Yardım ve Öneriler

Kazandığım millerimi nasıl kullanabilirim?

  • Kazandığınız millerle ödül bilet ve refakatçi bilet alabilir ve uçuş sınıfınızı örneğin Business class’a upgrade edebilirsiniz.  1 yıl içerisinde hiçbir limit olmaksızın dilediğiniz kadar mil harcayabilir, ödül bilet alabilirsiniz.
  • Biriken millerinizi dilerseniz uçuşlarınız için dilerseniz Miles&Smiles program üyesi işyerlerindeki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. (Haz 2012 itibariyle)
  • Ayrıca millerinizi THY Miles&Smiles Özel Yolcu Programı’nda üst statüye geçmek için kullanabilir, THY’nın sunduğu havalimanı ve özel uçuş hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

İlgili sorular

  1. Refakatçi bilet ve Upgrade nedir?

    Kendinize ücretli bir bilet almanız durumunda yanınızda seyahat edecek kişinin biletini çok daha uygun mil bedelleri ile alabilirsiniz. Bedeli ödenmiş her bilet karşılığında tek 1 refakatçi bileti verilmektedirRefakat eden yakınınız, gidişte veya dönüşte, sizinle aynı uçakta ve aynı veya daha düşük uçuş sınıfında yolculuk etmelidir. Refakatçi biletler mil karşılığı upgrade edilemez. Refakatçi bileti ile yapılan yolculuklardan mil kazanılamaz.

  2. Miles&Smiles Garanti kredi kartları ile, Türk Hava Yolları’nın sunduğu Miles&Smiles kartın farkı nedir?

    Miles&Smiles Türk Hava Yolları Yolcu Programı statü kartıdır. Miles&Smiles Garanti kredi kartları ise, Garanti BBVA tarafından sunulmaktadır ve yapacağınız alışverişlerden ve kampanyalardan mil kazanmanızı sağlar.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333