Yardım ve Öneriler

Kartımda biriken puanları nasıl kullanabilirim?

Kartınızın tipine göre biriken puanlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Bonus Business Card: Bonus üye iş yerlerinde, Bonus Business Card ile yaptığınız alışverişler size extra bonus kazandırmaktadır. Şirket yönetimi olarak, çalışanlarınızın kullandığı Bonus Business Card’ta toplanan bonusları tek bir kartta biriktirebilir ve bedava alışverişle şirket masraflarından tasarruf imkanı sağlarsınız.

S&M Business Card: Shop&Miles Business Card ile yapacağınız tüm harcamalarda bedava mil kazanırsınız. Ayrıca Shop&Miles Business Card, anlaşmalı üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerde sizlere extra mil kazanma imkanı sunmaktadır. Biriken tüm milleriniz; hem yurt içi, hem de yurt dışı seyahetleriniz için THY’den bedava uçak bileti kazandırmaktadır.

Corporate card: Şirket Puan uygulamasıyla yaptığınız harcamalardan elde ettiğiniz puanlar hediyeye dönüşmektedir. Garanti BBVA Business Card’ınız veya Garanti BBVA Corporate Card’ınız ile yaptığınız her alışveriş tarafınızdan belirlenen bir kartta Şirket Puan olarak toplanmaktadır. Bu puanlarla, Şirket Kartları Puan Kataloğu’ndaki, özellikle işyerinizdeki ihtiyaçlarınız düşünülerek seçilmiş ürünlerden istediğinizi alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, armağanlarınızı şirketiniz adına talep edecek kişi veya kişilere ait bilgileri (0-212) 657 21 10 numaralı faks ile bize ulaştırmaktır. Armağanlarınızı yakından görmek için tıklayın.

İlgili sorular

  1. Ekstre dönemleri sabit mi, hesap kesim tarihi ile son ödeme tarihi arasında kaç gün var, nasıl ulaştırılıyor? Ödemeleri nerelerden yapabilirim?

    Hesap kesim tarihi şirketinizin nakit akış yapısına uygun olarak ay içerisinde birçok alternatif tarihler için tanımlanabilir.

  2. Kartım kaybolursa ya da şifremi unutursam ne yapmalıyım, yenisi ne kadar zamanda elime ulaşır? Limit / Adres değişikliklerini kime bildirmemiz gerekiyor?

    Kartınızın kaybolması durumunda Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi ve ya şubenize bildirmeniz gerekmektedir. Kartınız bir hafta içerisinde şubenize veya adresinize ulaşacaktır.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333