GarantiDış Pazar Bul

.

KOBİ'lerin dış pazarlara açılması ve daha fazla müşteriye ulaşması artık çok kolay!

Garanti BBVA ve Türkiye’nin önde gelen uluslararası e-ticaret platformu Turkish Exporter işbirliği ile hazırlanan Garanti Dış Pazar Bul ile ihracatçıların yanındayız.

KOBİ’lerin dış pazarda büyümeleri ve yeni pazarlara ulaşmalarında çözüm ortaklığı yapan uluslararası e-ticaret platformu TurkishExporter ile yaptığımız bu yeni işbirliği kapsamında, Garanti Dış Pazar Bul paketlerini sizlerin özel fiyat ve ödeme koşullarıyla sahip olmasını sağlayarak, dış pazarlara açılmanıza ve daha fazla müşteriye ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Garanti Dış Pazar Bul nedir?

Garanti Dış Pazar Bul ihracatçıyı ve ithalatçıyı buluşturan bir web sitesidir. Garanti Dış Pazar Bul yurtdışından ürün talep eden alıcılarla, talebe yönelik üretim yapan yerli satıcıları buluşturarak “ihracat yapan ya da yapmak isteyen KOBİ’lerin” yeni pazarlar bulmasına imkân tanıyor. Bu sayede ihracatçı ve ithalatçı farklı ülkelerde de olsa Garanti Dış Pazar Bul sayesinde dijital ortamda buluşmuş oluyor.

Avantajlar nelerdir?

Garanti BBVA müşterisi KOBİ’ler, Garanti Dış Pazar Bul sayfasından, ihtiyaç duydukları hizmet paketini, Garanti BBVA kredi kartlarıyla %60’a varan indirim ve 9 taksit imkânıyla satın alabiliyor. Kadın girişimciler ise hizmetten mevcut indirime ek %5 indirimli yararlanabiliyor.

Garanti BBVA Kredi Kartı sahibi KOBİ’ler Dış Pazar Bul hizmet paketlerini satın aldıktan sonra, ödedikleri ücretin %70’e kadar iadesini, “KOSGEB GENEL DESTEK” programından TurkishExporter’ın yönlendirmesi ve desteği ile alabilme imkanına sahip oluyor.

Size uygun olan paketi incelemek ya da 1 ay boyunca ücretsiz mesaj alabileceğiniz standart üyelik için tıklayınız! 

Türk şirketlerini uluslararası pazarda destekliyoruz.Türk şirketlerini uluslararası pazarda destekliyoruz.