Garanti BBVA Mobil

Garanti BBVA Mobil ile şubeniz artık cebinizde! Online bankacılık ile işlemlerinizi kolayca her yerden yapın.Günlük bankacılık işlemleri ve kişisel finans yönetimi araçları ile hayatınızı kolaylaştıran Garanti BBVA Mobil, sürekli zenginleşen işlem seçenekleriyle her zaman yanınızda.

Garanti BBVA Mobil nedir?

Garanti BBVA Mobil günlük bankacılık işlemlerinizi kolay ve hızlı şekilde yapmanızı sağlayan, her zaman ve her yerde kullanabileceğiniz bir mobil bankacılık uygulamasıdır.

Garanti BBVA Mobil nasıl indirilir?

Garanti BBVA  Garanti BBVA Mobil Google Play

Aynı zamanda 3342’ye "Garanti BBVA Mobil" yazıp kısa mesaj gönderdikten sonra cep telefonunuza gelen kısa mesajdaki link’e tıklayarak da Garanti BBVA Mobil uygulamasını anında indirebilirsiniz.

Garanti BBVA Mobil’e nasıl girilir?

Garanti BBVA Mobil uygulamasını cihazınıza indirdikten sonra Müşteri numaranız veya T.C Kimlik Numaranız ile giriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda Garanti BBVA Mobil‘e Garanti BBVA İnternet Bankacılığı parolası ile de giriş yapabilirsiniz.

Müşteri numaranızla cihazınızı eşleştirme özelliği sayesinde uygulamanızı cihazınızdan yalnızca siz kullanabilirsiniz. Garanti BBVA Mobil ile cihazınızın eşleşmesi ile tek parola ile kolayca giriş yaparak bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca ek güvenlik için Cep Şifrematik başvurusu yaparak bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Ayrıca Göz Tanıma ile Giriş yöntemiyle parola girmeden, güvenli, hızlı ve kolay biçimde Garanti BBVA Mobil’e girebilirsiniz.

Nasıl parola alınır?

Garanti BBVA Mobil’i kullanmaya başlamak için cep telefonu numaranız ve kredi kartı veya Paracard şifreniz ile hemen parolanızı alabilirsiniz. Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’na aynı parola ile giriş yapabilirsiniz. Garanti BBVA Mobil ile ilgili her türlü sorunuz için 7 gün, 24 saat 444 0 333 Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Yenilikler

Hikayeler

Dijital trendleri yakından takip ediyor ve yeni bir deneyim sunuyoruz. Garanti BBVA Mobil’in giriş ekranındaki “Hikayeler” alanında art arda dizilmiş eğlenceli ve bilgilendirici içerikleri görüntüleyebilirsiniz. 

Parolalarımız Yenileniyor!

Müşterilerimizden aldığımız önerileri dikkate alarak parola yapısını yeniledik. Sadece rakamlardan oluşacak yeni parola yapısıyla, Garanti BBVA İnternet/Mobil ve BonusFlaş’a giriş sırasında parolanızı daha hızlı tuşlayabilir; aklınızda kolay kalabilecek bir parola oluşturabilirsiniz.

QR ile Para Transferi

QR Kod ile Para Transferinde QR kodu yan yana iseniz okutabilir ya da mesajlaşma uygulamaları üzerinden paylaşabilirsiniz. Size gelen QR kodunu telefonunuzun galerisinden seçerek para transferi (havale) işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yapay Zekalı Mobil Asistan Ugi

Garanti BBVA Mobil’de yapmak istediğiniz işlemi söyleyin, konuştuğunuzu anlayan yapay zekalı bankacı Ugi yapsın! Ugi’ye ulaşmak için, Garanti BBVA Mobil ana sayfasında bulunan Ugi ikonuna tıklamanız yeterli.

QR ile Para Çekme / Para Yatırma

Kartınıza gerek olmadan ATM’den para çekip yatırabilirsiniz. Ayrıca bu özelliğe uygulamanın şifre ile giriş yapmadan önceki giriş sayfasından erişebilirsiniz.

Bildirim Merkezi

Hesabınıza para geldiğini, faturanızın son ödeme tarihleri gibi gelen tüm bildirimlerinizi uygulamaya giriş yapmadan ve uygulama içinde Bildirim Merkezi sayesinde öğrenebilirsiniz.

