Garanti BBVA Mobil - İstanbulkart Yükle

Garanti BBVA Mobil ile İstanbulkart yüklemesi yapmak artık çok kolay!

İstanbulkart’ınızı tanıtarak hızlıca yükleme yapabilir, bakiyenizi görüntüleyebilir ve İstanbulkart’ınızı kaydederek bir sonraki yüklemenizi kolayca yapabilirsiniz!
Ayrıca İstanbulkart’ınızı kaydettiğinizde hesabınızın bakiyesini ve bekleyen bakiyenizi de görüntüleyebilirsiniz.

İstanbulkart yüklemenizi Garanti BBVA hesaplarından ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbulkart Yüklemesi Garanti BBVA Mobil’den Nasıl Yapılır?

İstanbulkart’ınıza Garanti BBVA Mobil’in Ödemeler >> Ulaşım Kartları >> İstanbulkart Yükleme menüsünden ulaşabilirsiniz.

Temassız Okuyucu (NFC) özelliği bulunan Android işletim sistemli telefon kullanıcıları, yükleyecekleri tutarı belirttikten sonra İstanbulkart’ı telefonlarının arkasına okutarak tek seferde para yükleyebiliyor.

Temassız Okuyucu (NFC) özelliği bulunmayan telefonlarda ise kullanıcılar, İstanbulkart numarası ile yükleme talimatı verdikten sonra, bakiyenin karta geçmesi için İstanbulkart’ını Biletmatik’e ya da online talimat yükleme noktalarına okutarak işlemlerini tamamlıyor.

Garanti BBVA Mobil nedir?

Garanti BBVA Mobil günlük bankacılık işlemlerinizi kolay ve hızlı şekilde yapmanızı sağlayan, her zaman ve her yerde kullanabileceğiniz bir mobil bankacılık uygulamasıdır.

Garanti BBVA Mobil nasıl indirilir?

Garanti BBVA  Garanti BBVA Mobil Google Play

Aynı zamanda 3342’ye "Garanti BBVA Mobil" yazıp kısa mesaj gönderdikten sonra cep telefonunuza gelen kısa mesajdaki link’e tıklayarak da Garanti BBVA Mobil uygulamasını anında indirebilirsiniz.