Geçmiş Aramalar
   Önerilen Sonuçlar

    Danışmanlık

    Kurumsal şirketler için en etkili çözümler Garanti BBVA'dan!

    Şirket Evlilikleri

    Garanti BBVA Kurumsal Finans bölümü, büyüme, mali sıkıntıların çözümü, teknoloji transferi, yeni pazarlara açılma, sektördeki gelişmeler veya benzeri nedenlerle şirket evliliği ya da hisse alım-satımı yapmak isteyen şirketlere danışmanlık verir.

    Özel Fonlara Arz
    Özel fonlar, halka açık olmayan şirketlerin hisselerine yatırım yapıp 2-3 sene içerisinde bu hisseleri halka arz ederek kar etmeyi hedefleyen kurumlardır. Kurumsal Finans bölümü, şirket hisselerinin özel fonlara blok satışı konusunda danışmanlık verir.

    Bu hizmet çerçevesinde halka açık olmayan, ancak kısa sürede (2-3 yıl) önemli büyüme kaydedebilecek şirketlerin çoğunlukla halka arz öncesi mali yapısını düzeltmek amacıyla hisselerinin özel fona satışında yol gösterir.

    Finansal Yeniden Yapılanma
    Çok şirketli bir grup, bünyesinde birden fazla faaliyet bulunduran veya hisse satışı şeklinde bir operasyona hazırlık yapan bir şirket iseniz, finansal yeniden yapılanma konusunda bize danışabilirsiniz.

    Faaliyetlerin derinlemesine mali analizi yapıldıktan sonra, sektörün gelişimi de göz önünde bulundurularak mali açıdan yeniden yapılanma için sizin ile beraber hazırladığımız planla, emin adımlar atabilirsiniz.

    Özelleştirme Danışmanlığı
    Özelleştirme kapsamında şirket alımı yapmak isteyen gruplara danışmanlık verilir. Alımı hedeflenen şirket ve faaliyet gösterdiği sektör mali açıdan detaylı olarak incelenir. Bu çalışmalarda asıl hedeflenen, özelleştirilen şirketlerin alımını yapacak gruplara, doğru şirket ve doğru değer tespitinde rehberlik yapmak ve alıma aracılık etmektir.

    Gayrimenkul Yatırım Ortaklıkları
    Gayrimenkuller ve gayrimenkule dayalı sermaye piyasası araçlarından oluşan portföyü işleten, gayrimenkule dayalı projelere yatırım yapan, portföy çeşitlendirmesi ile yatırım riskini aza indirmeyi amaçlayan gayrimenkul yatırım ortaklıklarının kurulmasında Garanti BBVA’ya danışabilirsiniz. Satışında ise aracılık hizmeti alabilirsiniz.