 • Garanti BBVA Mobil Özellikleri
  • Şube Randevu İşlemleri

   Garanti BBVA Mobil ile şubede yapılacak işlemler için de Garanti BBVA Mobil’i kullanabilir veya dilerseniz şube seçimi ve randevu/bilet sistemi özellikleri ile şubede daha az vakit geçirerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

   1. Garanti BBVA Mobil’den Randevu:

   Şubeye gitmeniz gerekiyorsa şubede ne kadar bekleyeceğinizi düşünmenize gerek yok! Randevu alarak randevu saat aralığında şubemize gelip, sıra beklemeden* işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

   Garanti BBVA Mobil giriş sayfasındaki “ATM/Şube” ikonuna tıklayarak “Randevu İşlemleri” adımından randevu alabilir, bu sayede şubede hızlıca işlemlerinizi tamamlayabilirisniz.


   2. Garanti BBVA Mobil’de Şube Yoğunluğu Haritası:

   Hemen şubeye gitmek istiyorsanız ve çevrenizde birden fazla şube varsa hangi şubeye gideceğinize şube bekleme sürelerine bakarak karar verin!

   Garanti BBVA Mobil giriş sayfasındaki “ATM/Şube” ikonuna ya da login olduktan sonra “Araçlar” menüsünden “Bize Ulaşın” ikonuna tıklayıp “ATM/Şube Haritası” seçeneğinden şubeleri ve bu şubelerdeki tahmini bekleme sürelerini görebilirsiniz. Bu sayede şubelerin uzaklık-bekleme süresi bilgilerine bakarak en uygun şubeden hizmet alabilirsiniz.

   3. Garanti BBVA Mobil’den Şube Bileti Alma:

   Şubede sıra almak için TCKN girmenize ya da kart kullanmanıza gerek yok, Garanti BBVA Mobil ile sıra numaranız cebinizde! Şubeye geldiğinizde Garanti BBVA Mobil giriş sayfasındaki “ATM/Şube” ikonuna tıklayarak “Bilet İşlemleri” adımından adınıza kolayca sıranızı alabilirsiniz.

   *Öncelikli hizmet alabilmek için randevu gününde ve ilgili saat aralığında randevu şubesine gidilmesi, Garanti BBVA Mobil ya da şubelerde yer alan “G-matic”lerden TCKN girerek ya da Garanti Kartları ile sıra alınması gerekmektedir.

   Garanti BBVA Mobil’den Randevu Alma özelliği, şubelerde Bireysel ve Kobi müşterilerine, gişe ya da müşteri temsilcileri ile yapılacak işlemler için geçerlidir.  Bu hizmetten yararlanabilmek için Garanti BBVA Mobil uygulamasını kullanmak ve uygulama ile kullanılan cihazın eşleşmiş olması (tokenization) gerekmektedir. Randevu hizmeti günlük kotalar dahilinde verilmektedir ve Müşterilerin şubede öncelikli hizmet alabilmeleri için randevu saat aralığında kendilerini tanıtarak bilet almaları ve şubede sıra alırken randevu bilgileriyle işlem yapılması gerekmektedir. Randevusunu biletleştirmiş müşteriler şubede ilk olarak çağrılacaktır. Yoğunluğa göre sırasının gelme süresi değişebilir. Garanti BBVA Mobil’den Randevu almış müşterilerin çağrılma önceliğinin değiştirilmesi hakkı Garanti BBVA’ya aittir.

  • QR Kod ile Para Transferi

   Para transferlerinizi IBAN girmeden QR kodla kolayca yapabilirsiniz!

   QR Kod ile Para Transferinde her hesap için tanımlı QR kod üretilir. Para transferi yapmak için yan yana iseniz bu kodu okutabilir ya da mesajlaşma uygulamaları üzerinden QR kodunuzu paylaşabilirsiniz. Size gönderilen QR kodu telefonunuzun galerisinden seçerek IBAN girmenize gerek kalmadan para transferi (havale) işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

   QR’la ilgili yapabileceğiniz tüm işlemlere giriş sayfasındaki QR İşlemleri adımından ulaşabilirsiniz. Garanti BBVA Mobil’den QR ile para transferi işlemi sadece Garanti BBVA hesapları arasında, uygulamaya kamera kullanım izni verilerek yapılabilmektedir. İşlem, türüne göre Ürün ve Hizmet Ücretleri tablosunda açıklanan tutar ve oranlara göre ücretlendirilir. Ürün ve Hizmet Ücretlerini görmek için tıklayın

   QR Kod ile para gönderme işlemini nasıl yapacağınızı görmek için tıklayın.

