Yardım ve Öneriler

Shop&Miles kredi kartlarımı, ne kadar zaman daha kullanabilirim, Miles&Smiles kredi kartı için başvuru yapmam gerekiyor mu?

  • Shop&Miles sahibi iseniz kartınızın son kullanım tarihine kadar Shop&Miles kartlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Shop&Miles kartlarınızla Miles&Smiles kredi kartı programının sunduğu tüm özellik ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
  • Miles&Smiles kredi kartı için yeniden başvuru yapmanıza gerek bulunmuyor. Miles&Smiles görselli kredi kartlarınız 2012 sonuna kadar size ulaştırılacaktır, Miles&Smiles kartınız size ulaştığında yeni kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

İlgili sorular

  1. Refakatçi bilet ve Upgrade nedir?

    Kendinize ücretli bir bilet almanız durumunda yanınızda seyahat edecek kişinin biletini çok daha uygun mil bedelleri ile alabilirsiniz. Bedeli ödenmiş her bilet karşılığında tek 1 refakatçi bileti verilmektedirRefakat eden yakınınız, gidişte veya dönüşte, sizinle aynı uçakta ve aynı veya daha düşük uçuş sınıfında yolculuk etmelidir. Refakatçi biletler mil karşılığı upgrade edilemez. Refakatçi bileti ile yapılan yolculuklardan mil kazanılamaz.

  2. Miles&Smiles Garanti kredi kartları ile, Türk Hava Yolları’nın sunduğu Miles&Smiles kartın farkı nedir?

    Miles&Smiles Türk Hava Yolları Yolcu Programı statü kartıdır. Miles&Smiles Garanti kredi kartları ise, Garanti BBVA tarafından sunulmaktadır ve yapacağınız alışverişlerden ve kampanyalardan mil kazanmanızı sağlar.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333