Yardım ve Öneriler

Ata Yatırım Fonları hakkında bilgi alabilir miyim?

ATA Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. fonlarının alım-satım işlemleri Garanti BBVA İnternet Bankacılığı aracılığı ile gerçekleştirilebilmektedir.
ATA B Tahvil ve Bono Fonu: Bir gün ihbarlıdır. İşlem saatlerinde iletilen alım/satım talepleri ertesi gün ve birim değeri esas alınarak gerçekleştirilmektedir.
İşlem saatleri ise 09.00-13.30’dur.
ATA B Tipi Değişken Fonu: Bir gün ihbarlıdır. İşlem saatlerinde iletilen alım/satım talepleri ertesi gün ve birim değeri esas alınarak gerçekleştirilmektedir. İşlem saatleri ise 09.00-13.00’dur.
ATA A Tipi Karma Fonu: Bir gün ihbarlıdır. İşlem saatlerinde iletilen alım/satım talepleri ertesi gün ve birim değeri esas alınarak gerçekleştirilmektedir. İşlem saatleri ise 09.00-13.00’dur.
ATA A Tipi Değişken Fonu: Alım bir gün satım iki gün ihbarlıdır. İşlem saatlerinde iletilen alım talepleri ertesi gün ve birim değeri esas alınarak gerçekleştirilmektedir. Satım talepleri ise ertesi gün birim değeri esas alınanarak iki gün sonra gerçekleştirilmektedir. İşlem saatleri ise 09.00-13.00’dur.

İlgili sorular

  1. Fonların izahname ve sirkülerine nasıl ulaşabilirim?

    Tüm Garanti Bankası A.Ş. şubelerinden, yatırım merkezlerimizden ve www.garantibbva.com.tr 'den ulaşabilirsiniz.

  2. Fon satış işlemlerimden eskiden stopaj alınmıyordu, şimdi neden alınıyor?

    1 Ekim 2006 tarihinden itibaren yatırım ürünlerine yatırımcıların gelirleri üzerinden yapılan kaynağında kesinti(stopaj) uygulaması uygulanmaktadır.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333