farklılıkları olabilir.

   İstanbul’dan Filipinler’e Gönderim

   Anında Gönderim Fiyat Tablosu (ABD DOLARI) 
   Tutar Aralığı ($) Masraf ($)  
   0.00-50,00 5,00
   50,01-100,00 8,00
   100,01-200,00 10,00
   200,01-300,00 15,00
   300,01-400,00 20,00
   400,01-500,00 25,00
   500,01-750,00 30,00
   750,01-1.000,00 40,00
   1.000,01-1.500,00 50,00
   1.500,01-2.500,00 60,00
   2.500,01-4.500,00 80,00
   4.500,01-7.500,00 100,00

    

   Istanbul’dan Filipinler’e Gönderim (TL)

   Anında Gönderim Fiyat Tablosu (Türk Lirası)
   Tutar Aralığı (TRY) Masraf (TRY)  
   0,00 - 200,00 15,00
   200,01 - 400,00 30,00
   400,01 - 600,00 45,00
   600,01 - 700,00 50,00
   700,01 - 800,00 60,00
   800,01 - 1.000,00 70,00
   1.000,01 - 1.500,00 80,00
   1.500,01 - 2.000,00 90,00
   2.000,01 - 2.500,00 100,00
   2.500,01 - 4.500,00 120,00
   4.500,01 - 25.000,00 130,00

    

    

   Tüm Türkiye’den Fas’a Gönderim

   Anında Gönderim Fiyat Tablosu (ABD DOLARI) 
   Tutar Aralığı ($) Masraf ($)  
   0,00 - 100,00 8,00
   100,01 - 200,00 12,00
   200,01 - 300,00 16,00
   300,01 - 400,00 18,00
   400,01 -  500,00 22,00
   500,01 - 750.00 28,00
   750,01 - 1.000,00 36,00
   1.000,01 - 1.500,00  40,00
   1.500,01 - 1.750,00 50,00
   1.750,01 - 2.500,00 60,00
   2.500,01 - 3.500,00 80,00
   3.500,01 - 5.000,00 100,00
   5.000,01 - 7.500,00 120,00

    

   Istanbul’dan Almanya, Fransa, Romanya ve Bulgaristan’a EUR Gönderim

   Anında Gönderim Fiyat Tablosu (Türk Lirası)
   Tutar Aralığı (TRY) Masraf (TRY)  
   0,00 - 100,00  20,00
   100,01 - 400,00  25,00
   400,01 - 600,00  35,00
   600,01 -  750,00  45,00
   750,01 - 1.000,00  55,00
   1.000,01 - 1.500,00  65,00
   1.500,01 - 2.000,00  75,00
   2.000,01 - 3.000,00  85,00
   3.000,01 - 3.500,00  100,00
   3.500,01 - 4.000,00  120,00
   4.000,01 - 5.000,00  140,00
   5.000,01 - 15.000,00  200,00
   15.000,01 - 25.000,00  225,00

    

   *Fiyat tablosu 15 Aralık 2016’dan itibaren geçerli olacaktır.

   **Masraf tutarlarları Istanbul’dan Filipinler’e USD gönderimlerinlerinde geçerlidir. EUR, TRY ve İstanbul dışındaki illerden yapılacak gönderimlerde geçerli değildir.

   ***Garanti BBVA İnternet Bankacılığı ve ATM’lerden yapılacak Filipinler’e USD gonderimlerde şehir kontrolü yapılmayacak ve masraf tutarları geçerli olacaktır.

  • Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’nda Gelirler / Giderler adımından tüm ürünleriniz için;