  • Göz Tanıma ile Giriş

   Türkiye’de mobil bankacılık kullanan her 4 kişiden birinin tercih ettiği Garanti BBVA Mobil’e, Göz Tanıma ile Giriş yöntemiyle parola girmeden, güvenli, hızlı ve kolay biçimde girebilirsiniz. Selfie çekmek kadar basit olan Göz Tanıma ile Giriş özelliğini destekleyen iPhone ve Android telefonlarda kullanabilirsiniz. Parola unutma, hareket halindeyken telefonu rahat kullanamama gibi sorunları ortadan kaldıran bu özellik, Garanti BBVA Mobil’e en rahat şekilde giriş yapmanıza olanak sağlıyor. 

   Göz Tanıma ile Giriş özelliğini kullanabilmek için öncelikle göz tanımınızı yapmanız gereklidir. Tanımlamanızı yapmak için Garanti BBVA Mobil’de “Araçlar” sekmesindeki “Ayarlar” menüsünden ”Giriş ve Bildirim Ayarları”nı seçmelisiniz. Açılan sayfada  ”Göz Tanıma ile Giriş”i seçerek tanımlama işleminize başlayabilirsiniz. Tanımlama için onaylarınızı verdikten sonra telefonunuzu kendinize yeterince yakın tutmanız istenecektir. Yeterli sayıda tanımlama yaptıktan sonra Göz Tanıma ile Giriş özelliğini her girişinizde göz ikonuna basarak kullanabileceksiniz. Garanti BBVA Mobil’e girişlerinizde Göz Tanıma ile Giriş özelliği, hayatınıza büyük kolaylık ve hız kazandıracaktır.
   Göz Tanıma ile Giriş özelliğini tanımlarken ve kullanırken; bulunduğunuz ortamın ışığının yeterli olmasını, aşağı yukarı hareket eden yeşil çizgiyi gözünüzle takip etmenizi ve yönlendirmelere uyarak işleminizi yapmanızı tavsiye ederiz.

   Göz Tanıma ile Giriş Nedir?

   • Göz Tanıma ile Giriş, göz yapısını tanıyarak Garanti BBVA Mobil’e parolasız, güvenli ve hızlı giriş yapılmasını sağlar. Göz yapısı herkeste farklılık gösteren, kişiye özel bir biyometrik izdir. Göz yapısını tarayarak Garanti BBVA Mobil’e girişlerde kullanıcıyı tanımamızı sağlayan özel bir anahtar oluşturulur ve girişlerde doğrulamak için Garanti BBVA kayıtlarında tutulur. Bu anahtar dışında Garanti BBVA kayıtlarında göz yapısına ait biyometrik izler saklanmaz.
   • Göz Taraması yapılırken göz bebeği veya merceği değil, göz akındaki damarlar taranır. Gözlük, lens, vb. taramayı etkilemez.
   • Tanımlamanın aydınlık ortamda telefonun sabit tutularak yapılması, sonraki girişlerin hatasız yapılmasını sağlayacaktır.
   • Tanımlama yapılırken yeşil çizginin takip edilmesi taramanın kalitesini artıracaktır.
   • Göz tanımı yapıldıktan sonra parola ile giriş yapılmaya devam edilebilmektedir. ‘Göz Tanıma ile Giriş’ yapmak için göz ikonuna basarak tarama ekranını açmak gerekmektedir. Bu sayfada cihazın yatay konumdan dik konuma getirilmesiyle de göz tarama ekranı açılabilmektedir.
   • Aynı giriş denemesinde 3 kere başarısız ‘Göz Tanıma ile Giriş’ yapılırsa o giriş için parola girilmesi gerekecektir. Parola ile giriş yapılıp, bir başka girişte ‘Göz Tanıma ile Giriş’ başarılı gerçekleştirilirse bu sayaç sıfırlanacaktır. Ancak, başarısız 6 giriş denemesi daha olursa göz tanımı silinecek; tekrardan onaylama ve tanımlama gerekecektir.
  • Yapay Zekalı Mobil Asistan Ugi

   Garanti BBVA Mobil’de yapmak istediğiniz işlemi söyleyin, konuştuğunuzu anlayan yapay zekalı bankacı Ugi yapsın.

   Yapay Zekalı Mobil Asistan Ugi ile bankacılık işlemlerinizi, tamamen doğal konuşmaya dayalı olarak sesle gerçekleştirebilirsiniz.

