Yardım ve Öneriler

Staj programları hakkında bilgi alabilir miyim? Staj programlarına nasıl başvurabilirim?

Üniversite bittiğinde kariyerinize nasıl yön vereceğiniz konusunda aklınızda pek çok soru işareti mi var? Geleceğiniz için planlar yapmaya başladınız ve size en uygun işin hangisi olduğunu yaşayarak öğrenmek mi istiyorsunuz? Ya da "Bankacılık mı? Bankacılığa dair hiçbir şey bilmiyorum ki..." diyenlerdenseniz;
Bankacılık sektörü ve bankamızı yaşayarak öğrenebilmeniz için, siz üniversite öğrencilerine Genel Müdürlük birimlerimizde ve şubelerimizde staj imkanı sunuyoruz.
Garantili Gelecek Staj Programı 
Bankacılık sektörü ile ilgili bilmek istediklerinin yanı sıra Garanti BBVA’da çalışmanın farklı yönlerini gözlemleyebileceğin, toplantılara katılacağın, projelerde aktif rol alacağın gelişimine odaklanan bir staj programı hazırladık.
Genel Müdürlük birimlerimizde ve Şubelerimizde çalışma hayatını uygulamalı olarak gözlemleyeceğin bu staj, aynı zamanda mesleki ve kişisel gelişimin için de önemli olacak. Bu süre boyunca, online koçluk alabilecek, sana özel olarak açılan online eğitimlerden yararlanabileceksin. Böylece güçlü yönlerinin farkına varacak, gelişime açık yönlerini de güçlendirme şansı bulacaksın.
Eğer 1.ve 2. Sınıf öğrencisiysen; 
Bu staj programında; Garanti BBVA’nın Türkiye genelinde yaygın tüm şubelerinde Haziran- Eylül  tarihleri arasında, 45 günlük sürelerle şube yaşamını daha yakından tanıma ve gözlemleme fırsatına sahip olabilirsin.
Eğer 3. ve 4. Sınıf öğrencisiysen;
Garanti BBVA’nın Genel Müdürlük Birimleri ya da şubelerinde yaz döneminde (Haziran-Ekim) 5 hafta 3 gün, kış döneminde ise (Ekim- Haziran) 8 hafta 2 gün staj yapabilirsin.
Mezun olduktan sonra, eğer sen de Garantili olmak istersen, birim ve şubelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, yönetici adayı olarak Management Trainee/Sales Trainee  mülakat sürecine dahil olabilirsin.
Garantili Gelecek Staj Programında değerlendirilmek için, Garanti BBVA’lı Kariyer’de özgeçmişini oluşturarak ilana başvurman yeterli.

 

İlgili sorular

  1. Başvurularımı nereden takip edebilirim?

    Tüm başvurularınızı Garanti BBVA Kariyer ’de bulunan ilan başvurularım adımından kolaylıkla takip edebilirsiniz.

  2. Sınav aşamasında başarısız oldum. Tekrar bu sınava girebilir miyim?

    Deneyimsiz alımlarımız için gerçekleştirdiğiniz Bankacılığa giriş sınavlarımızda ( Gişe, Çağrı Merkezi, Operasyon Merkezi vb.) başarısız olan adaylar hala pozisyon kriterlerini sağlıyorlarsa 1 yıl sonra tekrar sınavımıza katılabilir.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333