   • Gelir ve giderlerinizi seçtiğiniz tarih aralığı için detaylı olarak inceleyebilir, gelir ve giderlerinizin bu dönemlerdeki dağılımını görüntüleyebilirsiniz.
   • Grafiklerin altında bulunan "Dönemsel Giderleri (Gelirleri) Görüntüle" butonuyla dilediğiniz bir zaman aralığı için gelir ve giderlerinizin değişimini karşılaştırabilirsiniz.
   • İşlem türüne göre etiketleme özelliği sayesinde harcamalarınızı detaylı olarak izleyebilir ve kartınız ile yaptığınız işlemleri harcama yaptığınız sektöre göre gruplandırılmış bir şekilde takip edebilirsiniz.
   • Grafik görünümünde her dairenin üzerine tıkladığınızda gelen seçeneklerle de istediğiniz etiketler için detayları veya grafikte zaman bazlı dağılımlarını da görüntüleyebilirsiniz.
   • Dilerseniz Harcama Uyarıları sekmesinden istediğiniz etiketler için aylık harcama uyarısı tanımlayabilir ve tanımladığınız tutara ulaşıp ulaşmadığınızı takip edebilirsiniz.
   • Tüm gelir ve giderlerinizi TL olarak görüntülersiniz. 
  • Kayıtlı E-Posta Nedir?

   Kayıtlı E-Posta (KEP), günlük kullandığınız e-postadan farklı olarak, gönderilerinizin alıcı ve gönderi kimliklerinin hukuken inkar edilemez şekilde belirli olduğu özel bir elektronik posta sistemidir. 

   Üstelik size özel KEP yıllık kullanım ücretinde %20 indirim avantajı şubelerimiz ve Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’nda!

   Kayıtlı E-Posta (KEP) sisteminde gönderim, teslim ve okunma zamanı değiştirilemez. Böylece içerik bütünlüğü korunur ve uyuşmazlık durumunda hukuken geçerliliği vardır. Gönderinin, alıcı tarafından bir sonraki işgünü okunduğu kabul edilir. Tebligat Kanunu’nda yapılan yeni düzenleme ile 19.01.2013 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, anonim, limited ve sermayesi paylara bölünmüş komandit şirketlere yetkili merciilerce yapılacak resmi tebligatlar elektronik tebligat yolu ile, yani kayıtlı elektronik posta sistemi kullanılarak yapılacaktır. Bu sebeple anılan şirketlerin Kayıtlı E-Posta (KEP) sahibi olmaları yasal olarak zorunludur. Yetkili merciilerden tebligat alma amacı dışında, ticari veya şahsi yazışmalarınızda kullanılmak üzere KEP adresi edinebilirsiniz.

    

   Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan KEP Başvurusunu Nasıl Yapabilirsiniz?

   Garanti BBVA İnternet Bankacılığı Başvurular menüsünden TNBKEP ve TÜRKKEP firmaları aracılığıyla KEP başvurunuzu yapabilirsiniz.  

    

   Hangi durumlarda Kayıtlı E-Posta sistemini kullanmalısınız?

   • Karşı tarafa ulaştığından emin olmak istediğiniz,
   • İçerik bütünlüğünün korunması gereken,
   • Gönderilme/alınma zamanı tespiti kritik olan.

   Kayıtlı E-posta (KEP), mevcut durumda Garanti BBVA ile müşterileri arasında olan yazışmalar için kullanılamayacaktır. Türk Ticaret Kanunu kapsamında yürüttüğünüz ticari ilişkileriniz sırasında yapmak istediğiniz yazışmalarınızı (teklif, sözleşme, fesih, sipariş formu, ihtar, fatura, geciken  ödeme, iptal bildirimleri, sözleşme gibi) Kayıtlı E-Posta ile yapabilir ve Tebligat Kanunu kapsamında kamu kurumları gibi yetkili merciiler tarafından size iletilecek tebligatlarınızı elektronik olarak alabilirsiniz.

    

   Kayıtlı E-Posta hizmeti sunan firmalar nelerdir?

   TNB KEP

   KEP adresi başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra TNB KEP müşteri temsilcisi tarafından sizinle iletişime geçilecektir. TNB KEP başvuruları ile ilgili konular için tnbkepinfo@tnbkep.com.tr mail adresine mail atarak veya 444 6 537 numaralı Müşteri Destek hattı üzerinden bilgi alabilirsiniz. 

   TNB KEP ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.

   TÜRKKEP

   KEP adresi başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra TÜRKKEP müşteri temsilcisi tarafından sizinle iletişime geçilecektir. TÜRKKEP başvuruları ile ilgili konular için destek@turkkep.com.tr adresine mail atarak veya 444 8 537 numaralı Müşteri Destek hattı üzerinden bilgi alabilirsiniz.

