Yardım ve Öneriler

Miles&Smiles kredi kartı ile, Türk Hava Yolları’nın sunduğu Miles&Smiles kartın farkı nedir?

  • Miles&Smiles Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı kartıdır. Ücretli bilet alındığında başta Türk Hava Yolları olmak üzere tüm Star Alliance üyesi havayollarında yapacağınız uçuşlarınızdan mil kazandırır. Miles&Smiles kredi kartı ise, Garanti BBVA tarafından sunulmaktadır ve yapacağınız alışverişlerden ve kampanyalardan da mil kazanmanızı sağlar. Alışverişlerinizden kazandığınız miller Miles&Smiles TK numaranıza aktarılarak uçuş millerinizle birleşir ve çok daha hızlı mil biriktirmenizi sağlar.

     

  • Mil biriktirmenin yanı sıra hayatınızı kolaylaştıracak bir çok hizmete de Miles&Smiles kredi kartı ile sahip olursunuz.Örneğin havalimanı transfer hizmetleri, sigortalar, seyahat ve asistan hizmetleri gibi.Henüz Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı Miles&Smiles üyesi değilseniz, Miles&Smiles kredi kartına başvurduğunuzda otomatik olarak Özel Yolcu Programına da üye olmuş olursunuz.

İlgili sorular

  1. Refakatçi bilet ve Upgrade nedir?

    Kendinize ücretli bir bilet almanız durumunda yanınızda seyahat edecek kişinin biletini çok daha uygun mil bedelleri ile alabilirsiniz. Bedeli ödenmiş her bilet karşılığında tek 1 refakatçi bileti verilmektedirRefakat eden yakınınız, gidişte veya dönüşte, sizinle aynı uçakta ve aynı veya daha düşük uçuş sınıfında yolculuk etmelidir. Refakatçi biletler mil karşılığı upgrade edilemez. Refakatçi bileti ile yapılan yolculuklardan mil kazanılamaz.

  2. Miles&Smiles kredi kartı harcamalarıma ek olarak başka nerelerde mil kazanabilirim?

    Miles&Smiles kredi kartı sahibi ve THY Miles&Smiles Özel Yolcu Programı üyesi olarak, Türk Hava Yolları olmak üzere Star Alliance bünyesindeki havayollarında uçarken de mil kazanırsınız.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333