   Ugi’ye ulaşmak için, Garanti BBVA Mobil ana sayfasında bulunan Ugi ikonuna tıklamanız yeterli.

   Yapay Zekalı Mobil Asistan Ugi, doğal konuşmayı anlama üzerine kurulu bir yapıya sahiptir. Bu yüzden spesifik kelimeler ya da cümleler kullanmanız, bankacılık dilinde konuşmanız gerekmez. Gelişmiş anlama kapasitesi doğal konuşmayı destekleyici şekilde hazırlanmıştır. Taleplerinizi ve ihtiyaçlarınızı sanki bir müşteri temsilcisi ile konuşuyormuş gibi aktarabilirsiniz.

   Bu fonksiyon ile hesap ve kart işlemleri, para transferleri, döviz kuru sorgulama, döviz alım satım vb. bir çok işlem yapılabilir. Basit sorgularla işlem yapılabilmesinin yansıra, karmaşık ve içinde tamamen size özel ürünleri ve içerikleri içeren cümlelerle de ihtiyaçlarınızı kolayca sorgulayabilirsiniz.

   Yapay Zekalı Mobil Asistan Ugi ile yapabileceğiniz örnek işlemler:

   • Ali’ye Etiler şubesindeki hesabımdan 100 Lira göndermek istiyorum
   • Geçen ay Bonus kartımdan yaptığım akaryakıt harcamaları
   • Vadeli hesabımın vade sonu değeri nedir?
   • Bonus kredi kartı borcumun minimum tutarını öde
   • Bu ayki ödemelerim
   • 150 dolar kaç lira?
   • Bu ay gerçekleştirdiğim para transferleri
   • Vadeli hesabımın bakiyesi
   • "Birikim” isimli hesabımın bakiyesi nedir
   • Etiler hesabımdan market alışverişine ne kadar harcadım?
   • Kredi kartımın kullanıbilir limiti nedir?”
   • Kiramı yatıracağım
   • Dolar bozduracağım
   • Ek kartımın EUR borcunu öğrenmek istiyorum
   • Dolar hesabımda ne kadar var
   • En yakın ATM nerde?
   • Sigorta poliçelerim
   • Kredi faiz oranlarını öğrenmek istiyorum
   • BIST 100 Endexi
   • Bu ayki maaşım yattı mı?
   • Son 1 yıl içerisindeki maaş hareketlerim
   • 580 EUR 40 Cent almak istiyorum
   • Toplam ne kadar fonum var?
   • Iban numaramı kopyala
   • Hesap numaramı öğrenmek istiyorum
   • Kart bilgilerim
   • Hesap özetini e-postama göndermek istiyorum
  • Görüntülü Kredi

   Garanti BBVA Mobil’den Görüntülü Kredi ile kredi başvurunuzu bir uzmanla yüz yüze görüşerek gerçekleştirebilirsiniz.

   Bu adım sayesinde kredi başvurusunun yanı sıra,

   • canlı destek alabilir,
   • başvuru sonucunuzu sorgulayabilir,
   • ürünlerle ilgili bilgi alabilirsiniz.

   Üstelik kredi onayı sonrası, kredi tutarınızı Garanti BBVA Mobil’den ilgili işlemleri yaparak hesabınıza geçirebilirsiniz.

   Uygulama içindeki “Kredi Başvurusu” adımından “Görüntülü Başvuru” butonuna basarak Müşteri İlişkileri Yöneticisi ile görüntülü konuşma yapabilirsiniz.

   Bu hizmetimizden 09:00 - 00:00 saatleri arasında faydalanabilirsiniz.

  • Para Transferi

   Garanti BBVA Mobil’de yer alan Para Transferleri menü yapısı ve kullanıcı deneyimi yeniden tasarlandı. Temel değişiklikler şunları içermektedir:

   • Garanti BBVA Mobil kullanıcıları son transfer yaptığı kişileri liste halinde Para Transferleri ana menüsünde görebilmekte ve tek dokunuşla tekrar para gönderimi yapabilmektedir.
   • Kullanıcı, EFT ya da Havale diye seçim yapmak zorunda kalmadan, gönderim yapılacak kişiye ait IBAN ya da hesap numarası bilgilerine göre doğru adıma yönlendirilmektedir.
   • Para gönderimi işlem sonrası ekranında alıcının kayıtlı bir kişi olmaması durumunda, Kayıtlı Kişilere Ekle yönlendirmesi yapılmaktadır.

