Yardım ve Öneriler

Şirket kartımı hangi harcamalarım için kullanabilirim, firma harcamalarım dışında kullanabileceğim bir yer var mı?

Garanti BBVA şirket kartınızı şirketiniz için yapacağınız tüm alışverişlerde kullanabilirsiniz. Seyahat, konaklama, temsil, ağırlama, benzin, demirbaş alımı, kırtasiye, bilgisayar ve donanım malzemeleri, uçak biletleri şirket kartlarının en çok kullanıldığı alanlardır. VISA ve Mastercard logosunu gördüğünüz her yerde kartınız geçerlidir. İsterseniz nakit çekim de yapabilirsiniz.

Ticari Kartlara özel anlaşmaların içinde, ücretsiz OGS Otomatik Ödeme ve Turkcell cep telefonu borç ödeme seçeneği vardır.

OGS Otomatik ödemesi için şirket kart numarasını /numaralarını Ziraat Bankası’na bildirmeniz yeterlidir. Turkcell cep telefonu borç ödemeleri için kart numarasını /numaralarını internet üzerinden tanımlamanız gerekmektedir.

Ticari kartınız ile ithalat işlemlerini, KKDF ve SWIFT masrafı ödemeden, sadece 5 TL işlem ücreti ile yapabilirsiniz.

İlgili sorular

  1. Ekstre dönemleri sabit mi, hesap kesim tarihi ile son ödeme tarihi arasında kaç gün var, nasıl ulaştırılıyor? Ödemeleri nerelerden yapabilirim?

    Hesap kesim tarihi şirketinizin nakit akış yapısına uygun olarak ay içerisinde birçok alternatif tarihler için tanımlanabilir.

  2. Yurtdışında yaptığım harcamalar ekstreye nasıl yansıtılıyor?

    Yurtdışında yapılan harcama tutarları orijinal tutarları ile beraber dilerseniz TL ekstresinde harcamanın TL karşılığı, USD ekstresinde USD karşılığı gösterilmektedir.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333