Yardım ve Öneriler

Ekstre dönemleri sabit mi, hesap kesim tarihi ile son ödeme tarihi arasında kaç gün var, nasıl ulaştırılıyor? Ödemeleri nerelerden yapabilirim?

Hesap kesim tarihi şirketinizin nakit akış yapısına uygun olarak ay içerisinde birçok alternatif tarihler için tanımlanabilir. Hesap kesim tarihi ile son ödeme tarihi arasında 7* gün vardır.

Hesap ekstreleri posta yoluyla gönderildiği gibi talep edildiği takdirde belirtilen e-posta ile de gönderilebilmektedir.

Ekstre ödemeleriniz Garanti BBVA Şubeleri’ne yapabileceğiniz gibi isterseniz Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi, Garanti BBVA İnternet Bankacılığı, Garanti BBVA ATMler veya anlaşmalı Ödeme Noktalarından yapabilirsiniz.

 

 

*(22 Temmuz 2012 başlangıç tarihli ekstrelerden itibaren uygulanacaktır.)

İlgili sorular

  1. Yurtdışında yaptığım harcamalar ekstreye nasıl yansıtılıyor?

    Yurtdışında yapılan harcama tutarları orijinal tutarları ile beraber dilerseniz TL ekstresinde harcamanın TL karşılığı, USD ekstresinde USD karşılığı gösterilmektedir.

  2. Bizim şirketimiz küçük bir şirket ve benim bireysel kredi kartım var, şirket kartına neden ihtiyaç duyayım?

    Şirket kartı kullanarak kişisel harcamalarınızı ve iş harcamalarınızı birbirinden rahatça ayırırsınız, iş harcamalarınız şirket hesabınızdan işlem görecektir.Ayrıca bireysel kartların taksit yapamadığı cep telefonu, akaryakıt, gıda ve kuyum sektörlerinde şirket kartı kullanarak taksit yaptırabilirsiniz.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333