    

  • Cepten Kredi

   Cepten Krediye Nasıl Başvuru Yapabilirim?

   • Garanti BBVA Mobil Başvurular menüsü altında Kredi Başvurusu adımında;
    • Destek Kredisi Başvurusu seçeneğine tıklayarak kredi başvurusunda bulunabilir,
    • Görüntülü Başvuru seçeneğine tıklayarak müşteri temsilcilerimizle görüntülü görüşme yaparak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
   • Değerlendirmenizin olumlu olması ve gerekli şartları* sağlamanız durumunda kredi kullandırım sürecine cep şubesi üzerinden devam edebilirsiniz.

   Cepten Kredi Başvurumu Nasıl Takip Ederim?

   • Garanti BBVA Mobil Başvurular menüsünden Kredi Başvurusu adımına tıklayarak Kredi Başvuru Takip seçeneğinden kredinizin sürecini takip edebilirsiniz.

   Cepten Kredimi Nasıl Kullanırım?

   • Garanti BBVA Mobil Başvurular menüsü altında Kredi Başvuru Takibi adımında Kredi Kullan seçeneği ile kullandırım sürecine başlayabilir,
   • Sözleşmelerinizi Garanti BBVA Mobil üzerinden okuyup onaylayabilir,
   • Şubeye gitmeden kredi tutarınızı hesabınıza aktarabilirsiniz.
 • Yapabileceğiniz İşlemler

   Giriş Sayfası

   • Para Çekme / Yatırma
   • Hesaplamalar
   • ATM/Şube
    • Döviz Çevirici
    • E-Vadeli Hesap
    • Kredi
    • Avans Hesap
    • Randevu İşlemleri
    • Bilet İşlemleri
    • Şubeye Gitmeden Yap
    • ATM/Şube Haritası
    • Kampanyalar
    • Piyasalar 

   QR İşlemleri

   • QR ile Para Çekme
   • QR ile Para Yatırma
   • QR ile Para Transferi 

   Hesaplar

   • Hesap Görüntüleme
   • Hesap Detayı
   • Hesap Hareketleri
   • IBAN Paylaşma / Kopyalama
   • Vadesiz Hesap Açılışı
   • E-Vadeli Hesap Açılışı
   • IBAN Sorgulama /Kopyalama

   Kartlar

   • Kullanılabilir Limit / Kalan Borç Bilgisi
   • Hesaplamalar
    • Ekstre
    • Dönem İçi İşlemler
    • Gelecek İşlemler
   • Borç Ödeme
   • Nakit ve Ödeme Çözümleri
    • Limit Artırım
    • Nakit Avans / Taksitli Nakit Avans
    • Taksitli Para
    • İşlem Ertele / Taksitlendir / Ek Taksit
   • Kart Bilgileri / Değişiklik
    • Kart Şifre İşlemleri
    • Hesap Ekleme / Çıkarma
    • E-Ekstre Tanımlama
    • Limit / Ödeme Bilgileri
   • Başka Banka Kartı Borç Ödeme
   • Kart Numarası ile Borç Ödeme
   • Ödül Aktarımı/Kart Şifre İşlemleri/Hesap Ekleme-Çıkarma/E-ekstre Tanımlama/Ödeme Bilgileri

   Transfer

   • Kayıtlı Para Transferi
   • Hesaplarım Arası Havale
   • İsme Havale
   • Hesaba EFT
   • SWIFT (Döviz Transferi)
   • CepBank (Cebe Gönder) / Gelen Parayı Hesaba Aktarma
   • Para Transferi (Havale/EFT) Emirlerim

   Ödeme

   • Fatura
    • Tesisat No ile Fatura Ödeme
    • Kayıtlı Fatura Ödeme
    • Yeni Fatura Talimatı
   • Kredi Kart Borç Ödeme
   • GSM TL / Paket Yükleme
   • Şans Oyunları
    • Bilyoner
    • Birebin.com
    • Misli.com
    • Nesine.com
    • Nimetabla.com
    • Oley.com
    • Tjk.org
    • Tuttur.com
   • Vergi / Para Cezası
    • Motorlu Taşıtlar Vergisi
    • Trafik Para Cezaları
    • Tapu Harcı
    • Yolcu Telefon IMEI Harcı
    • Gelir Vergisi (GMSİ)
    • Yüksek Öğrenim Kredisi Borcu
    • Yüksek Öğrenim Harç Kredisi
    • Diğer Vergi – Harç – Cezalar
    • Gümrük Vergisi
   • HGS/OGS Başvuru/Kayıtlı OGS Ödeme
   • Üniversite Ödemeleri
   • Bağış
   • SGK İşlemleri
   • Senet İşlemleri
   • Ulaşım Kartları
   • OGS / HGS İşlemleri
   • iTunes Kod
   • GSM TL Yükleme
   • SGK İşlemleri

