Finansal Sağlık
Engelsiz Bankacılık
Hesabını Bilen Kadınlar
Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Garanti BBVA Müzik

    Garanti BBVA Müzik

    Garanti BBVA, Türkiye’de cazın önde gelen sponsorları arasında yer alarak, bu alandaki desteğini 1994 yılından beri sürdürüyor. Garanti BBVA, İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı tarafından düzenlenen İstanbul Caz Festivali’ne 1994 yılında verdiği desteği 1997 yılına gelindiğinde, Festival Sponsoru olarak sürdürmeye devam etti. İstanbul’un önemli müzik merkezlerinden Babylon’u ise 1999’dan bu yana destekleyen Garanti BBVA, Salon IKSV, Nardis Jazz Club, ve Zorlu PSM’de gerçekleşen konserlere verdiği desteklerle müzikseverlerin birbirinden değerli sanatçılarla buluşmasını sağlıyor. Garanti BBVA, önümüzdeki dönemde de, konser sponsorluklarını sürdürerek, müzikseverleri birbirinden değerli sanatçılarla buluşturmaya ve sürpriz projelerle müzik severleri şaşırtmaya devam edecek.

    İstanbul Caz Festivali:

    Garanti BBVA, toplum vizyonuna katkıda bulunan alanlarda uzun soluklu projeler yaratma prensibi doğrultusunda, İstanbul Caz Festivali’ne, 1997 yılından bu yana festival sponsoru olarak kesintisiz destek veriyor.
    Kent yaşamının vazgeçilmezleri arasına giren ve Avrupa’nın sayılı caz festivalleri arasında yer alan İstanbul Caz Festivali kapsamında bugüne kadar; Sting, Björk, Simply Red, Buena Vista Social Club Feat, İbrahim Ferrer, Bryan Ferry, Lenny Kravitz, George Benson, Chick Corea, Melody Gardot, Grace Jones, Buika, Lisa Ekdahl, Marcus Miller gibi pek çok ünlü sanatçı sanatseverlerle buluştu.

    Babylon Garanti BBVA Konserleri:

    Garanti BBVA, İstanbul kent kültüründe öncü bir yere sahip olan Babylon’a 1999 yılından beri destek oluyor. Babylon’da düzenlenen “Garanti BBVA” konserleri kapsamında, kültürlerarası bir anlayışla, müzikseverlere farklı bakış açılarının sunulması hedefleniyor.
    Babylon İstanbul’da gerçekleştirilen Garanti BBVA konserleri kapsamında bugüne kadar; Omara Portuondo, Roy Ayers, Jazzanova, Nouvelle Vague, Rubin Steiner, Marcus Valle, Roy Hargrove Group, James Taylor, Seu Jorge and Almaz, Mulatu Astatke, Of Montreal, 77 Bombay Street gibi birçok tanınmış sanatçı ağırlandı. Konserleri 70 binin üzerinde caz sever takip etti.

    Salon IKSV Garanti BBVA Konserleri:

    Garanti BBVA, izleyicileri aynı mekanda farklı sanat alanlarıyla buluşturan, yaratıcı ve yenilikçi çizgisini mekan özelliklerine de yansıtan Salon İKSV’ye, 2010 yılından bu yana destek veriyor. Salon IKSV’de gerçekleştirilen Garanti BBVA konserleri kapsamında bugüne kadar; Notwist, Midlake, The Magic Numbers, Isobel Campbell & Mark Lanegan, Joan Wasser, Joshua Redman, Aaron Parks, Melt Yourself Down, ve Guillaume Perret & The Electric Epic gibi birçok grup ve sanatçı sahne aldı ve almaya devam ediyor.

    Nardis Garanti BBVA Konserleri:

    Müzik ve müzisyenin öne çıktığı her performansın kulüp rahatlığında doya doya yaşandığı bir mekan olan Nardis’de, bugüne kadar Garanti BBVA konserleri kapsamında Jeff Hamilton Trio, Roy Hargrove, Benny Golson ve Kevin Mahogany gibi sanatçılar ağırlandı. Zorlu PSM Garanti BBVA Konserleri Türkiye’nin en iyi performans merkezlerinden biri olan Zorlu PSM, 2016 yılından itibaren Garanti BBVA konserlerine ev sahipliği yapmaktadır. Drama Sahnesi ve Ana Tiyatro’da gerçekleşen konserlerde bugüne kadar Madeleine Peyroux, Stacey Kent, Meredith Monk ve Victor Wooten gibi isimler sahne aldılar.

    30 Nisan Uluslararası Caz Günü:

    Unesco tarafından ilan edilen ve her yıl 30 Nisan’da kutlanan -Uluslararası Caz Günü’nde, Garanti BBVA “Tek Akşam Beş Konser” sloganı ile, her sene Uluslararası Caz Günü’nü şehrin en renkli konserleriyle kutlamaya devam ediyor.