   TÜRKKEP ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.

    

  • Senet ödeme işlemleriniz için şubeye kadar yorulmanıza gerek yok. Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan ister kendi adınıza, isterseniz başkası adına senet ödemesi işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

   Kendi Adına Senet Ödemesi:

   Kurumsal/Bireysel Garanti BBVA İnternet Bankacılığı Hesaplar/Ürünler adımı veya Ödemeler adımı altında kendinize ait borç senetlerini listeleyebilir, “Tahsilat Bekliyor” statüsünde bulunan senetlerinizin ödemesini bu adımdan gerçekleştirilebilirsiniz.

   Kendinize ait senetlerin ödemesini yaptığınız durumlarda, senedin aslını dilerseniz senedin bulunduğu şubemize uğrayarak alabilir, dilerseniz başka bir şubeden teslim almak üzere talebinizi Garanti BBVA İnternet Bankacılığı üzerinden iletebilirsiniz.

    

   Başkası Adına Senet Ödemesi:

   Kurumsal/Bireysel Garanti BBVA İnternet Bankacılığı Ödemeler adımı altında başkasına ait senetlerin ödeme işlemini gerçekleştirilebilirsiniz. Ödemesini gerçekleştirmek istediğiniz senetleri iki şekilde sorgulamanız mümkün;.

   • Senet referans numarası ve vade tarihiyle
   • TCKN/VKN, tutar bilgisi ve vade tarihiyle

   Başkası adına senet ödemesini gerçekleştirdiğiniz durumlarda senet borçlusu olan kişi, senedin aslını senedin bulunduğu şubeden alabilecektir.

   Senet ödeme işlemlerinizi dilerseniz Garanti BBVA ATM aracılığıyla da yapabilirsiniz. Garanti BBVA ATM İşlemleri hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

  • Garanti BBVA Bilgilendirme Hizmetleri sayesinde günü gelen ödemelerinizi hatırlar, böylece gecikme cezalarından kurtulabilirsiniz. İsterseniz cep telefonunuza kısa mesaj göndererek, bilgisayarınıza e-posta yollayarak ya da Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndaki ajandanıza uyarı mesajı göndererek hem günü gelen ödemelerinizi hatırlatır, hem de döviz kuru, fon fiyatları ve yatırım özeti gibi bilgileri iletir.

   Garanti BBVA Bilgilendirme Hizmetleri hizmetinden yararlanmak için Garanti BBVA İnternet Bankacılığı Tanımlamalar menüsünden Garanti BBVA Bilgilendirme Hizmetleri’ı seçerek hangi hizmetlerle ilgili uyarı almak istediğinizi belirlemeniz yeterli.

   Garanti BBVA Bilgilendirme Hizmetleri’nin size hatırlattıkları:

   Kredi Kartlarınız

   • Kredi kartınızın ekstresi kesildiğinde ekstre tutarının bildirimi yapılır.
   • E-Ekstre ile daha yeşil bir geleceğe katkıda bulunun! E-ekstre talebi vererek, doğayı korumamıza yardımcı olabilirsiniz.
   • Kredi kartınızın son ödeme tarihinden 2 gün önce bildirim yapılır.
   • Kredi kartı tek işlem tutarı belirlenen bir tutarı aştığında bildirim yapılır.
   • Kredi kartınızda nakit avans çekildiğinde bildirim yapılır.

   Hesaplarınız

   • Vadeli Hesabınızın, reponuzun ya da hazine bononuzun vadesi dolmadan önce,
   • Verdiğiniz EFT ya da havale emri için işlem günü hesabınızda yeterli bakiye bulunmadığında,
   • Seçtiğiniz hesapların bakiyesinin her sabah size bildirilmesini istediğinizde,
   • Paracard’ınıza ait hesap hareketlerinizi içeren ekstreniz ile ilgili,
   • Seçtiğiniz hesapların hareketlerinin size her sabah, öğlen,  akşam veya aylık bildirilmesini istediğinizde, Garanti BBVA Bilgilendirme Hizmetleri sizi bilgilendirir.

