Yardım ve Öneriler

Flexi kampanyalarıyla ilgili bilgi alabilir miyim?

Flexi kampanyası,

 • Başvurduğunuz sırada belirleyebileceğiniz
 • Kendinize özgü oluşturduğunuz
 • Siz vazgeçene kadar devam edecek
 • İstediğiniz yerlerde geçerli olacak
 • Ekstra taksit ve ekstra bonus kazandıracak kartınızın size özgü esnek bir özelliğidir.

Flexi Card’ınızın toplam 4 kampanyası vardır. Dilerseniz bunlardan birini seçebilirsiniz. Bu kampanyalar Hazır Flexi seçenekleri için belirlenmiştir. Bu kampanyalar ile ister ekstra bonus, ister ekstra taksit kazanırsınız. Bu kampanyalar şu şekildedir:

 • Firma Seç
 • Sektör Seç
 • Ekstredeki En Yüksek Harcama
 • Anlık Kampanya

Hazır Flexi seçeneklerinde kampanyalar önceden belirlenmiştir. Sadece Bol Taksitli Flexi’de istediğiniz sektörü belirleyebilirsiniz. Kampanyalarda taksit veya bonusun farklılaştırılması sadece Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’nda veya flexicard.com.tr’den "Kartını Kendin Yarat" başvurularında mümkündür. İsterseniz ekstra taksit veya bonus oranınızı değiştirebilir, isterseniz tamamen farklı bir kampanyaya geçebilirsiniz. Bu değişikliği yılda 2 defa yapabilirsiniz.

Seçtiğiniz diğer oranlar veya kampanyaların değerleri faiz, bonus ve kart ücretinizi etkileyebilmektedir. Başvurduğunuz sırada bunu görebilirsiniz.

Seçtiğiniz kampanyadaki taksit veya bonusu Bonus Program Ortaklarında yaptığınız alışveriş sliplerinden takip edebilirsiniz.

Kampanyalarda seçtiğiniz bonus ekstra bonustur. Örneğin siz (Bonus Program Ortakları dışında geçerli olan) bonusunuzu %1 olarak belirlediniz. Ekstra bonus olarak da Firma Seç kampanyasında %1 bonus istediniz. Bu durumda Bonus Program Ortakları dışında seçtiğiniz firmada %1+%1 ekstra toplam %2 bonus kazanacaksınız.

Seçtiğiniz kampanyada kazandığınız ekstra taksit veya bonus, Bonus Program Ortaklarında kazandığınız ekstra taksit veya bonus üzerine eklenmektedir.

Seçtiğiniz kampanyaların finansal değerleri (maliyetleri) birbirinden farklıdır. Bu nedenle seçeceğiniz faiz oranınız, bonus oranınız ve kart ücretiniz, seçtiğiniz kampanyaya göre farklı bir noktadan başlamaktadır.

İlgili sorular

 1. Ekstredeki en yüksek harcamama bakılırken o dönem yaptığım harcamalara ya da daha önceki taksitlere bakılır mı?

  Her ekstrenizde sadece o ekstre döneminde yaptığınız alışverişler bu kampanya kapsamındadır. Yaptığınız taksitli alışverişin toplam tutarı kampanyaya dahildir.

 2. Flexi'yi aldığım zaman diğer kartlarıma ne olacak? Flexi'nin gold veya platinum kartı olacak mı?

  Flexi Card’ın, Bonus Card’ın ve Miles&Smiles Kredi Kartı’nın ürün özellikleri birbirinden farklıdır ve her kartın birbirinden farklı olarak sunduğu çok önemli faydalar vardır.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333