Yardım ve Öneriler

Money Bonus'un Migros ve grup marketlerinde bana sağlayacağı avantaj nedir?

Migros ve grup mağazalarında hem biriktirdiğiniz Money puanlarınızı hem de bonusunuzu kullanarak bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Migros, 5M, Migros Jet, Sanal Market Migros ve Macrocenter mağazalarında diğer kredi kartlarından 4 kat daha kazançlı alışveriş yapabilirsiniz. Money Card aynı zamanda bir Bonus  olduğu için Migros ve grup marketleri dışında da kullanabilirsiniz.

Ek kartınız ile de indirimlerden faydalanabilir, Money puan biriktirebilir ve bedava sürpriz alışveriş kazanabilirsiniz. Fakat asıl kart ile ek kart arasında Money transferi yapamazsınız.

İlgili sorular

  1. Alışverişte hem Money Club Kart'ın hem de Money Bonus'un yanımda olması gerekiyor mu ve iki taraftan da indirim ya da puan kazanır mıyım?

    Money Bonus'unuzun yanınızda olması ve kartınızı alışveriş öncesinde kasiyere vermeniz yeterlidir. Çünkü Money Bonus tüm Money Club Kart özelliklerini barındırır.

  2. Money Bonus kampanyaları ve çekleri hakkında bilgi alabilir miyim? Bedava alışveriş nasıl kazanılıyor? Kazandığım ayrıcalıkları ekstrede görebilir miyim?

    Money Bonus'a özel kampanyaları Migros ve Macrocenter mağaza içi duyurulardan, Migroskop katalogundan, Migros mobil uygulamasından, BonusFlaş uygulamasından, http://www.money.com.tr adresinden takip edebilirsiniz.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:Müşteri İletişim Merkezi / 444 0 333