   Ödemeleriniz

   • Sözleşmeli faturanızın son ödeme tarihinde,
   • Otomatik ödemede olan faturanız ödenmezse anında,
   • Günlük çeklerinizi,
   • Hesabınıza gelen EFT ve havaleleri,
   • Fon Biriktiren, Biriktiren Hesap, Garanti Emeklilik son ödeme tarihlerinizde,
   • Bireysel kredi taksitinizin son ödeme tarihinden önce Garanti BBVA Bilgilendirme Hizmetleri sizi bilgilendirir.

   Yatırım Bilgileri

   • Seçtiğiniz döviz kurlarını,
   • VİOP ekstrenizi,
   • Seçtiğiniz fonların fiyatlarını Garanti BBVA Bilgilendirme Hizmetleri size bildirir.
  • Kredi Kayıt Bürosu (KKB) tarafından düzenlenen ve bireysel ve ticari ilişkilerinizde güvenle kullanabileceğiniz Kredi Risk Raporu ve Çek Raporu Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’nda!

   Raporlarınızı Garanti BBVA İnternet Bankacılığı Başvurular menüsü KKB Raporları adımından kolaylıkla talep edebilir, tek seferde yapacağınız başvuru ile bu raporlarınızı 6 ay süreyle görüntüleyebilirsiniz. 

   Kredi Risk Raporu

   Risk raporu ile öğrenebilecekleriniz:

   • Kullanmış olduğunuz kredi ve kredi kartına dair ödeme performansınız

   • Bankalara ne kadar borçlu olduğunuz

   • İsteğe bağlı olarak kredi kartı, kredili mevduat hesabı ve kredi toplam limit bilgileriniz

   Risk raporunun sağladığı kolaylıklar:

   • Raporu dilediğiniz kişi ve kurumla paylaşarak ödeme performansınız konusunda kendinizi daha iyi ifade edebilir ve uzun ya da kısa vadeli borçlanmaya dair işbirliklerinde çok daha kolay hareket edebilirsiniz.
   • Kredi sicil bilgilerinizi kontrol ederek olası ödeme olumsuzluklarınızı düzene sokma konusunda adım atabilir ve sicil bilgilerinizi iyileştirebilirsiniz.

    

   Çek Raporu

   Çek Raporu ile çeklerinize dair öğrenebilecekleriniz:

   • 2007 yılı sonrası ibraz edilen ve ödenen çeklerin adet ve tutarı
   • 2009 yılı sonrası ibraz edilen halen ödenmemiş veya sonradan ödenen çeklere ait adet ve tutar bilgileri
   • İbraz edilen, ibraz edilen ve arkası yazılan ve ibrazında ödenen çeklerin ilk ve son tarihleri
   • Son 1 ay, 3 ay ve 12 ay içinde ödenmiş çeklerin adedi ve tutarı ile arkası yazılmış çeklerin adedi ve tutarı
   • 50 adetle sınırlı olmak üzere arkası yazılan çeklerin listesi
 • Tüm Bankacılık İşlemleri

   Bankacılık işlemleriniz için şubeye kadar yorulmanıza gerek yok. Her şey parmaklarınızın ucunda. Üstelik daha az işlem ücreti, daha çok kazanç fırsatıyla!

