Banka Kartları

Paracard Bonus ÇeşitleriParanızı yanınızda taşıma yükünden kurtulmanıza ve paranızı her zaman güvende tutmanıza yardımcı olan Garanti BBVA'nın banka kartı Paracard Bonus, vadesiz tasarruf hesabınızdan para çekmenize imkân tanıyor.

  

Paracard Bonus

Banka kartınız Paracard Bonus olsun!

Detaylı Bilgi

Paracard Bonus Trink

Trink diye ödeyip geçmek için banka kartınız Paracard Bonus Trink!

Detaylı Bilgi

Paracard Bonus Troy

Troy Logolu Paracard Bonus ile tanışın!

Detaylı Bilgi

Paracard Bonus Platinum

Paracard Bonus Platinum ile alışveriş hızlı, güvenli ve bonuslu!

Detaylı Bilgi

Bonus Genç Paracard

18-25 yaş arası gençlerin kartı Paracard Bonus Genç!

Detaylı Bilgi

Paracard Bonus Business

Firmalara özel esnek çözümler sunar.

Detaylı Bilgi

 • Banka Kartları Özellikleri

   Alışverişlerinizde kredi kullanmayı ya da taksitlendirme yapmayı tercih etmediğinizde en pratik ve güvenli araç olan Paracard Bonus, nakit ödemelerinizde de sizlere bonus kazanma fırsatı sunuyor.

   Hem yurt içinde hem de yurt dışında sizleri nakit para taşıma zahmetinden kurtaran hesap kartı olarak da tanımlanabilecek Paracard Bonus’un sunduğu diğer ayrıcalıklar, "Banka kartı nedir?" sorusunun da cevabı oluyor: Kredi kullanmadan ya da taksitlendirme yapmadan ve dolayısıyla da herhangi bir komisyon veya faiz ilavesiyle karşılaşmadan alışveriş yapmayı mümkün kılan alışveriş kartı, harcamalarınızın, anında kartın bağlı olduğu hesabınızdan düşmesi esasına göre çalışıyor. Bu sayede, bütçe kontrolünüz de kolaylaşmış oluyor. Hesabınızdaki kadar harcıyor; ama harcarken bonus kazanmaya devam ediyorsunuz.

   Acil durumlarda ise eğer hesabınızda yeterli bakiye yoksa tercihinize bağlı olarak kartınıza tanımlanmış Avans Hesap devreye girerek alışverişlerinizin yarım kalmasının önüne geçiyor. Paracard Bonus ayrıcalıkları ve kolaylıkları, alışverişle de sınırlı kalmıyor. Para kartınız ile her türlü bankacılık işlemlerinizi de şubeye gitmenize gerek kalmadan Paramatikler üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Nakit gereksiniminizi karşılamak için yurt içinde diğer banka ATM’lerinden de yasayla belirlenmiş sınırlar dâhilindeki çekim ücreti karşılığında kendi Garanti BBVA hesabınızdan para çekebilirsiniz. Yurt dışında ise Maestro veya Visa/Plus logosu gördüğünüz her ATM’den Garanti BBVA vadesiz hesabınıza ulaşıp, nakit ihtiyacınızı kendi hesabınızdan yerel para birimiyle karşılayabilirsiniz.

   Pratik, güvenli ve harcadıkça kazandıran Paracard Bonus ile kazandığınız bonusları, üye iş yerlerinde kullanabilir; bedava alışveriş keyfini yaşarsınız. Üye iş yerlerinde yaptığınız harcamalar ise sizlere daha fazla bonus olarak geri döner.

   Nakit taşımadan nakit alışveriş rahatlığını yaşamak, alışverişlerinizde bonus kazanmak ve dünyanın her yerinden hesabınıza ulaşıp nakit ihtiyacınızı gidermek için Paracard Bonus başvurunuzu, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı’ndan ya da şubelerden yapabilirsiniz.