   Döviz İşlemleri

   • Döviz Alış / Satış
   • Döviz Arbitraj

   Yatırım

   • Fon İşlemleri
   • Altın İşlemleri
   • E-Vadeli İşlemleri
    • Para Çekme
    • Para Yatırma
    • Hesap Kapama
   • Hisse İşlemleri
   • Yatırım Ekstreleri
   • Uygunluk Testi
   • Piyasa Bilgileri
   • Reuters Haberleri
   • Döviz Çevirici

   Profil ve Ayarlar

   • Giriş ve Güvenlik Ayarları
   • Uygulama Ayarları
   • Tanımlamalar
   • Belgeler
   • Bildirim Ayarları
   • Uygulamayı Değerlendir
   • Bize Ulaşın
   • Kullanıcı Değiştir
   • Uygulamayı Paylaş
   • Çıkış
   • Bize Ulaşın
 • Günlük İşlem Limit ve Saatleri

   Garanti BBVA Mobil Günlük İşlem Limitleri (TL)

    

   Havale Üst 250.000
   Günlük 250.000
   Alt 0,01
   EFT Üst 250.000
   Günlük 250.000
   Alt 0,01
   Fon Üst 1.000.000
   Günlük 1.000.000
   Günlük 1.000.000
   Alt 0,01
   Hisse Senedi Üst 1.500.000
   Günlük 1.500.000
   Alt 0,01

    

   Garanti BBVA Mobil Günlük İşlem Saatleri

    

   İşlemİşlem Saati
   B Tipi Likit Fon 24 Saat Alış (16:00-18:00 Hariç)
   24 Saat Satış (17:30-18:00 Hariç)
   Döviz Alış-Satış 24 Saat
   EFT 09:00-17:15
   Havale 24 Saat
   Kredi Kartı İşlemleri 24 Saat
   Hisse Senedi İşlemleri 24 Saat
   Türk Telekom 09:00-17:00
   Kablolu Tv 09:00-17:00
 • Güvenlik

   Biz ne yapıyoruz?

   Garanti BBVA Mobil aracılığıyla gerçekleştirdiğiniz finansal işlemlerin ve kişisel bilgilerinizin güvende olması, en az sizin için olduğu kadar bizim için de önemli. Garanti BBVA Mobil işlemlerinde gizliliğinizi en yüksek seviyede tutabilmek için en yeni ve en gelişmiş güvenlik önlemlerini sürekli takip ediyor ve etkin güvenlik çözümleri sunmaya çalışıyoruz.

   Garanti BBVA’nın "Güvenlik" ile ilgili hassasiyeti, çeşitli güvenlik uygulamalarını da beraberinde getirdi:

   • Phishing (olta) saldırılarını engellemek için geliştirilmiş olan Güvenlik Resmi,
   • "Tek Kullanımlık Şifre" üretme cihazı Şifrematik,
   • Java uygulamalarını çalıştırabilen ve cep telefonlarında kullanılmak için Cep Şifrematik.

    

   Siz ne yapmalısınız?

   Lütfen unutmayın, bizim uygulamalarımızın yanı sıra, sizin dikkat etmeniz gereken noktalar da güvenliğinizi sağlamak için önemli rol oynuyor:

   • Hem internette, hem de gerçek hayatta özel bilgilerinizi gizli tutun,
   • Parolanızın tahmin edilmesine karşı karmaşık parolalar kullanın,
   • Virüsler ve benzeri programlara karşı bilgisayarınızı ve cep telefonunuzu koruyun,
   • Kişisel bilgilerinizin çalınmasını engellemek için yalnızca güvendiğiniz bilgisayarları ve cep telefonlarını kullanın,
   • Web tarayıcılarının güncelliğinden emin olun,
   • Garanti BBVA Mobil açıkken cep telefonunuzu başkalarına vermeyin,
   • Garanti BBVA Mobil’den Çıkış butonuna basarak çıktığınızdan emin olun.