   Hesaplar ve Ürünler

   • Hesaplar 
    • Hesap Hareketleri/Detay Görüntüleme  
    • Dekont Alma 
    • Yatırım Görüntüleme
    • Ekstre Tanımlama
    • Hesap Adı Tanımlama
   • Kredi Hesapları 
    • Hesap Hareketleri/Detay Görüntüleme
    • Ödeme Planı Görüntüleme
    • Faiz Oranları Görüntüleme
    • Esnek Kredi Hesaplama
   • Sigorta Poliçeleri
    • Poliçe Detay Bilgileri
    • Hasar Detay Bilgileri
   • Emeklilik Sözleşmeleri / Hayat Poliçeleri
    • Ödeme/Vade/Sözleşme Bilgileri
    • Ödeme
    • Ödeme Aracı Değişiklik
    • Katkı Payı Değişiklik
    • Hesap Bildirim Cetveli
    • Fon Fiyatları
    • Yatırım Bilgileri
   • CepBank
    • Ürün Değişiklik / İptal
    • Limit Tanımlama
    • GarantiPay Ödeme Tipi Tanımlama
    • Hareket İzleme / İptal
    • Para Gönder
   • HGS / OGS
    • Hareket Görüntüleme
    • Değişiklik
    • Ödeme
   • Çek / Senet
    • Ödeme Çekleri Görüntüleme
    • Tahsilat Çekleri Görüntüleme
    • Senet Görüntüleme
   • Üye İşyeri
    • Ekstre Bilgileri
    • Üye İşyeri Bilgileri
    • İstatistikler
    • İşlem Fatura Bilgileri
    • POS Mutabakatı
    • Hesap Mutabakatı
   • Leasing Sözleşmeleri
    • Kira Görüntüleme
    • Fatura Görüntüleme
    • Ödeme Detay Görüntüleme

   Kartlar

   • Kredi Kartları, Banka Kartları, Sanal Kartlar, Ortak Kartlar ve Sektör Kartlar kırılımında işlem yapabilme imkanı
    • Kredi Kartı Ekstresi Görüntüleme
    • Dönemiçi İşlemler / Açık Provizyon / Sonraki Dönem Görüntüleme
    • Kart Bilgileri Görüntüleme / Değişiklik
    • Ödül Aktarımı
    • Garanti BBVA ATM için Vadesiz Hesap Ekleme/Çıkarma
    • Sözünüze Bonus / Sözünüze Hediye
    • E-Ekstre Tanımlama / Değişiklik
    • Flexi Card Paket İşlemleri
    • Paracard Trink e-Cüzdan İşlemleri
    • Sanal Kart Para Aktarma / Sanal Kredi Kartı Limit Belirleme
    • Borç Ödeme
   • Başka Banka Kartları
    • Başka Banka Kartı Ödeme
    • Kayıtlı Başka Banka Kartı Oluşturma ve Ödeme
   • Kart Şifre Belirleme / Değiştirme

   Para Transferleri

   • Havale
    • Hesaplar Arası Havale
    • Hesaba Havale
    • İsme Havale
    • Hesaba Hızlı Havale
    • İsme Hızlı Havale
    • Toplu Havale
   • EFT
    • Hesaba EFT
    • İsme EFT
    • Hesaba Hızlı EFT
    • İsme Hızlı EFT
   • Döviz Transferi (Swift)
    • SWIFT
    • SWIFT Takibi / İptal
    • SWIFT Gelen Mesaj Takibi
   • Western Union
    • Para Gönder
    • Kayıtlı Gönderim
    • Para Alımı
    • Quick Pay
    • Transfer İzleme / İptal
   • CepBank
    • CepBank Para Gönder
    • Hareket İzleme / İptal
   • Emir Görüntüleme / İptal / Değişiklik
   • Düzenli Havale / EFT

   Ödemeler

   • Fatura
    • Fatura / Abone No ile Ödeme
    • Otomatik / Kayıtlı Fatura İşlemleri
   • Kurum
    • Üniversite Ödemeleri
    • Seyahat
    • Apartman Aidatı
    • Bağış
   • Kredi Kartı
    • Size Ait Garanti Kartı
    • Başkasına Ait Garanti Kartı
    • Başka Banka Kartları
    • Anlaşmalı Kurum Kartları
   • GSM TL Yükleme
    • Avea
    • Turkcell
    • Vodafone
   • Şans Oyunları
   • Devlet / Vergi
    • Vergi
    • Gümrük Vergisi
    • Motorlu Taşıtlar Vergisi
    • SSK
    • Bağkur
    • Trafik Cezası
    • e-Devlet Kapısı
    • Belediye Ödemeleri
   • HGS / OGS
   • Garanti Ödeme
    • Ödeme İşlemleri
    • Tahsilat İşlemleri
   • Senet Ödemesi
    • Kendi Senedini Ödeme
    • Başkasına Ait Senedi Ödeme

