Yardım ve Öneriler

Harcadıkça Biriktiri nasıl iptal edebilirim?

Harcadıkça Biriktiri Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet veya şubelerimizden iptal ettirebilirsiniz. Kredi kartından provizyon alınmasının ardından kredi kartı değişikliği veya Harcadıkça Biriktiren iptali yapılması durumunda, alınan provizyon iptal edilip karta iade edilmeyecek, Kolay Birikim Hesap'ına aktarılacaktır. Değişiklik veya iptal bir sonraki aydan itibaren geçerli olacaktır. Kredi kartından provizyon alınması sonrası Kolay Birikim Hesap'ı kapatılırsa, vadesiz hesapta blokeye alınan tutarın blokesi kredi kartı son ödeme tarihinde çözülecek ve tutar vadesiz hesapta kalacaktır.

İlgili sorular

  1. Harcadıkça Biriktir tanımlayamayacağım kart tipleri hangileridir?

    Ek kartlara, ticari kartlara, sanal kartlara, bağlı (companion) kartlara ve Miles&Smiles kartlara Harcadıkça Biriktir tanımlanamaz.

  2. Aynı hesaba en fazla kaç karttan Harcadıkça Biriktir tanımlayabilirim, kartıma kaç hesap için Harcadıkça Biriktir tanımlayabilirim?

    Aynı hesaba en fazla 10 farklı karttan Harcadıkça Biriktir tanımlanabilir.Her karta sadece tek bir Harcadıkça Biriktir tanımı yapılabilir.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333