   Yatırımlar

   • Fon
    • A Tipi ve B Tipi Fon Alış / Satış
    • Fon Dönüşüm
    • Emir Görüntüleme / İptal
    • Hareket Görüntüleme
   • Repo
    • Repo
    • Emir Görüntüleme / İptal
    • Hareket Görüntüleme
   • Döviz / Altın
    • Alış
    • Satış
    • Arbitraj
   • e-Vadeli Hesap
    • Para Yatırma
    • Para Yatırma Emir Tanımlama / Değişiklik
    • Para Çekme
    • Hesap Kapama
    • Hesap Detay Değişiklik
   • Bono / Tahvil
    • Alış
    • Satış
    • Hareket Görüntüleme / İptal
    • Halka Arz
   • Eurobond, YP Bono / Tahvil
    • Alış
    • Satış
    • Hareket Görüntüleme / İptal
   • Hisse Senedi
    • Alış / Satış
    • Zincir Emir
    • 40 Seans Emir
    • Emir Görüntüleme / Değişiklik / İptal / Emir Bölme
    • Komisyon İşlemleri
    • Bloke İşlemleri
    • Halka Arz
   • VİOP (Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası)
    • Alış / Satış
    • Emir Görüntüleme / Dfeğişiklik / İptal
    • Hareket Görüntüleme
    • Açık Pozisyonlar
    • Teminat İşlemleri
   • e-Trader (Hisse Senedi ve VİOP İşlemleri)
    • e-Trader Uygulama Açılışı
    • Hizmet Tanımlama / Değişiklik / İptal
    • Gecikmiş Ücret Ödeme
    • Zaman Aşımı Ayarı
   • Mevduat Ürünleri
    • Biriktiren Hesap
    • Birikimli Altın Hesabı
    • Yatırım Sepeti
    • ELMA Hesabı

   Başvurular

   • Kart
    • Bonus
    • Flexi
    • Money
    • Miles&Smiles kredi kartı
    • American Express Card
    • Ek Kart
    • Sanal Kart
    • Paracard
   • Hesap Açılışları
    • Vadesiz Hesap
    • e-Vadeli Hesap
    • ELMA Hesabı
    • Biriktiren Hesap
    • Birikimli Altın Hesabı
    • Yatırım Sepeti
   • Kredi
    • İhtiyaç Kredisi
    • Hisse Senedi Kredisi
    • Ek Kredi
    • Taksit Küçültme
   • CepBank
    • CepBank
    • GarantiPay
   • HGS / OGS
   • Bireysel Emeklilik
   • Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi
   • GSM
 • Teknik Konular

   İnternet Bankacılığı hizmetlerinden etkin bir şekilde yararlanmanız için mevcut web tarayıcılarınızın güncel olması büyük önem taşımaktadır. Tarayıcınızın güncel olmaması, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı kullanırken sorun yaşamanıza neden olabilir. 

   Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’na geçerli ve güncel güvenlik standartlarına sahip olan tüm tarayıcılarla sorunsuz bir şekilde bağlanabilir, tüm bankacılık işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.* Bu nedenle eski bir sürüm kullanıyorsanız lütfen yazılımcı firmaların resmi sitelerinden güncelleyin.

   Microsoft, Internet Explorer 8, 9 ve 10 versiyonlarına 12 Ocak itibarıyla destek vermemektedir. Tarayıcınızın versiyonunu hemen aşağıdaki linke tıklayarak güncellemenizi tavsiye ediyoruz.

   tarayıcı

   Kullandığınız sürüm bilgisine tarayıcınızın "Yardım" menüsündeki "Hakkında" seçeneğinden ulaşabilirsiniz. 

   GarantiBBVA.com.tr’ yi daha akıcı kullanmak için bilgisayarınızda olması gereken Adobe FlashPlayer’ı ücretsiz olarak buradan yükleyebilirsiniz.

   Flash Player’ı yüklemenize rağmen site içerisinde gezinirken sorun yaşıyorsanız aşağıdaki link ile Flash programınızı kontrol edebilirsiniz. Gelen sayfada "Flash Ayarları Doğru" yazısını göremiyorsanız Flash programınızda bir sorun vardır ve bir daha yüklemeniz gerekebilir. Flash Player’ı ücretsiz olarak yüklemek için tıklayın.